+1 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
Arkadaşlar Abant İzzet baysal üniversitesi öğrenci kartlarını Halk bankasından alacağımızı söylediler bugün gittim aldım bir kaç yere imza attırdılar aldım kartı geldim daha sonra bir mesaj geldi paraf başvurunuz onaylanmıştır diye paraf başvurusu yapmadım ben sadece kart aldım bir bilgi de vermediler bana bebekle uğraşmaktan çok da dikkat edemedim yazılanlara 

Bu öğrenci paraf kartları nasıl oluyor ogrenciligim bitti sayılır staj kaldı sadece para yada herhangi bir şekilde kullanmayacağım sadece okula girişlerde kullanacağım 

Sizce bu paraf kartlarından kullanmasamda ücret alırlar mı iptal mi ettirmem gerekir  belli bir süre kullanmasam kendi kendine iptal edilir mi 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi kendine iptal edilmez senin ettirmen lazim 
(159 puan) tarafından
İptal ettirmeden bir ücret alırlar mı sizce
tarafından
Sanmıyorum canım normal hesap kartı
(159 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Benden hiç ücret almadilsr canim okul her sene banka değişirdi.
(159 puan) tarafından
Paraf kartı miydi canım seninkine o şekilde mi verdiler
(1,964 puan) tarafından
Banka karti canım hem okul öğrencisi olduğumuz için hem yemek hane falan hepsinde kullanalım diye verdiler halk Bankaso da var içlerinde 4 yıldır hiç birşey olmadı hatta süresi dolmak üzeridir
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Yemekhane vs orada da kullanılıyor o kartlar. Sadece öğrenci kartı olarak kullandığın takdirde hiç bir şey olmaz zaten kullanım süresi sona erince otomatik kapanacak
(159 puan) tarafından
Halk bankasinda hesabım da var onun için kullanım alanı daha mı geniş olur ki acaba iptal etmek gerektirebilir miki
(2,610 puan) tarafından
Zten şifre belirlemezsen kart açılmaz dert etme çok. Benimde öğrenci kartım öyleydi hiç bir sıkıntı yaşamadım
(159 puan) tarafından
Bankada belirledik canım inşallah yine bir sıkıntı olmaz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 458 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Pamira (987 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asel muhammed (13 puan) tarafından soruldu