0 oy
658 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar daha oncede yazmistim bidaha yazayim esim gebze tarafinda calismaya basladi 1 ayi gecti bende beylikduzu tarafindayim aile binasindayim kaynanam eltilerim hep bir arada iki bina bitisik yerde oturuyoruz esim haftada birgun geliyor geri gidiyor bir hafta olmuyor evde bende evdeyim 5 yasinda kizim 18 haftalik hamileyim benim icin zor oluyor kizim babasini istiyor bende istiyorum haliyle ama bu evde kira odemiyoruz kaynimin ev oturun dedi istediginiz kadar gebzeye gitmek istiyorum ben ama esim diyorki sen orda olsan gece 1 de gelcem sabah 7 de evden cikicam belkide 6 diyor bisey fark etmicek diyor burayi kiraya vericez ordaki kirayo karsilicsz burayi 600 versek ordan 900 filan olcak 300 de kendimiz koyucaz .kaynimgil kaynanamgil gitmeyin diyor napcaksiniz orda tek basiniza dogum olcak kim olcsk yaninda diyor falan falan orda bir site ici ev istiyoruz ama bir turlu karar veremiyorum gitsemmi gitmesemmi diye pisman olcak seyde yapmak istemiyoruz gidip geri gelmek var bu is en az 1 yil en fazla 2 bucuk yil surcekmis oda bana cok uzun sure geldi.sizce napmaliyim bisey soyleyin ya kafam allak bullak  orayi da hic bilmiyorum gebze tarafini .e gitmesem esim dogcak oglumuzu cok az zaman gorecek .offoff

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Kizlar tesekkur ederim cevaplariniz icin bisey yazmayi unutmusum kizim balkona cikip babasiyla konusuyor bulutlara bakip bende etkileniyorum aglayinca cok duskun babasina :(

(56 puan) tarafından
Ya kiyamam telefondan görüntülü felan konuşuncadami aynısı:( oraya gittiginizde de farkli olmicak okadar saat çalışıyormuş:( allah yardımcınız olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kizinda okula flan baslicak sure uzun biraz ama duzenini bozma derim canim cunku gitsende calisman saati uzunmus varligi yoklugu bir olcak nerdeyse e orda oldgunda yemgi temizligi kahvaltisi kiyafeti gunluk  islerin artmis olacak biri bes yasnda biri yeni dogmus iki cocukla didinip durcaksin acil bisinolsa yalnizsin bence iyi yada kotu aielden birileri destek olur daha iyi olur kalman bence

0 oy
(137 puan) tarafından

2 turlude zor ama bnce kaynananlarla iyi geciniyorsan bnce kalmalisin bebegn dognca sana yardm gerekeck e esinde dedigine gore evde pek kalmayacakms seni bi yatmadan yatmaya goreck 1 senelik icin o kadr eziyete degmz birde kızını okulada verirsn zor olur senin icin

0 oy
(218 puan) tarafından

Cnm bence gitme eşinin ailesi doğumdan sonra kızınla ilgilenir sen bebeğinle gidersen zorlanirsin biraz dışını sık dayan daha kızında çok küçük oda ilgi istiycek ve çok yiprancaksin 2 yıl için  gitme kendine eziyet etme

0 oy
(56 puan) tarafından

Sizin icin en güvenli en iyi yer hem maddi hem manevi anlamda şimdi durduğunuz yer..biliyorum zor ama sabretmek lazım en azından yalniz değilsin allah korusun acil durumlarda felan hemen birini bulabilirsin..yardim edecek birileri var kira ödemiyorsunuz bunlarin size hep kârı olacak ilerde,gitsen yine goremiceksiniz..sabrin sonu selamettir 

0 oy
(57 puan) tarafından

ben izmitte oturuorm ve gebze vs trfna gtmk bnce hc mantıklı değil orda is imkânı var DİE bizde dsndk bi ara ama brz arastrdk kansere yakalanma ve hc de sağlıklı dgl tbiki isden ise fark eder ama ben orda kipkirli bir hava da  yasamakdansa ve heran bisi oluckmi DİE dsnmekdense hc gtmm daha iyi dedim ve yerini degstrmk mantıklı değil eğer ailesiyle iyisen

