0 oy
93 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
 Kizlar bebegimin kiyafet v.b alisverisini para biriktip toplumu yapmak mantikli doguma yakin falan 

Yoksa elimize her para gectigin de doguma kadar gidip alinmasimi mantikli ? 

Sizce nasil bir yol izlemeliyiz 

6 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Şimdi al bugün aldigini yarın o fiyata alamiyorsun
-Reklam-
0 oy
(2,193 puan) tarafından
Ben 27. Haftada bütün hepsini bitirmiştim. Annemler toplu alışveriş yaptı kaynanamda yaptı biraz. Bende yaptım az az, 27. Haftada odasını kurup içlerine yerlestirmistim. 32. Haftada yıkayıp ütüleyip çantasını hazırladım.
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Eline geçtikçe almak hem göze görünmez giden para hem her şey pahalaniyor gün gün 
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Bence birden alma maddi anlamda zorlanirsin ben de hala bebek arabası bulamadım secemiyorum sen sectnmi
tarafından
Bebek arabasi almicam ben cnm
(2,885 puan) tarafından
Niye cnm
tarafından
Çünkü gün içinde dışarı çıkmıyorum çıkarsam da eşimle çıkıyorum ben taşıma çantası alacağım Bebek arabasını düşünmüyorum uzak yerlere de annemlere olsun kaynanamlara olsun arabamızla gidiyoruz bebek arabası bana saçma geliyor ha ihtiyaç olur o zaman düşünürüz Ama şu an gereksiz gibi geliyor bana
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Her indirimde almak mantıklı doğmamış oğluma annem 3 yaş kıyafeti bile almıştı öyle bir çıkageliyor ki kızım 2-3 aylıkken ebebekte 2-3 yaş kız tulumu 25₺ ye gördüm çk güzel aldım arkadaşım ne gerek var dedi ama o yaşa geldiğinde çıkagelcek ben indirimciyim nerde ne ucuz alırım 
0 oy
(4,196 puan) tarafından
Netten indirimleri takip et, 30 lu haftalara kadar vaktin varsa magaza magaza gez hafta ici, cok guzel indirimli urunler oluyo ozellikle lcw,h&m ve e bebekte ,ben h&m den ikili citcitli badileri 25-30 liraya aldim, ikili pijama altlarini 30 liraya aldim, 3 lu takim aldim 35 liraya ,e bebekten organik alt zibin pijama sapka takiminj 10 liraya aldim tek kalmis , lcw den 10 liraya pijama aldim bi kac tane, 20 liraya tulum, 7 liraya citcitlim badi 

Nette de cok guzel indirimler oluyo onlarida takip et ,indirimde gordukce al anlayacagin, buyuk seyleride git gor magazada begen netten takip edip al, benim begendigim bebek arabasi 2500 du bi gun indirime girdi 1600 e aldim :)
(2,885 puan) tarafından
Bebek Arabasınn markası nedir acaba
(4,196 puan) tarafından
Casuall cadillac jazz, dusunurseniz tavsiye ederim,kabin ve travel arasi bi araba, kapaninca kucuk kaliyo tasimasi kolay hafif, pusetide digerlerine gore genis 7 aylik olduk hala kullaniyoruz
(2,885 puan) tarafından
internetten mi aldınız
(4,196 puan) tarafından
Evet, hepsiburada 4 4 luk kampanyadan aldim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 314 göst.
28 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
0 oy
3 cevap 177 göst.
28 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde saripapatyaa (142 puan) tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,208 cevap

34,778 kullanıcı

...