0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından

Eşim bağkurlu ve borclu :( hastaneden yararlanabiliyor muyum acaba veya ne kadar ödeniyor muayene parası. Gebe değilim. 

6 Cevaplar

0 oy
(119,346 puan) tarafından
benimde genel saglik sogirta borcum cikti 10 bin hemide bekliyim surda
(501 puan) tarafından
Ben de bidaha bakıyım Bi yaa Allah klaylik versin
(12 puan) tarafından
Eşiminde çıktı af falan yokmu acaba
(119,346 puan) tarafından
valla ben belcikada  yasadim icin konsoloslukdan imzali bi belge aldim onu sgk goturup vercem turkiyeye gidince belcikada yasadigima belcikanjn saglik kurulusundan yararlandima dair bi belge onu verince silinirmis benimki sizde sgk gidip bi sorun yoksa durmadam faiz isliyo
(501 puan) tarafından
Keşke af gelse gerçekten yani.
(501 puan) tarafından
Eşime soyleyim de baksın. Faiz haram haram deyip duruyorlar ama kendileri de faiz koyyo :@
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sanırım sen ve çocuklar yararlanabiliyor. Bir de edevlet şifrenle girip sağlık aktivasyonunu sorgulayabilirsin
(501 puan) tarafından
Aktif diyor orda.
(13,202 puan) tarafından
Tamam sıkıntı yok git sen doktoruna bacı
0 oy
tarafından
Kız bakur ben de diyorum ne bağkur devlette bakarlar ama vezneye bilmem ne kadar ücret veriliyor 
(501 puan) tarafından
:D telfn düzeltmiş kendince. Kik bilir ne kadar çıkar karsima
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benim eşimde bağkur lu borcu da var iki çocuk ve bende gidip muayne oluyorum para da ödemiyorum 
(501 puan) tarafından
Çocukları biliyorum 18 yaşına kadar tamam insAllah bakalım teşekkür ederim
(1,154 puan) tarafından
Yanı odesende çok ödemezsin 7 lira falandı en son borçluların ödemesi gereken şimdi ne kadar bilmiyorum ama çok pahalı degil
(501 puan) tarafından
Evet hamileyken 7 oduyordum gebelik dışı muayanelerde borcum cok cikarsa diye çekiniyorum. Sağlık ocağı filan gidiyorum çünkü orda hep çıkar. Neyse en iyisi hast gitmek
(1,154 puan) tarafından
Aynen canım inşallah çok değildir kısa sürede de kapatırsınız
0 oy
(98 puan) tarafından
Üniversite hastanelerinde ufak bı miktar vezneye ödeniyor ama normal devlet Hastanesi'nde ödeme olmuyor eczane dennilac alırken muayene ücreti bide ilaç farktan birz fazla ödüyorsunuz
(501 puan) tarafından
Hamileyken 7 tl oduyordum her muyanede. Gebelik dışı bölüme gittiğim de. Hast gidiyim ozaman ben Bi vezne den öğrenirim insAllah dedigniz gibidir
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım suan sistem nasıl bilmiyorum ama babamda eskiden bağkurluydu ve çok borcu vardı sigortalı bi işe başladı bagkuru iptal edip ordaki yatırdığı paralari da sigortaya gecirdi ve erken emekli oldu
(501 puan) tarafından
Ne güzel bizim öyle imkanımız yok suan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
0 oy
19 cevap 607 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy