+1 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Herşeye aglıyor herşeye 2 yasında sabahdan aksama kadar aksamdan sabaha kadar memede. Her istediğine aglıyor bugun dısarı cıktım sabah  beraber cıktık markete gidicem diye istediği yöne gidicem diye Allajım nasıl aglıyor kendini yerlere atıyor sanki etini kopuruyorlar arabalar geciyor vızır vızır mahalledekiler bize bakıyor hep aynısını yapıyor hep markete bakkala gıdıyım bırseyşer alıyım istiyor ben anlamadım :(  bu sabah oturduum agladım ben nasıl duzeltcem sonrada benı opuypr gelip hayır diyorum olmaz diyorum yani asla anlamıyoe dinlemiyor  nasıl duzelticem ben kızlar bu durum beni cok uzuyor hep kendi dediğim olsun istiyor

9 Cevaplar

0 oy
(8,328 puan) tarafından
Anne baba lutfen benı anla ısımlı kıtabı okuyabılırsın canım 2 yas donemı normal hayır yerıne tercıh kullan 
tarafından
İşr yararmı canım ya inanki cinnet geciriyor dediğini yapmayınca
tarafından
Tamam hadi gidelim diyorum o yone gitsem bile aglamaya kendini yerlere atmaya devam ediyor :(
(8,328 puan) tarafından
Neden gıtmek ıstedıgını anla önce altında ne yatıyo hangı duygu var bunu anla ve duygularını anladıgını bellı et su an kızgınsın bazen istediğini yapamamak çok sinir bozucu olur istersen parka gidelim ya da eve gidelim diyebilirsin su an kımlık karmasası yasıyolar makul ölculerde istedikleri yapılabılır dıgerlerı kısa bı sekılde anlatılabılır.
(307 puan) tarafından
Hamileyken troit den rahatszlığnz varmıydı bnm oğlumda aynı istediği ol ayınca kendini yere atıyo fayans a bile atıyo küt küt Bi ara doktora sormuştum mental durumları diğer çocuklardan farklı olabiliyor demişti doğrumudur etkisi varımdır bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benim oğlumda aynıydı ona tercih yaptırdım evet markete gittik istediği 1 şeyi aldık ve çıktık sonra benim istediğim yone gittik şuan 31 aylık arada tutturuyor yine ama önce benim dediğim olacak öğrendi zorluyor ve zor bir dönem ama geçecek ve öğrenecek hayır deme anlamasına izin ver sadece tercih yaptir
0 oy
(673 puan) tarafından
Hosgeldin 2 yaş sendromu 
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Of aynı durumdayız benimkide iki buçuk yaş çok hırçın sürekli aglıyor bagrıyor bize vuruyor oyuncakları fırlatıyor bide bakıyorum oynuyor keyifli Vala dengemiz şaştı . Parka gidiyoruz parkı kıskanıyor ordada hırçın
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Aynısı bende de var uyumuyor da benimki delirmek üzereyim 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Vallaha canım benim kızda tam 2 yaşında aynı anlattığın gibi. Ben istediklerini imkan doğrultusındaysa yapıyorum. Gündüz tlf istedi ama izlemesi gereken zaman dışında baktım çok ağladı bende sadece 1 video izleyelim kapatalım dedim izledik 5 dak. Kapattık.... Markete gittiğimiz de 1 tane alabiliriz diyorum alıyoruz falan. İnan zıtlaştıkça daha kötüye gidiyor. Ağlamak, rahatsız etmek için fırsat kolluyor resmen.... Bide anneciğim böyle yaparsan eve gitmek zorundayız ya da seni çok seviyorum ama bu yaptığın davranışı hiç sevmedim diyerek yani sakin kalarak hafiflettim 2 yaş sendromunu Bi dene istersen. 
0 oy
(852 puan) tarafından
Memeyi biraktrman lazım..azaldığında dikkatini dağıtmaya calis baktın olmuyor birak ağlasın ilgilenme ilgilendikce daha beter oluyorlar..disleri tam mi
0 oy
tarafından
Adem Güneş çocuk neyi neden yapar 4. Çocuğum ve ben okuyorum çok güzel bir kitap
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kendini yerlere atmasına izin vermicen hayır dediysen hayırdır bitti al kucagına tut yürü yoluna. Netlik çok önemli gerekirse sert olucaksın. 
tarafından
İşte bitti olsa zaten yapmaz . Kızıyorum hayır diyorum goren bırsey yaptım sanıcak okadar aglıyor gecen gun agladım kendinede zarar veriyor cunku uzuyor kendini

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 474 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
26 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

380,154 soru

11,380,503 cevap

34,871 kullanıcı

...