0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kanepeleri koltukları ve bazaları iterek mi yoksa kaldırıp başka yere koyarak mı temizliyorsunuz

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaldırıp temizliyorm çünkü altlarınıda süpürüp siliyorm 
tarafından
Kanepeler çok ağır tek başıma kaldıramıyorum altını silmek için ileri geri itiyorum komşum rahatsız oluyormuş
-Reklam-
0 oy
(11,337 puan) tarafından
Bazayi ellemiyorum altı yüksek süpürür villada yapıyorum kanepeleri de halıyı kaldırıp kanepeleri ortaya çekiyorum öyle supurup siliyorum
(11,337 puan) tarafından
Olur bide parmak ucunda yürüyelim isterse koca kanepeyi nasıl kaldircan bi ucundan tutsan öbür ucu var
tarafından
Ortasından kucaklıycam sanırım
(11,337 puan) tarafından
Bırak bizi adama desek onlar bile yapamaz 3 metre şeyi kim sessizce bi yerden bi yere alabilir
tarafından
Dün oturma odası salon mutfak temizledim bebekle bugün yatak odaları çocuk odası temizliycem daha bir şey oynatmadım yerinden kaç gündür rahatsız oluyormuş sesten oraya buraya herşeyi sürüklüyormuşum pencereler açık kapılar çarpmış pencereler çarpmış ondan bile rahatsız olmuş
(11,337 puan) tarafından
Ay bu insanlar neden böyle ya
0 oy
tarafından
Kaldırıp başka yere koyacak baba yiğit yoktur ittirerek silinir 
tarafından
Ben olmalıymışım o kişi
0 oy
(16,027 puan) tarafından
Kaldırıp başka yere koyacak kadar gücüm yok.malesef kimsede de yoktur bence. 
tarafından
Öyle yapmalıymışım tek başıma komşum öyle diyor
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Komşunda yapmıyodur kesin kadir ezildiyi izleyip kendi yapıyormuş gibi hava yapmış 
tarafından
Bilmiyorum valla onun altındaki bile rahatsız olmuş ona çıkmış siz misiniz sesi yapan diye yalan söylüyor onun altındaki her gün koltuk kanepe çeker temizlik hastası kendisi
0 oy
(913 puan) tarafından
Bende mondi marka ayakları uzun çekmesem bile sile biliyorum. Ama az ittirip duvar diplerini siliyorum
tarafından
Silip süpürmek için çekmem gerekiyor tek başıma benim
(913 puan) tarafından
Nieymiş o boş ver sanki tüm gün koltuk mu çekiyorsun. Nasıl illet insanlar var ya. En fazla 2 dk lk ses. Boş ver takılmaaaa. Yan komşum senin süpürgenin sesi  çok diyordu benimki sessizlerden. Napayım dedim ben kaç bin verip sessiz süpürge alamam dedim. Neyim varsa onu kullanırım.
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kız nasıl kaldıralım iterek temizliyorum
tarafından
Benim kaldırmam gerekiyormuş komşum öyle diyor
(3,832 puan) tarafından
Gelsin o kaldırsın sende sil süpür
tarafından
Kafası nasıl çalışıyor bilmiyorum kendisi nasıl yapıyor temizliğini
0 oy
tarafından
Koltullari devirirdim anneminkileri benimkiler yüksek tabanli itip siliyorum komsuyuda takma temizlik yapamayacamdi de 
tarafından
Her şeye karışmaya çalışıyor kapının camın rüzgardan çarpmasına bilr karışıyor
tarafından
Eger bir daha gelirse sananee ablaaa sanaaneee ona ne oluyor ablanmi kaynanan mi annen mi allah allah yaaa allahtan hic muhattap olmamm komşularla
tarafından
Birkaç kere yüzünü gördüm daha oda ilk taşınırken daha taşınamadınız mı ses geliyor diye geldi sonrada kardeşimin sözü oldu evde onun için geldi kalabalık ses yapıyor diye
tarafından
Birdahada yüz verme
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim yatak ve iki koltuk takimimda yerden yüksek çok fazla ** çek yapmıyorum 
tarafından
Ayda bir yaptığım ** çek temizliğine bile laf ediyor komşum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiçbişey yapmıyorum oldugu yerde duruyo altları açık ve yüksek rahatça süpürge de giriyor vileda da
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Benimkiler yüksek hic yerinden oynatmiyorum
0 oy
(196 puan) tarafından

Eğilerek sjsjsjs :D

0 oy
tarafından
Koltuğu ve bazayı nasıl kaldıracaksın komşuna sorar mısın temel reis misin sen yada vinç mi çağıracaksın
tarafından
Evde kaç kişi yapıyormuşuz temizliği onu soruyor bide kaldıramam dedim kapattım suratına telefonu
tarafından
Akşam geç saat olsa neyse kadın haklı dicem ama bu saatte de karışamaz yani
0 oy
tarafından
İtip altını temizliyoruz sonra tekrar eski yerine
tarafından
Başka nasıl yapılır bilmiyorum komşum bu şekilden rahatsız oluyormuş
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Sırf bunun için oturma odama ayaklı altına Vileda süpürge girecek şekilde yuksek koltuk aldım şimdiki kanepe altina Vileda vs hiç bişey girmiyo zulüm gibi şükür kurtuldum istekle sil supur valla bikmistim 
tarafından
Bende kanepe almıştım sil süpür yaparken çekmek zorundayım derin giriyorsam derin değilse altına sokup temizliyorum ama rahatsız oluyormuş komşum
0 oy
(119,391 puan) tarafından
one cekip siliyoz
0 oy
tarafından
Tabi ki ileri geri itiyordum. Ama mop alınca itmeme gerek kalmadı altlarına giriyor şükür
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Iteliyom canim süpürüp silip geri yerlestryom
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Altlarına süpürge felan giriyor ama bitane koltuk var ona girmiyor onu da öne doğru deviriyorum hem koltuğun altını hem yerini siliyorum 
0 oy
tarafından
İtiyorum süpürüyorum siliyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
0 oy
3 cevap 65 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde hll_66 (125 puan) tarafından soruldu