0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle 5 gün önce boşanmanin eşiğinden döndük birçok problemimiz var anlatmakla bitmez. Ben ailemin yanına donecekken yeminler etti bidaha olmayacak çocuk için tekrar deneyelim diye tamam dedim. Bugün işi gereği karşıya geçmesi gerekti Avrupa yakasında yüz Anadolu'ya geçmesi gerekti iş çıkışı arayıp işinin bitmedigini yarın sabah tekrar gitmesi gerektigini oyuzdende annesinde kalacağını söyledi. Bende 14 aylık bebeğimle evde tekim. Konuşma esnasında bana sende zaten bir süre ayrı kalalım demiştin zaten bana dedi. Ben onu 1 günlük demedim ki ayrıca evde çocukla tek başıma kalacağım şekildede demedim dedim. Güldü telefonda. Bilmiyorum bana mı tuhaf geliyor su tavrı insan karısını kızını birde bebek nasıl tek bırakır. Birfe aramız daha düzeltmemis daha olay taze . Bilmiyorum siz olsanız benim yerimde napardiniz 

9 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bilemedim bence normal bir durum 
-Reklam-
0 oy
(7,349 puan) tarafından
valaha esımde demın bosanma aşamasından donduk vaz kectım naparsa yapsın saldım kurbanlık aldım doğramasını bılmıyo ama bılıyom dıyo tek kescem dıyo annemgıle buyuk baş kurbanlık kesıyoz ona tm dedım sonra annemı baba getırcem dedı kurbanlıga bakmaya bende gıtcem evde tek basına napcekler geldık et kesılcek 3 saate keserım dıyo aksam bırakır gelırım dıyo salıverdım naparsa yapsın
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım bilmiyorum neden o kadar sorun yaptın benim eşim nöbetçi kalıyor bazen 24 saat yok ki başka bi şehirde çalışsa bir hafta olmadigi da olacak.. yani annesine yakınsa İŞ yeri sen uzaksan sadece uyumak için gelmek yerine annesinde kalmasi mantıklı ben olsam kendim derdim gelme orda kal diye. Ha dedigi lafa gelince çok manasız olmuş kesinlikle orda saçmalamış biseyleri düzeltmek istiyorsun madem ne o laf
tarafından
Bilmiyorum ki bende şeker değil erimez burdan gitse diye düşünüyorum evde tek kalmaya alışık değilim zaten birde aramız hala bozukkrn bu ne rahatlık ben anlayamadim
(913 puan) tarafından
Sen ona deger vermezsen oda sana vermez bu böyledir.. tabi iliskinizi bilmiyorum şimdi bu şekilde yorum yapmakda ne kadar doğru bilemedim ama ben hep eşim için iyi olani isterim ona kiyamam oda aynı sekilde bana davranir ben ona sert davransam acımasız olsam o da bana o şekilde davranirdi heralde onun yerinde kim olsa öyle davranirdi
0 oy
(2,834 puan) tarafından

Senin evden gideceğine kocan anasına gitmiş tövbe estağfurullah 

Eşin haksız
Ne işi var orada 
Her ne olursa olsun eve gelseydi
0 oy
(328 puan) tarafından
Erkekler maalesef bizim gibi düşünmüyor. Sen hassas bir dönemdesin ve buna ister istemez kırıldın. Eşin bu durumu senin anladığın şekilde düşünmüyor buna eminim.. Normal karşıla kafanı dinle. Galeyana gelme, Güzel düşün güzel olsun :) 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bence normal bi durum. Hani dediğinde bisey yok ben de çok tek kalıyorum 2 çocukla. Bebeklerkende aynıydı. Is içinmiş sonucta
0 oy
tarafından
Ciddiye almiyor nasılsa düzeldi diye eski kafasıyla devam ediyor bence 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
İşi varsa kalabilir takılacak hiç bir şey göremedim ben 
0 oy
tarafından
Olay daha taze olduğu için ister istemez biraz hassas durumdasın. Biz kadınlar saatlerce günlerce kafaya takarız ama erkekler bu kadar ince düşünceli değiller malesef. Havalar sıcak yorulmuş kısa yolu seçmiştir. Sorunları düşünecek hali yoktur. Biz de istanbuldayız hayat şartları insanı çok zorluyor. Bazen benim eşim de gece işten geç çıktığı zaman sabah erken gidecekse eve gelmez yakında bekar evinde kalan bi arkadaşı var ona geçer. Takma kafaya düşünerek kasıtlı yapılmış bir şey değildir bence :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 154 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 507 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Demetttt (22 puan) tarafından soruldu

378,098 soru

11,316,980 cevap

34,762 kullanıcı

...