+1 oy
590 göst.
Diğer kategorisinde (6,827 puan) tarafından
surekli diyet yapiyorum en fazla 3 gune bozuyorum skldim artik hic bir yere bir ortama girmek istemiyorum kyafet bulamiyorum 24 yasindayim ama heryerim 60 yas ustu gibi psikolojim cok bozuldu eve bir arkadas cagirmak istemiyorum yada gotmek yaz geldi ama hâla kalcami kapatan uzun bisey giyiyorum sirf kollarim cirkin duruyor kalcam baya buyuk durdugu icin mide ameliyati olmak istiyorum ama butcem yetmiyor cesaret edemiyorum artik hayattan zevk almiyorum dertlesmek istedim 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç kilosun ki
tarafından
Ayy ya üzüldüm cnm çocuğun varmı kız emziryon mu
(6,827 puan) tarafından
evet canim 1 oglum var 3 yasinda
tarafından
Allah bagislasin cnm
(6,827 puan) tarafından
cok saol canim
tarafından
Sende saol  cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diyet yapabilirsin başarabilirsin , bnde 1 haftadır diyetteym bozmucağına endeksle kendini 
tarafından
Ben 1 haftadır ekmek makarna pilav tatlı hiçbişey yemiyorm

Sabah kahvaltımı 11 ile 1 arası yapıyorm bol domates salata 1 yumurta peynir
Akşqm yemeğinife 6 en geç 7 de yiyorm patates ve pişmiş havuç yağda kızartılan şeyler hariö herşeyi yiyorö
Mesela bu akşama tavuk ve salaya yicem
tarafından
Esmoş bende 1 haftada 3 kg gtmiş bugün 8. Günüm kendimi rahat hissediyorm tansiyon hastasıyım şuan tansiyonum normal çıkıyo demekki herşey ye ye yemekten oluyo
tarafından
Evet muhtemleen valla abla benim 15 günden fazla oldu hiç tartilmadim tartiyi yaptırmadım ama bugün pantolon giyince kaynanam direkkk anaaa nasıl zayiflamissin dedi
tarafından
Ne gzl insan motive oluyo valla bnmde bayrama kadar zayflamqm lazm şimdi adet oldum bu aralar tartılamam bitince tartılcam adetliyken tartı yanıltıyo insanı
tarafından
Benim posta bir baksanıza
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Canım verebilirsin neden hemen karamsar oluyorsun. Ama diyete sabretmek lazım 3 günde bırakırsan olmaz 
(6,827 puan) tarafından
diyet yapsam istersem 15 kilo verim yine alirim beynim surekli yemek yemek istiyor anlamiyorum ko niye boyleyim
(2,610 puan) tarafından
O zaman şikayet etmeyeceksen canım iraden güçlü değil belli ki
(616 puan) tarafından
Beynin sürekli yemek yemek istiyosa. Tiroidlerine baktır derim. Ben öyleyim. İlaçlarımı düzenli kullanmadığım için oldu. 1 aydır düzenli kullanıyorum. Hem kilolarım gitmeye hemde iştahım eskisi gibi değil
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ben sabah diyete girdim iki de bozdum :)) 
(6,827 puan) tarafından
sen kac kilosun
(1,856 puan) tarafından
67 kiloyum canım ama çok spor yaptigim için şeklim yerinde
(6,827 puan) tarafından
nasil yapiyon ki canim ben cok cabuk yoruluyoru.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kilo kotu ya hem saglik hem görünüş olarak kendini tut canim irade önemli 
(6,827 puan) tarafından
haklisin inan her gece midem agriyor oda belime vuruyor dogru duzgun uyku uyuyamiyorum horlamam baslamis gorunus olarak gercekten cok ama cok kotu ve bu nedenle kiyafet bulamiyorum hep aynisini giy giy skldim
0 oy
(554 puan) tarafından
Kilon mide ameliyatı olmak için çok değil canım iradeli olup kendine güven ve güzelce yap diyetini yürüyüşte yap kilo verdiğini görünce motivasyonun artar. Mutlu olursun. Diyetisyene gidebilirsen git 
(6,827 puan) tarafından
diyetisyene gidemem canim maddi acidan yuruyus yapmak icin uygun bi yer yok 3 yasinda bi oglum var onunla nasil gitcem ki bakan olsada gitsem keske
(554 puan) tarafından
Devlette git canım. Bir de abur cubur hiç yeme kızartma yeme ekmeği azalt. Canın çok çekerse azıcık ye. Bir de oğlunla beraber gidin hem o da hava almış olur. Ben akşam yemekten sonra kızımı arabasına koyup çıkıyorum yürüyüşe
(6,827 puan) tarafından
bende surekli parka gidiyorum canim genelde bkyle kisa mesefade yururum ** yuruyuse uygun bi yer yok ki burda
0 oy
(916 puan) tarafından

