0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Herkese merhaba kızlar bebeklerinize muhallebi tarzı neler yapıyorsunuz ve nasıl yapıyorsunuz özellikle anne sütü olmayanlar formül mamalarla yapanlar nasıl oluyor aynı bebeğime verecek gibi mama hazırlayıp onunla muhallebi yapsam olur mu yemek tarzı yumurta vs yemiyo bebeğim 1 aydır falan yemiyo neredeyse sadece mama yoğurt meyve falan bunlar yani yedikleri bebeğim, 10 aylık bu arada  8.400 gr  boyu da 76.5 cm 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim sutum yetmedi hem mama hem beni emdi ama 6au beni emdi sonrasinda meyve puresi sebze puresi verdim ari mamada yaptimnaska tarz muhallebilerde 
-Reklam-
0 oy
(2,317 puan) tarafından
Benim kızım 9 ay 10 günlük, muhallebi tarzı hep suyla yapıp içine meyve attım. Bazen irmikle yaptım bazen pirinç unu ile. Ama ona özel yemek yaptığım zaman bile az salça, biraz tuz koydum yoksa yemiyordu ona özel yaptığım şeyleri. Bizim yediğimiz şeylerden hep verdim. Tavuk, et, kıyma vs. Pütürlü yiyor direk, sevdiği sebze yemekleri yapmaya çalışın ama tatsız tuzsuz yapmayın. Çoğu bebek yemiyor. Benim kızım 14 kilo 81 cm.
(147 puan) tarafından
Maaşallh kuzuma sağlıkla büyüsün inşallah Benim kızım da aynı bizim yediklerimizden yerdi sadece ona özel tatsız tuzsuz yemedi asla ve hep kusardı yiyodu ama işte 1 aydır falan iştah gitti dillerden de olabilir mi acaba bilemedim ki
(2,317 puan) tarafından
Olabilir, benimki grip şuan çorba içiyor sadece yemek yemek istemiyor. Değişiyor sürekli bebekler işte
0 oy
(119,533 puan) tarafından
benimde sutum kesilmisti mama ek gida falan hallettik

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde VAVEYLAA (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.