0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar giyeceğim abiye bu 

image

Seçtiğim saç modelleri de bu

image

image

image

Sizce saç modelleri nasıl uyumlu mu ve hangisi daha güzel ? 
Kızlar abartılıysa Söyleyin Lütfen Nişan Şık bi salonda olacak kalabalık olacak ve kız kardeşler olarak kırmızı abiye giyecez kızıma da kırmızı abiye giydircem.

30 Cevaplar

+4 oy
(1,019 puan) tarafından

Kız sen bu modelleri birebir çıkaracak kuaför buldun mu alnından öperim o kuaförün :D

tarafından
Kız kolay basit modeller zaten aksesuarı Tak tamamdır kim yapamaz ben bile yaparım ama kendime yapamam sjhshsjk
(1,019 puan) tarafından
Valla bunu gösterirsin çok alakasiz bişey çıkarırlar ben sana söyleyim bari salaş dağınık bi topuz yaptır hepsinin yapabildiği en iyi model o bari :D kiyafetede uyar
(13,202 puan) tarafından
Birinci benim nişan modelim 10 yıl önce
-Reklam-
+1 oy
(3,127 puan) tarafından
Canım bu kadar ışıltı fazla kız kardeşini gölge de bırakma doğal dalga yaptır yeter bence
0 oy
tarafından
Bence dağınık topuz daha güzel olur yanlardan bı kaç bukle falan 
tarafından
Güzel fikir canım dağınık topuzlarada bakayım bi
(6,047 puan) tarafından
Kiiizz eskide kaldı onlar şimdilerde pek yapan yok
tarafından
Kız bence daha çok yakışır .
0 oy
tarafından
2 numara bence hem salaş  hem şık  3 numara bence biraz bekar tarzı 1 numarada nisan başı gibi bence senin için en güzeli 2 olurrrrr benim secimim
tarafından
Teşekkür ederim bende onu beğendim aslında
0 oy
tarafından
En altaki saçı beğendim elbise de sık güzel 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
2 saç modeli çok guzl olur
tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Rica edrm
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Sade fon cekip tasli tac takin derim veya kupeli taclardan zincir sarkiyorya sacini boyle yaptirma yapamiyor kuaforler  
tarafından
Cidden o kadar zormu bu modeller ya basit duruyo maşa yapıp aksesuarı takıştırmak falan bu kadar zor mu anlamadım
(2,016 puan) tarafından
Kabartamiyorlar burdaki gibi aaclar dusuyor masalar bozuluyor 1 saat olmadan guzel malzeme kullanmihirlar bide cok fazla duruyor elbise sade degil gosterisli bu model sacta cok gosterisli birini sade tutmaniz lazim guzel gozukmek icin
tarafından
Peki ne önerirsin canım ?
(2,016 puan) tarafından
Kırık fön cekip kupeli taclardan tak derim tasli olandan
0 oy
(351 puan) tarafından
Elbise çok açık değil bence saçlarını salaş topuz yaptır tabi görümce topuzu tarzı değil de:) böyle alttan ortaya yakın salaş kenarlardan çıkan Bi topuz 
tarafından
Galiba öyle yapacam zor modellermiş bunlar yapamıyolarmış kuaförler :D
0 oy
(1,688 puan) tarafından
2 ila 3 arasında kaldım ama sanırım 2 diyorum :))
tarafından
Sanırım dağınık bi topuz daha iyi olacak hem kuaför açısından hüsrana uğramamak için :))
(1,688 puan) tarafından
Olabilir tabiki öyle bı seçenek de varsa oda mantıklı.
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ah ah bide saçlari bu şekilde yapabilseler yakından uzaktan alakası olmuyo inan
tarafından
Bunu söylemeniz iyi oldu ya kesin bende hüsrana uğrardım en iyisi dağınız bi topuz yapayım :))
(3,156 puan) tarafından
Aynen canım çok yaşadım çünkü inan foto gösterip yaptırıp bin pişman oldum kaç kez
0 oy
(782 puan) tarafından
Kiz kardesler olarak kirmizi giyecekseniz 1. Numarali sac cok hos durur bu kadar saçın uzun mu uzun olmasa bile şık yani en alttaki sac modelide güzel ...açık saç yaptir daginik topuz nişan için agir kaçar attigin sac modelleri guzel
tarafından
Off kafam karıştı valla :D
(782 puan) tarafından
Nacizhane fikrim bence Kız kardesin yuksek ihtimal.daginik topuz tarzi bisi yaptircak ondan daha şık olmayin nişanlı olan o oda elbise goyer buyuk ihtimal.nisanli oldugu bariz bagirskn gorselinde o yuzden dedim dağınık yaptirma diye sen bilirsin canim
0 oy
(1,877 puan) tarafından

en sondaki saç modelini beğendim canım elbise de çok hoş :) 

tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Valla ben 2.yi cok beğendim ama topuzda güzl olur elbiseyi ortaya çıkarır dağınık şekilde fazla belli etmez kendini benim dusuncem
tarafından
Peki dağınık topuz abartılı olur mu sence?
(1,048 puan) tarafından
Hayır cok guzel olur hem elbiseyi de oraya çıkarır
0 oy
tarafından
En sondaki bence. Düşük omuz abiyeye açık saç yakıştırıyorum.
tarafından
Bende açık modeller düşündüm ama kuaförler bu modelleri yapamıyolarmış kızlar öyle diyo
tarafından
iyi bir kuaför her saçı yapar.. Hele ki sonuncusu hiç de öyle zor bir model değil, onu yapamayan da kuaförüm demesin kendine.
0 oy
(1,610 puan) tarafından
1 ve 2 güzel bence. Şimdiden hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah 
tarafından
Saol kuzum teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Elbise çok güzel japonum saç modeli de en alttaki güzel gider 
tarafından
Kuaförler yapamıyolarmış aşko ya :D
tarafından
Hade yaa o zaman ne diye kuaförüm diye ortalıkta geziyorlar aşkım ☺
tarafından
Bilmiyorum aşko ama bakalım kızların dediği gibi bende hüsrana uğramam inşallah ☺️
tarafından
Kuzum olmazsa dağınık topuz yap sende
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kızkardeşlerim benim kınamda böyle elbise giydiler hatta birisinin elbisesiyle tıpa tıp aynı birisi 1. Modeli diğeri 3. Modeli yaptırdı gayette güzel yaptılar çok beğendi herkes bence kuaföre göre değişir eğer işini bilen bi yerse yapar ben 3 numarayı daha çok beğenmiştim saçlarında bu boylardaysa tabi 
tarafından
Ya bende iyi bi kuaföre gidecem ama bilemedim saçımda uygun renk açısından da uzunluk açısından da yani bilemedim çok kararsız kaldım hüsranada uğramak istemiyorum
(4,089 puan) tarafından
Ya kuaförlerin İnstagram hesabı oluyor artık gideceğin kuaförün hesabına bak vardır yaptıkları modeller ona göre yaptır
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İkinci çok zarif 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
2 numara güzel durur
0 oy
(12,494 puan) tarafından
2 ile 3 arasında kaldım 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 460 göst.