Asla tek değilsin bende aynı kilodayım geçen hafta diyete başladım bu hafta bozdum boğazımı tutamıyorum :pouty:

(6,827 puan) tarafından
boyun kac peki canim off
(916 puan) tarafından
Boyum da 1.60 olduğu için yazma gereği duymadım:) )
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Strese girdikçe kilo alıyorum bende. Sürekli yemek yeme isteği duygusal açlıktan oluyor. Gece uykudan uyanıp bisküvi ekmek arası yediğimi biliyorum. 1.60 boy 88 kgyum geçen sene 99 kg gördüm senin hesap hep bol uzun şeyler giyiyorum. Eskiden renkli süslü mutlu biriydim zayiftim. Evde spor yapma, tek başına diyet yapmak zulüm gibi geliyor. Benim neskafe bağımlılığım var onu bırakamıyorum. Kendime özel yemek hazırlamak da zor geliyor. Durumun varsa diyetisyene gitmeni öneririm. Uyku düzeni de önemli. Mutlu olabileceğin şeylerle uğraş inanki o zaman yemek yemek aklına bile gelmiyor. Şeker, ekmek, hamur işini azaltıp biraz yürüyüş yapınca 2 haftada 1.5 kg vermiştim bu hafta sinir stres yapınca gene aldım. İrade meselesi açıkçası bende yok maalesef göbek bölgem aşırı fazla 6 aylık hamile gibi karnım ve sürekli sis ama mutlu ve sakin olduğum zamanlar karnımdaki şişlik sönüyor onu farkettim
(6,827 puan) tarafından
benimde gobegim 9 aylik gbi kalcam bi yandan aldi basini gidiyor gobek bi yandam deli oluyorum yaz geldi kafam acik kollarim kalcam uzun nerdeyse kislik seylerden giyip cikiyorum
(2,447 puan) tarafından
Bende aynı kuzu siyah ve bol giyiyorum hep. İnsallahh bizde zayiflayabilirizzz
0 oy
(119,297 puan) tarafından
tamam ama boyle cokuntuye girersen veremezsin zaten
(6,827 puan) tarafından
naliyim ki demiyorum deniyorum olmuyor
0 oy
tarafından
Yaşın çok genç ve bu yaş için bu kilo fazla! İleride sana hastalık olarak geri döner bak. Bence iradeli ol her şey kafada bitiyor bir kere kafana koy ve yapicam de. 
(6,827 puan) tarafından
defalarca denedim dedim ama surekli beynim acc
(643 puan) tarafından
Beyin obeziteligi deniyor buna bi araştır istersen
0 oy
tarafından
Canım kilon fazlaymış ne okursa olsun yemegini azalt hamur işini kes ve yürüyüş spor yap bak inanki 3 4 hafta dene kendini zorla kilo verdikçe eminim motive olacaksin
(6,827 puan) tarafından
insallah canim saol
0 oy
tarafından
Kararlı ol ve kilolarıni ver
(6,827 puan) tarafından
insallah canim
0 oy
tarafından
Mide ameliyati olacak kadar kilolu değilsin kaldiki ameliyat iştah kapatmıyor yada mucize yaratmıyor sadece miden küçülüyor yedikçe genişleyen bir organ ameliyattan sonra yersen yine genişler iş kafada bitiyor iradeli ol bir kere bile olsa yeme canım 
(6,827 puan) tarafından
yarin baslicam insallah daha yeni sinirimden agladim artik alip atasim geliyo kendimi yaa 3 yasinda oglum park coxugu parka gidiuorum herkes cesit cesit giyiyor ben her gun ayni gidiyp gidiyorum
tarafından
Tatlım öncelikle bu şekilde düşünme çünkü stresten kilo alımı oluyor sana hiç bir faydası yok bu düşüncenin yaparım de ve başla acıktım dediğin zaman su iç yeşilçay vs yada yoğurt mesela bunlar açlığını bastırır
0 oy
tarafından
Valla canım madem öyle yapabileceğin iradeli olup diyet yapmak oyle kendini arkadaş ve herşeyden soyutlayarak olmaz boğazını tutacaksın ... Kötü yorum olarak algilama sadece iradeli olman lazm ve sadece spor ile olmaz yürüyüş spor ile oturarak verilmez bende yaz için diyetteyim ama diyet gibi de değil ölçülü yiyorum spor da yapiyorum
(6,827 puan) tarafından
anladim canim saol
0 oy
(852 puan) tarafından
Kafada bitireceksin dirayetli olacaksın hep hayal edeceksin bir elbsie al bunun içine giricem de vallahi iradeyle alakalı aha bnde senin gibiyim ama bu sefer şeytanın bacağını kiricam .aralıklı oruc yapıyorum 3.gün .12 dekahvalti o saate kadar şekersiz kahve cay su serbest...12 de kahvaltı yaptıktan sonfa tabi hic ekmek yok ekmeği hayatından tamamen çıkaracaksın...aksam 6 dada yemek makarna plav ekmek yine yok sebze olur corba bol salata bu jadar 6 dan sonra hiç bisey yine saydığım sekeriz içecekler haricinde ...ve yapabilirsen egzersiz 
(6,827 puan) tarafından
sen kac kiolsun canim daha yeni eski kiyafetlerime baktim daa icim gitti
(852 puan) tarafından
Vala bn 79 kiloyum 1.55 boyum var bnde cok fazlayım veremiyorum bakalim
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Kalori hesabı yap canm evde egzersizler var uygulama onlardan indir yap  faydası oluyo 
0 oy
(456 puan) tarafından
Bende tutamıyordum bogazımı 22 yaşındayım 76 kilo oldum dogumdan sonra 58 kiloydum bi çay buldum onu aldım 76dan 68 e düştüm şuan 68 kiloyum çayı bıraktım 1 aydır falan almadım aynı kilodayım ama detoxs suları falan onlarla 58 e incem inşallah sende dikkat et verirsin moralini bozma ip atlayacak uer falan varsa ip atla
(6,827 puan) tarafından
hangi cay canim annemde bana aldim 2 gune gondercek
(456 puan) tarafından
Funbody kullandım canım ben seninki. Ne
0 oy
(2,147 puan) tarafından

