0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Kızlar son çare gümüş kapak almaya karar verdim faydasını gören memnun kalan oldumu kaç günde iyileşti artık kanamaya başladı ve ben dayanamıyorum meme uçlarım parçalandı hangi ürünü kullandınız yazarmısiniz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben doğumdan önce kullandım bide doğumdan sonra bir iki gün kullandım hiç yara olmadı şükür 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gümüş kapak gözüme çok küçük gelmişti bende göğüs kalkanı almıştım kuzum Philipsin çokta işime yaradı hem büyük süt akması açısından hemde hava ile teması ediyo kuzenime verdim sonra oda gümüşle ikisi aynı hatta kalkan daha kullanışlı demişti ama tercih senin zeytinyağı sürüyodum doğal olanından birde kendi sütümü sürüyodum bazen üç dört güne kalmadan iyileşmişti çok geçmiş olsun ikiside mi kanıyo :/ eğer biriyse tek meme ver canım biraz iyileşene kadar 
(121 puan) tarafından
İkisi de birbirinden beter ama yine de emziriyorum kıvrana kıvrana kalkan da kullandım herşeyi kullandım bakalım gümüş kapak sipariş ettim umarım fayda eder yoksa ne yapacağım böyle bilmiyorum
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben defalarca mastit olduktan sonra doktor niye gümüş kapak kullanmiyorsun geçer dedi gerçektende geçti bi daha olmadı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 65 göst.
30 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde MeryemF34 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 306 göst.
0 oy
0 cevap 25 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,039 cevap

34,813 kullanıcı

...