0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar benim yine fikirlerinize ihtiyacım var kızıma doğum günü yapmak istiyoruz aile kuzenler bi kaç yakın arkadaş falan derken 100-130 kişi falan oluyo mekanlar aşırı pahalı sadece mekan parası minimum 3000 TL den başlıyor yeme içme süsleme herşey bana ait mekan tutacağıma bi aile dostumuzun bahçe evi var burda yap o kadar para verme dedi bana masa sandalye kiralayıp orda yapsam daha uygun gelmez mi bi de bu parti malzemeleri süsler işte plastik tabak falan nerden alabilirim uygun 

5 Cevaplar

0 oy
(8,359 puan) tarafından
Aşiretmisin kız :) mekana o parayı verme canım bahce mantıklı ınternete yaz masa sandalye kıralama diye il hangisiyse getırırller
(147 puan) tarafından
Valla canım bizi kimler davet ettiyse hepsini çağırıyoruz ne yapim ya zaten kendimiz de kalabalığız
(8,359 puan) tarafından
Ne güzel kalabalık iyidir :)
-Reklam-
0 oy
(1,989 puan) tarafından
O kadar kalabalıksa uğraşma organizasyon tut derim onlar suslesin herseyleri içinde oluyor süsleme vs tabak ne lazımsa sen gidiyorsun kutluyorsun 

İkramlık o kadar kişiye pasta dayanmaz hazır al hepsini o ne öyle :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Doğum gününe 100-130 kişi gelen çocugun düğününe kaç kişi gelir bulunuz :D 

(147 puan) tarafından
Allah o gün nleri nasip etsin inşallah hayırlısıyla canım ben de bilmiyorum valla kaç kişi olur :)
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Sen pastayı kaça yaptıracağınız düşün bence canım. Dün açılan postta pasta fiyatlarını okudun mu:) 
(147 puan) tarafından
Okumadım yaaa off ne yapim ya valla bilmiyorum gerçekten
(2,359 puan) tarafından
Kız dün 25 kişilik pastaya 750-800-1000 diyen vardı kaldı ki 100 kişilik. Bende oğluma doğum günü yapacağım. Benimde akrabam baya çok burada ama ben sadece eşimin ailesi ile kendi ailemi cagiraxagim.

İlgili bir soru bulunamadı

381,398 soru

11,418,249 cevap

34,973 kullanıcı

...