0 oy
163 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bu ara aşırı düşkün bana peşimden ayrılmıyo 10 aylık yanımdan ayırıyım beşiğe diyprum gündüz beşikte uyuyodu gündüzde beşiğe koymayım diye aglıyo memede sürekli emiyo 1 saat uyusa hiç çekemiyorum gozlerıni açıyo gecede durum aynı cok yoruluyorum bişey yemiyo doğru düzgün bi çorba içerse sabaha kadar emdiği için kahvaltıda yapmıyo düzgünce akşam yemeğini yedim zar zor daha mutfak duruyo kendimi çok yorgun hissediyorum kızlarrr böyle olan var mı fikir verebilicek olan baştan beri sağı emdi hep tel memeye baglı sadece sütüm iyi doyuyo gündüzleri çok meme aramıyo uykusu olmadıkça tatlı şeylere hayır demez hemen yer ama yemeklere alışamadık bi türlü çeşit çeşit deniyorum yine tükürüyo

5 Cevaplar

+1 oy
(852 puan) tarafından
Yalancı emzik dene 
(852 puan) tarafından
Yalancı emzigi o memede uykuya dalarken harf çek memeyi emzigi ver agizna bir iki alışır
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bakacak seni dinlendirecek yakının yok mu? Süte düştükçe ek gıda yemez çünkü. Bir de ufaktan gece beslenmesini kesmen lazım ki uykusu düzene girsin. Eğer yapışık ikiz gibi geziyorsanız illa iki yaşa kadar emzircem diyorsan sabretmekten başka çaren yok 
tarafından
Malesef bir komşum bile yok ikiz gibiyiz valla meme acık olucak uyuycak aynı valla dediğin gibi gecede uyanıyo terliyo oturuyo yatakta sonra benı yittiriyo cok bunaltıyo bakınıyorum nasıl bırakır dıye :(
(13,202 puan) tarafından
Emmeyi kestirmek istersen sabır taşından çok memnunlar ama diş atağı da olabilir tehlikeli bir durum sonra ek gıdadan kaçış emmesine dönebilir.
0 oy
(501 puan) tarafından
Ben de aynı durumdayım ve gerçekten çok yorucu gece emmesi de nasıl kesilir bilmiyorum ki kalkıssak öyle bisiye yaygara kopariyorlar
0 oy
(252 puan) tarafından
Ablamin kziida boyleydi eger memede uyuyup uykusunu alamazsa da tüm günü işkence gibi geçiyordu bnce herseyi bjrak suan sadece onun istediğini yap zamanla düzeliyor cunku
tarafından
İnşallah ya teşekkür ederim canım
(252 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Bu uygulamada okuduğum kadarıyla 10-11 aylıkken anneden ayrılık korkusu başlıyormuş, 18 aya kadar falan suruyomus daha dün okudum hatta benim kızda öyle 11 aylık sabaha kadar 3-4 sefer kalkıyorum beşiğinde alıp yanıma yatıyorum uyuya kalınca yeniden beşiği koyunca biraz uyuyup kalkıyor hemen aslında 9. Aydan sonra bebeklerin emzirilmemesi ve gece beslenmesini azaltmak gerekiyor. Büyük kızımı öyle alıştırmistim ama küçüğü cadı çıktı baya yalancı emzigede alistiramadim bir türlü, bir tane doktordan duyduğum kadarıyla 9 aylık bebek gece aciktigi için değil alıştığı için kalkar ve memeden ayrılmak istemez diyor yani açlıktan değil alışkanlıktan bu alışkanlığı bitirmek gerekiyor gerçekten. Bu aralar büyük kızımın odasını ayırma peşindeyim ondan sonra bu küçük kızımı emerken uyuya kalma alışkanlığından kurtaricam bende
tarafından
Mantıklı gerçekten alıştığı için yoksa doymaması imkansız agzında oluyo emmiyo bazen ama çekince aglıyo bu araki düşkünlüğü belli oldu hasta olucagındanmış nezle gibi biiey oldu inşallah cabuk geçer düzelsin bende ayırıcam besiğe alışsın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 114 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 582 göst.
6 Nisan 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferideeeee (536 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 857 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Thinkofvictory (873 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...