0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (2,356 puan) tarafından
Ya gercekten hergun her dakika aynı şey evde resmen kıyamet kopuyor kizim yemek corba yesin diye yok yemiyor deli.oluyorum zorla veriyorum geri cikariyor 1 yasinda ama 10 cocuga bedel resmen ya ablamda her gun ariyo cocuga yogurt yemek yedir ne yapayim daha koca gün aç birakiyorum banamısın demiyor offf cok yoruldum bu cocugun pesinde kosmaktan yemek yesin diye 

14 Cevaplar

0 oy
(4,986 puan) tarafından

Esimin arkadaşı dün söyledi :

Bu senenin serisi böyleymiş :D

(2,356 puan) tarafından
Ya vallahi kız hep mama iciyo ama artik durumumuzda yok mama alcak gibi zorlanmaya basladik
(4,986 puan) tarafından
Yavaş yavaş alışır canm biraz sabır
(113 puan) tarafından
Ahahah koptum buna bu seriler böyle birde hava ısındığını için iştah yok oluyor zorla yiyorlar birde kendi önüne koy kollu önlük giydir altına bir şey ser kendisi yemeye çalışsın
(4,986 puan) tarafından
Hava seinkende sıkıntı yemeyen cocuk yemiyor yaa
☺️☺️
(113 puan) tarafından
Benim büyük oğlan da zor yiyordu dışarı çıkart parka götür öyle yerlerde yiyorlar
-Reklam-
0 oy
(8,310 puan) tarafından
Canım cocugunu bu konuda ıstısmar etme yemeyı sevdıgı seylerı yedir ablana frlan bakma her coxuk ayrı 
(2,356 puan) tarafından
Ama hic yemiyorki canim sadece meyve yiyor yemek vs.hic bisey yemiyor
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Benim ki 2.5 yaşında yemek çiğnemeyi bilmez hala zorla verince de kusana kadar ağlar .

Psikolojim bozuldu artık onun derdinden.
(2,356 puan) tarafından
Mama yiyomu canim
(2,136 puan) tarafından
Raporlu mama verdi doktor onu bile bir kutuyu 2 defada bitirebiliyor zar zor 1 saat arayla.
Yoksa onu bile kusuyor.
(2,356 puan) tarafından
Hadi ya oda kötüymus valla napcaz bu cocuklarla bilmem 2 cocuk buyuttum ama hic boyle degillerdi hersey yerlerdi
(2,136 puan) tarafından
Benim tek çocuk şuan ama ömrüm bitti valla kendimi bitik hissediyorum ciddi anlamda
0 oy
tarafından
Doktorum demıstı bazı cocuklar bu sekılde ılgı cekmeyı severmıs, hıc ustune dusmemen lazım otur karsısında sen ye yemek alır mısın annecım de ıstemezse aaa tamam de hıc usteleme 
(2,356 puan) tarafından
Sabahtan beri aç aslinda ama inat etti yemiyor
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Canım ayran çorbası yap çocuklar sever o çorbayı bende smdi başka çorba yediren onn dışında kızım 13ay
(2,356 puan) tarafından
Denicem canim sagol
(2,605 puan) tarafından
☺️❤️☺️☺️
tarafından
Evey benim kızım m bayiliyoo o corbaya bide yoğurt da ne katsam yiyo kurtaricim dene derim
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Hiç ısrarcı olma.başında yağıyorsunuz hatayı.. Bırak o senin peşinden koşsun. Bırak o acıktım desin o yemek istesin.. 
(2,356 puan) tarafından
Yok kiz mama diye agliyo evde ama kasigi uzatinca geri kaciyo
(3,551 puan) tarafından
Hıh işte ver önüne döke saça kendisi yesin.. Yemiyorsan yok daha de.. Yemek kurallarını anlat. Azcık tehdit vari konuş.. Otoriteni koru. 3 bebeye öyle yaptım. İnan varya ne pişse yerler ben hiç çağırmam direk açız diue gelirler.. Ufaklık 8 ay 10 günlük. Şimdi oda başladı acıkınca mam mam ediyor..
0 oy
(12,960 puan) tarafından
 Benim kızım da öyleydi o zamanlarda daha sonra keçiboynuzu özü başladım az da olsa fayda etti
0 oy
tarafından
Sey yap canim yastığa ayana yatırım hem salliyom yem veriyom o zaman yiyo taneli seyleride oturtarak eline veriyorum ben corba yoğurt mama tarzini ayagimdaa yediriryorum 
(6,859 puan) tarafından
Cnm soruyu ben sormadm ama oturak yemesi daha uygun sindirmesi bağırsakları için aklında bulunsun derim
tarafından
Bu kizim 3.bebegim ilk oglum gezerek yiyoduu cok zordu ikinci yatarak emiyo yatarak corba filan yiyodu yogurt tarzi bu kizimda yatarak yiyo inşallah sorun yasamadim daha once bu kizda da yasmam 17aylik oldu kizim ağlamadan yedire biliyorum en azindan
0 oy
tarafından
Canım aynı durum bende de var oğlum 24aylik hicbirsey yemiyo sadece emiyo bende sinir krizleri geçiriyordum balık yağı sayı düşünüyorum iştah açıcı 
(2,356 puan) tarafından
İse yararmi acaba kuzum ya
0 oy
(374 puan) tarafından
Aynısı bende de var
(2,356 puan) tarafından
Kafayi yemezsek iyidir
0 oy
tarafından
Benim oğlumda aynn kız ya off
(2,356 puan) tarafından
Napcaz valla bilmem
tarafından
Ayn  kız ya
0 oy
tarafından
Bnmkide 16 aylık yediremiyorm yediğinde kusuy direk apartman ayağa kalkıyo kıyameti kopararak ağlıyo , ellerini tutup yediriyorm bu sefer çıkarıyo çok bunaldm
(2,356 puan) tarafından
Bizimde ayni
0 oy
tarafından
Benim oğlumda 3 ay yemek yediremedim 3 ay boyunca yoğurt ekmek yiyordu düşün canıma tak etti attık asla ya yediremezsin çıkarıyor yutmuyordu kavanoz mama var markette satılan onu çok seviyor şuan onunla beraber yiyor 3 gündür kaşığa biraz mama biraz yemek koyup veriyorum oylelikle bütün yemeğini yiyor sende sevdiği birşey varsa o şekilde denesen belki yer canım 
(2,356 puan) tarafından
Canim danoneyi seviyo onunla beraber denedim bi kere ama anladi bu sefer danonede yemedi
0 oy
(291 puan) tarafından
Benim kızımda 1 yaşında aynı  öyle. Sadece emmek istiyo hiç bişry yemiyo alıyo eline bakıp bakıp atıyo. Bide parmağını sokup ağzından geri alıyo :) 
(2,356 puan) tarafından
Hahahah senin minnoşta az fena degilmis :-D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 598 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,193 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Rsibel (427 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 188 göst.
0 oy