0 oy
717 göst.
Diğer kategorisinde (2,092 puan) tarafından
Evleriniz hep duzenlimi benimki maksimum üç gün üç gün düzenli kalıyor bı yerde patliyorum artık çünkü hiç oturmamam gerekicek yorulunca pilim bitince çocukla uğraş dur bazen halim kalmıyor bırakıyorum bende tekrar modunu toplayana kadar 

Hem çocuklu hem evi pırıl pırıl düzenli olup herşeye yetisenlerede helal olsun valla artık nasıl yetisiyorsa

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yoo her an düzenli değil ya robot değiliz sonuçta arada bir saliyoz
-Reklam-
0 oy
(7,304 puan) tarafından
Oturma odası yedi yirmidort dağınık topluyorum oğlum arkamdan halediyor diyer yerler eh işte 
0 oy
tarafından
Üç gün toplu kalıyor ise şükret hergun silip supuriyorum maksimum üç saat toplu olur 
0 oy
(16,009 puan) tarafından
Yok ya düzen ne unuttum ben her şey her yerde sadece öğlen oğlum uyuyunca toplayıp süpürüyorum oğlum uyanınca her şey eski haline dönüyor 
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Odaların hep toplu mutfak hariç kızım çekmeceleri döktü☺️
0 oy
tarafından
Evet çocukların oyuncaklari hariç duzenlidir
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Sabahtan akşama kadar robot gibi oturmazsam evet düzenli ama bugünde dinleniyim dersem berbat oluyor. Ben elimi surmedikce eşimle oğlum iyice dağıtıyor her yeri evim 3+1 bütün odaları dağıtıyorlar 
0 oy
tarafından
Yok ya hiç derli toplu kalmıyor valla çok üzülüyorum  bazen bide birlik oturuyorum hiç kalmıyor gelen giden belli deil çocuklar çok 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Hep düzenli aile binasi habire habersiz bir misafir falan geliyor bende mecbur hep düzenli tutuyorum. Rahatsız oluyorum insanlar dağınık görür ağzı durmaz diye Ama bende bazen yorgunum dağınık dursun ellemeyim demek isterdim. Baby henüz küçük çok dağıtmiyor.
(1,343 puan) tarafından
Ayy ne cektiiiimmmm :( Soyle bi sabah pijamamla geceyim salona yayılayım akşama kadar pijamamla durayım mutfak bırakayım dagınık kalsın. Bazen bunalıma girince kimseyi gormiyim. Kapıyı istediğime aciimm istemezsem duymiyiim. 5 yıl sonra yazdıklarımı yapabildim baska semte kactım :))
(1,964 puan) tarafından
Hahaha bende az önce tüm içimi boşalttım kaynanacigima özür diledi ben dusunemedim dedi rahatladım vallah 10 kilo zayıfladım
0 oy
tarafından
Değil şuan her yer her yerde :) 

Cocuklu bi annenin evinin dağnik olmasi kadar normal birsey yok
0 oy
(119,346 puan) tarafından
az esya cok huzur ☺️ yerdeki oyuncaklari gormezsek duzenli
0 oy
tarafından

2 odam ve mutfağım evet 2 odam hayır :D

0 oy
(4,584 puan) tarafından
Çocuktan önce düzenliydi artık değil.
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Benim. Ev düzenlidir ama kızımın oyuncakları tek düzenli değil kızım gittiği her odaya oyuncaklarını da taşır orda bırakır sonra tekrar aynı odaya girince yerden alır oynar 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla tek çocuk var ama sanki 10 kişi yasiyorum gibi :)) yine toplu ama istediğim gibi değil 
0 oy
(695 puan) tarafından
Şuan oğlum 2 yaşında 6 aylık hamileyim bebism doğunca nasıl olur bilemem ama doğduğundan beri herseyim düzenlidir toparlarm sürekli tek dağınıklık oyuncak olur Onuda uyuyunca yda etkinlik zamanı illa toparlarim zaten günlük yada iki günde bir süpürge illa oluyor 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
3 gün mü :))))) 
0 oy
(11,299 puan) tarafından
Biz daha 23 gunluguz ev şimdiden fena toplu ama silip supuremiyorum büyüyünce ne yapcaz bakalım  :D
0 oy
(48,695 puan) tarafından
eh iste esim evdeyse daha daginik oluyo adam dagitmiyo hep yatiyo ama o evdeyken ne is bitiyo ne ev toplanıyor ☺️☺️☺️
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Hep toplu eşim ve oğlum saolsun dağıtırlar ben toplarım yeni bebeğim oldu ama dağınıklığı hiç sevmiyorum tabi bazen 3 4 gün silemedigim oluyor ama hep toplarım 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,217 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 676 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 556 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde fatos18 (775 puan) tarafından soruldu
+1 oy
56 cevap 782 göst.