0 oy
(545 puan) tarafından

Valla ben olsam zorlancagimida bilsem calismiosam yerim.esimin yanidir diyip giderdim her turlu. Sonucta gozden ayri olan gonuldende ayri olurmus sen kocani belki 3 saat gorcen hepi topu ama sonucta gorcen obur turlu haftada birgun ne sana yetcek ne ona. En azindan fedakarliksa bu alasini yapmis olcaksin. Peki senin ailen nerede? Anadolu yakasindaysa onlar gelir sana yardima bi sekilde allah yardim.eder. ama duzeninizi biz bilemeyiz sonucta. Esinle konusup ortak karar alsaniz daha ii. Allah yardimcin olsunncanim

tarafından
Sagolasin cnm ailem karadenizde oturuyoz memlekette doguma gelcek kardesim ve annem de zaten annem beni dusununce dayanamayacsgimizi dusuncukce sizde gidin dedi is olmazsa geri donersiniz diyor kaynimda diyor kiraciyi cikartmak okadar kolay olmaz falan diyor geri geldiginizde burda yardim istesen herkes sana eder diyor ama ben kimseyi degil sadece esimi istiyorum yanimda gece yanimda olan o simdi kizimla bir basimiza evdeyiz kizim cok gitmek kalmak istemiyo kimsede
(545 puan) tarafından
Benim esimde gece calisiyordu bi zamanlar ve ben bulumdugum sehire gelin geldim hic akrabam yoktu okadar zor oluyoduki tek basima evde kalmak hergun agliyodum psikolojim.bozulmustu resmen. Suan cok aukur vardiyasi degistide en gec birde evde oluyo allaha binlerce sukurler olsun. Bende senin gibi sadece esimi yanimda istiodum. Tamam senin durumun daha farkli oturdugun apartmanda hey desen hemen kosarlar yanina ama sen onlarla evli degilsinki kapini kapatinca cocuklarinla basbasasin evin barkin ayri. Hem bak simdi bitane daha yoldaymis nasil alisicak o cocuk babaya? Bide en fazla 2 yil surcek diosun cocuk 2 yasina kadar babasini sadece haftada birgunmu gorucek? Cok zor bence aradaki bag eksik olurm hem bak kizinda babasini istiyormuş. Varsin iki sene sonra  tekrar donun eve kiraci cikarmak okadarda zor degilki alt tarafi sure verirsin bosaltmazsa yasal haklarini ararsin olur biter. Ama suda var simdi bole aklina yatip gidince belki gitmeseydim die cok dersin oyuzden benim gorusum sadece boyle enine boyuna dusunup karar vermesi gereken kisi sensin canim.
tarafından
Bende cocuklarim icin endiseliyim ayri kalcaklar sogukluk gircek araya hem bizim icinde millet bilmiyor kocasi yanindan gitmemiski bilsinler sicak evlerinden ahkam kesiyolar anca kocalari yaninda esleri yaninda bende buraya gelin geldim karadenizden bisey bilmiyodum bikac seneye alistim kendim gidip geliyorum artik heryere orayada alisirim insallah esim ogrt olsa neyapcaktim sehir sehir dolascaktim mecburum evlilik bunu gerektirir iyi gunde kotu gunde esimin kalcagi yer bile yok arabada yatiyor gittiginden beri
(545 puan) tarafından
Yazik ama adama ya hem oyle boyle onunda bi duzene ihtiyaci var canim tamam esin seni dusundugunicin kal dio ama bence hergece evine gelecegini bilmek.psikolojik olarak onunda daha cok ailesine baglanmasini saglar bence.  Hem sende kendini daha guvende hissedersin cocuklarda oyle. Evin diregi babadir sonucta kaynin degilki karat ikinize ait olmali baskasini dinleme
0 oy
(73 puan) tarafından

Bence mümkünse eğer eşiniz başka bı iş bulmayı denesin çünkü tasinmaniz pek mantıklı gorunmuyor.. kizinizin durumuda çok üzücü ve dikkate alınması gereken bı durum.. inşallah en kısa zamanda bi duzene girer hayatiniz

0 oy
tarafından

Bu kızcağıza neden uyarı verdiniz yaa manyak bunlar gerçekten canım rabbim yardımcın olsun çok çıkmaz bir durum çözüm yine karı koca sizde 

0 oy
(1,204 puan) tarafından

Bence gitme doğum da sana bakacak da var burda  anlsiyorsan eltilerin kaynanada var ne güzel. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 320 göst.
15 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esssraa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.

377,366 soru

11,292,894 cevap

34,711 kullanıcı

...