0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı geceler hergun karşı komusumun bebeği sabaha kadar agliyor senede kadın 1tame doğuruyor geçen sene aynıydı ve damda uyurdu o bebek ağlardı saatlerce ağlardı kadın uykusu ağır ve uyanmiyor catlardik hepimiz seslensekte uyanmaz 1 aylık bir bebegi daha doğdu bu bebek sabahlara kadar durmadan ağlıyor kadın banamisin demiyor kadında çok cazgır herkesle kavga eden biri o yüzden kimse birşey demiyor bende muhatapligim hiç olmadı kadınla hala o bebek ağlıyor ve ben burda kafayı yemek uzereyim

4 Cevaplar

0 oy
(3,551 puan) tarafından
Polisi ara canım hiç durma. Kimliğin gizli tutulmasını iste 
(21 puan) tarafından
Onuda düşündüm burda onemsemiyorlar kesinlikle kadında kavgacı bir tip geçen gün böyleydi eşimle cildirdik bide o çocuğun ağladiginda sesi geliyor uyanıyorum kızım sanıyorum sonra uyanamiyorum
(3,551 puan) tarafından
İstediği kadar kavgacı olsun canım. Siz bile çatlamışsınız. Ben olsam durmam polise durumu anlatınca zaten ismini vermezler. Kadın kim oldugunu anlamaz.. Yazık bebeye.. Gavurun karısı doğurup doğurup atıyor. Bakmıyorsa niye ürüyor.
(21 puan) tarafından
Aynn öyle ama valahi artık dayanamıyorum anlamıyorum her sene birtabe doğurmuş çocuklarının arasında hepsinin 1 sene veya bir buçuk sene
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Aklıma kötü kötü şeyler geldi yine yaaaaaaaa
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ay nasıl dayaniyor sese vicdansa mi sizlamyor
(21 puan) tarafından
Kadın uyanmiyor kızım gaz olurdu arabayla gezerdik sabaha kadar arabada uyuduğunu bilirim ben ama bu kadında tık yok geçen sene komşular hepsi söyledi kavga çıkardı karışmayın diye
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Uynmadığını nerden biliyorsunuz. Belki uyanıyordur bebek ağlamaya devam ediyordur. Benim oğlumda ağlardı kolay kolayda susmazdı
(21 puan) tarafından
Kadını tanıyoruz bide uyanık olsa ışığı yanık olur ışığı kapalı
(6,047 puan) tarafından
Alakası yok ki.benimdw bebeğim uyandığında ben isiigimi açmıyorum uykusu dağılmasın diye.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 488 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nehirelam (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 613 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 388 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 306 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kayram Bal (310 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...