0 oy
419 göst.
Aile kategorisinde (1,856 puan) tarafından
Geçen bir programda Hande ercelin annesi olmuş ablası tıpa tıp annesine benziyormus Hande ercel o benim annem gibi diyormuş annesinin yerine koymuş ablasını tek olsaydı hayata tutunamazmis 

Derinden etkilendim ama yinede ikinciyi düşünmüyorum 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende sıcak bakmıyorum hayatımı surekli çocuk bakmakla geciremem çok şükür 20 aylik kizim var yeyip içip geziyoruz
-Reklam-
0 oy
(339 puan) tarafından
Canm başta hayırlısını istemek düşer bize ** bsk kendimden örnek vereyim 1 erkek kardeşim var 18 yaşında birde ablam var 26 yaşında evli bende 21 yaşındayım bende evliyim arkadaşım dostum sırdaşım günde o beni ben onu aradıgım 30 kere konuşsakta sıkılmadığım rahat rahat dedikodu yapabildiğim her konuda danıştıgım yardımına ilk ihtiyacım olan insan arkadaşa dosta kanksys ihtiyaç duyurmayan tek insan ablam rabbim eksikligini göstermesin iyiki bir ablam var diyorum o benim herşeyim herkez arkandan kazık atar bu devirde kimseyle kolay kolay birşey paylaşmaz sın gider başka birine anlatır bunlar dışında hafta sonları hep beraberiz pikniklerde memlekete 3 yigenim var benimde bir kızım var birbirlerini görünce akşama kadar oynarlar rabbime şükürler olsun nasip etti kızımın yanına bir kız kardeşi olacak hep dua ediyorum inşalalh ablamla benim gibi hep el elle olurlar yinede her şeyin hayırlısı 
0 oy
tarafından
Bende öyleyim . Ama suanlik . Çünkü çocuğum doğduğunda beri tek başıma baktım her şeyiyle ben ilgilendim uykusuz geceler hasta oldu ben başını bekledim hep ama . Eşim işi dolayisiyla çok yoğun bana pek faydası olmadı hafta sonu bile çalışıyordu kendi anne babasıyla daha çok ilgiliydi ha varlığım ha yokluğum   ...    Eşim istiyor ama ben istemiyorum çünkü çok yiprandim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
26 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
+4 oy
80 cevap 973 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 155 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kubra_16 (20 puan) tarafından soruldu

381,977 soru

11,435,806 cevap

35,003 kullanıcı