0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (210 puan) tarafından
Memnunmusunz.yapanlar.benim ikinci gebeligim özel hastanede.epidural normal doğurmak istiyom da sıkıntı yaşar mıyım acaba .sancısız doğum yok tabi ki ama bir nevi uyuşukluk olsun istiyom 35+5 haftalık hamileyim kızım da fazla zorlanmadım ama erkek bebek zor baya kızlar 

3 Cevaplar

0 oy
(282 puan) tarafından
Benimde ikinci hamileliğim bende epidural normal doğum istiyorum burda bekleyeyim bende :)
(210 puan) tarafından
Bekle cnm rabbim bir avaz da kurtarsın hepimizi
(282 puan) tarafından
Amin inşallah canm
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Ben epidural yapamadım :D sancısız diye güvendim ama ıkınman lazım azcık kesecem ilacı dedı ebe kaldıramadım o sancıyı bile ıkınamadım da geri sezeryana alındım
(210 puan) tarafından
Hadi ya kötü olmuş cnm bende kararsız kaldım
0 oy
tarafından
Özelde epidural oldum ne sen sor ne ben söyleyeyim 
(210 puan) tarafından
Hadi ya kötumuydu kız soyle de bileyim bende
tarafından
Benim acilmam hizli ilerlemesi ve sancım da düzenlenen değildi. Suni aldım biraz 4cmde de epidural oldum ama çok sancı çektim. Doktora da sordum neden sancı cekiuorum epidural olmama rağmen diye. Bebek kendini çok güzel ittiriyor onun sancısı dedi. Sanki alt kemiklerim ayriliyordu. Dikişi falan hissetmedim. Bide üç dakkada doğum bitti şükür
(210 puan) tarafından
Hadi ya beni de korkuttun şimdi kötü olmuş.doktorum da aynı dedi epidural alsan bile sancini yine cekiyon boşa alırsın dedi tavsiye etmiyom dedi ama ne bilim biraz uyuşukluk olur en azından dediydim boşa mı yani cnm hiç fayda etmedi mi
tarafından
Yani bilmiyorum herkes diyor hiç sancı cekmedim etmedim diye ama ben çektim canım . Ama şu var dikisi falan hissetmedim. İkindim üç dakikada çocuk çıktı dikişi attı yani kısa sürdü çok .

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2516 (432 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 83 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
18 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu

381,753 soru

11,428,821 cevap

34,988 kullanıcı

...