Ben de diyeti bozacağımı bildiğim için hiç başlamıyorum:ermm:

(6,827 puan) tarafından
sen kac kilosun
(2,147 puan) tarafından
20 yaşındayım 70 kiloyum
0 oy
(4,162 puan) tarafından
Doguma 96 ile gittim eve geldıgımde 92 olmustum 6. Ayı bekledim hala aynı kılodaydım. Yememe ıcmeme dikkat ettim 81 e kadar dustum. Ramazanda dikkat ettıgıme halde yeme saatlerim degıstıgınden vucudum şişti sankı 85 e cıktım. Tekrr dikkat  edeyim 70 lerı goreyim dedım olmadı irademe sahip olamadım. Oglum 1,5 yasında emzırıyorum hala bende incecık olup kilo vermeyı cok ıstıyorum 70 olsam yeter boyum 165. Insaallah baslayacagım en yakın zamanda basarabılırım gayret ettikten sonra neden olmasın 
(4,162 puan) tarafından
İlk hamılelıgımde kızımda 65 ten 84 e cıktım. Oglumda 82 den baslayıp 96 ile doguma gittim.
0 oy
tarafından
Devlet hastanesinde de yaptırabilirsiniz benim kardeşimin hocası yapıyor ve yaptıranlar da çok memnun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 192 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Cemre123 (6 puan) tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,473 cevap

34,846 kullanıcı

...