0 oy
161 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (40 puan) tarafından
Arkadaşlar sizin bebeğiniz için alışverişiniz toplu olarak kaç TL tuttu benimki eksiksiz 6.500 tuttu yüksek gibime geldi 

10 Cevaplar

0 oy
(632 puan) tarafından
Bu zamanda uygun bile tutmussun canim ne ucuz ki insan hayatindan baska...
(40 puan) tarafından
Cok haklısın.Besiginden zibinlarina kadar uygun olanları almaya çalıştım bu kadar tutacağını tahmin edemezdim inan..
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 bine dolap yaptırdık,  2 bin bebek arabası,  2 bin park beşik,  1.500 sepet beşik , kıyafetlerini annem aldı 
(40 puan) tarafından
Benimki yine iyiymiş desene..
tarafından
İlk çocuk olunca öyle oldu birde emzirme koltuğu yaptırdım heves edip sallanan 4 binde o . Dahada kifayet dışında birşey almam
(40 puan) tarafından
Aayyy kız emzirme koltuğu da ne :)) gereksiz gibiii 4 bin asla vermezdim :))
tarafından
Sallanan koltuk işte daha sonra oğlumda oynar diye:))
(40 puan) tarafından
:)) hayırlı olsun canım her şeyin
0 oy
tarafından
Henüz 1500 TL harcadık kıyafetleri için yenidoğum olacak o yüzden küçük şeyler pek almadık 3-6 6-9 aylık aldım hepsini onları bir süre giyer zaten uzun gelirse katlarım çorap içi sıkıştırırım diye düşündüm. Zaten evde olcak hep. Oda yapmadım sadece 700 tlye asansörlü anne yanı beşiği aldım. 1300 tlye travel bebek arabası aldım. 
(40 puan) tarafından
Çok hesaplı davranmissin valla helal benim kıyafetler sadece 3 bin 700 falandi abarttım mi ben
tarafından
Hemen büyüyor diye fazla almadık canım. Baktık olmadı gider alırız ya da İnternetten söyleriz. Zaten beşik bebek arabası filan ikinci el aldım. Hem çocuk olduğunda kıyafet getiren çok oluyor bizim çevre de daha yeni hamile olduğumu öğrendiğimde battaniye filan getirmişlerdi.
(40 puan) tarafından
Gelecek kiyafetleri hesaba katmadim bennn
tarafından
Biz öyle düşündük canım o yüzden bir kaç kez giyip kaldıracağımız ürünler olur diye harcama yapmadık.
0 oy
tarafından
Daha kıyafet alisverisi yapmadım. 1 hastane çıkışı 10lu bir de 3 tane zıbın almıştım. Ama şampuan, losyon, beşik vs bir sürü sey aldım 1200 tuttu. Tabi daha kıyafet alışverişine çıkılacak
(40 puan) tarafından
Nerden aldın bunları trendyoldan mi
tarafından
Genel olarak evet Akakçe veya cimri.comdan alacağım ürün en uygun nerde var bakıp ordan alıyorum baya bir şey aldım ben Trendyol dan özellikle toplu alınca kuponlarla daha da uyguna geliyor.
(40 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim güle güle kullanın inşallah
tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(119,381 puan) tarafından
cok cok iyi tutmus ama icinde ne var neler aldin
(40 puan) tarafından
Beşik aldım park beşik. Puset, yürütec, tv Odası için ana dizi hamak tarzı bisey, tüm kiyafetleri küvet seti. Bez ıslak mendil şampuan emzik krem falan almadım daha
(119,381 puan) tarafından
hesapliya almissin yine cunku paranin adi var degeri yok gule gule kullanin
(40 puan) tarafından
:( yeni evliyiz kredi borcu falan olunca da zor oluyor. Teşekkür ederim canim
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Başlangıcı hatırlamıyorum canım ama kafadan herşey 10 bin tuttu dolap falan da aldım şimdi alsam 20 tutardı herşey 6 ayda uçtu çünkü ama doğduktan sonra her ay kesintisiz 2 bin falan gidiyor. Doğduktan sonra daha masraflar artti
(40 puan) tarafından
Dolap almadım şu anlık Bi sıkıntı olmaz galiba.  A 101 e falan  uygun gelirse alabilirim
0 oy
(2,501 puan) tarafından
298 e beşik aldım ☺️☺️ bin TL belki daha fazla kiyafet aldım yani her ay biseyler aldım birden almadım 200 detrjan almıştım 100 e de bebek bezi almıştım 100 e de ıslak mendil falan bu kadar bunları alalı 11 ay olcak tabiki 
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Valla toplu almadım o yüzden bilmiyorum canım ama bana uygun geldi sadece hastane çıkışları şuan 250 300
(40 puan) tarafından
Evet hiçbir şey alınmıyor battik
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Yoo bence çok iyi 
(40 puan) tarafından
Hmm sevindim valla

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 588 göst.
7 Nisan 2023 Moda kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,108 puan) tarafından soruldu

380,452 soru

11,390,966 cevap

34,899 kullanıcı

...