0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde (1,856 puan) tarafından
Geçen bir programda Hande ercelin annesi olmuş ablası tıpa tıp annesine benziyormus Hande ercel o benim annem gibi diyormuş annesinin yerine koymuş ablasını tek olsaydı hayata tutunamazmis 

Derinden etkilendim ama yinede ikinciyi düşünmüyorum 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden dusunmuyosun ben bebegim icin istedim yalniz kalmasin diye
(1,856 puan) tarafından
Bir çocuğun sorumlulugu bile çok zor canım karı koca birbirimize aşığız ama çocuk aramiza çok girdi çok yiprandik mesela eşim oğluma kızdı diye az kalsın  bosaniyordum oğlum hayatımın merkezi olmuş dogdugundan beri ortamizda yatıyor karı koca hayatımız hiç yok desem abartmam
(1,461 puan) tarafından
Bnce asıl bunun için yapmalısın. O ne öyle. Çocuk çocuk olacak este eş. İkisini karıştırma. Çocuğunu bu kadar merkeze koyarsan sonra çok sıkıntı yaşarsın . Şımarık dediğim dedik bı çocuk olur
-Reklam-
0 oy
(3,259 puan) tarafından
İnsanın tutunacak en azından bir kardesi olmalı hayatta diye düşünüyorum çevremde de bizzat şahit olduklarım var 
(1,856 puan) tarafından
Hayır benim bebisin de anne babası yaşlı
(3,259 puan) tarafından
Ne demek yani anlamadım?
0 oy
tarafından

Tam derine inmemis etki demekki :D

tarafından
Cok ask bebegim ☺️❤️
(1,856 puan) tarafından
Kaç yaşındasıniz
(17,801 puan) tarafından
Sende çok aşkkkk ❤️
tarafından
35 ben yavrum
(17,801 puan) tarafından
Temmuzun 1 inde 30 olucam
0 oy
tarafından
Bence hiç bir çocuk kardeşsiz kalmayı hak etmez'
(1,856 puan) tarafından
İnşallah kardeşim dedikleri olur
0 oy
(5,953 puan) tarafından
1 çocuk taraftarıyim netim kararım da rabbim ogluma saglikli uzun ömür versin inşallah❤
(1,856 puan) tarafından
Kaç yaşında oglun
0 oy
tarafından
Bnmde tek kızım var yaşım 32 16 aylık bende sıcak bakmıyorm 2. Çocuğa 
(1,856 puan) tarafından
Kızın varsa sırtın yere gelmez kız bakar sana
tarafından
Evt kızım var ama ben ölürsem ne olcak seninde dediğin gbi tek kalck
(1,856 puan) tarafından
Aaa doğru ama ölmeden önce önlem al en azından okusun evi olsun canım
tarafından
Evimiz var çok şükür arabamda var 2 side kızımın
0 oy
(5,351 puan) tarafından
Bende düşünmüyorum kendi ekonomik özgürlüğüm olursa düşünürüm yoksa kocama güvenip çocuk yapmam 
(1,856 puan) tarafından
Yaşım da geçti kız şimdi dusunmuyorsam gelecekte aslaa
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Tek cocuk iyidir ya bende yapmicam 2.ciyi 
(1,856 puan) tarafından
Yani sağlığın yerindeyse evin üç oda bir salonsa sana aitse yap bence :)
0 oy
tarafından
Bende tek çocuk düşünüyorum ekonomik açıdan bide kendime güvenmiyorum iki çocuk birden bakamam
(1,856 puan) tarafından
Evin kaç oda
tarafından
Odayla ne alakası var bilemedim ama 2 artı 1 90 metre kare bir ev
(1,856 puan) tarafından
Kız bir odada senle eşin bir odada da kızın diyelim ikinci de kız o da kardeşiyle paylaşır e oğlun olsa belli yaşa kadar paylaştı diyelim e sonra ayirman gerekecek o zaman ne yapacaksın ev almak da bu devirde çok zor
tarafından
Niye isterse 20 yaşında olsunlar kardeş olduktan sonra aynı odada kalmaları sorun değil ki ben evliyim geçen sene eşim askere gitti ben 22 erkek kardesim 20 diğer kız kardeşim 16 yaşındaydı üçümüz aynı odada kaldık sonuçta kardeşiz üstelik ben hamileydim ben ods sayısına kız erkeğe bakmıyorum tamamen maddi açıdan eşim askeri ücret çalışıyor ve şuan çocuk yokken zor iki çocuk birden aşırı zor olur bizim için
tarafından
Evin kaç oda ahahaha
0 oy
(3,895 puan) tarafından
İki çocuk cok zor haklısın.
0 oy
(6,827 puan) tarafından
ekonomik acidan tem cocuk iyi ama biz olsek yapayalniz kalir yavrum
0 oy
(333 puan) tarafından
Ben istiyorum ama hersey pahalı bez mama vs vs
0 oy
(1,154 puan) tarafından
2 tane kardesim var şükür kimseye anlatamadığımı kardeşlerime anlatırım onlar sorgulamaz yanimda olur bizi anneannem büyüttü annem çalışıyordu anneanneme çok bağlıyız bir gün normal kontrole gitti hastaneye yatırmışlar anjio yapılmış o zamanlar daha ikinciye hamileyim annem sakinleştirmeye çalıştı anneme inanmadım erkek kardeşim aradı ablam bak istiyorsan gotureyim seni ama göremezsin iyi olmasa ben güler miyim dedi yanıma geldiler düşün anneme değil kardeşlerime sarıldım evet şu ekonomik şartlarda zor ama kardeş kadar kıymetlisi de yok büyük oğlum 31 küçüğü 7 aylık ve gece uyanıp anne kardeş nerde diyor kardeşi olmadan yapamıyor kendi çocuğumda kardeşin ne kadar kıymetli olduğunu daha da anladım yarın anneme birşey olursa dayanacağım 2 kardeşim var kimsesiz hissetmeyecegim kendimi ilkokul arkadaşım var tek çocuk annesi babası vefat etti ve kız resmen yalnız kaldi hep kardeşim olsaydı yanlız kalmazdım ne kadar şanslısın der
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Yaa hiç çocuk yada en az iki çocuk. Sırf maddi yönden yetebilmek için manevi yönden aç birakacaksinz çocuğu. Biz 4 kardeşiz bazen daha çok olsaydık diye düşünüyorum. Derdini anlatacağı sırtını dayayabilcegi bir dayanak kardeş bana göre
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ben 12yıl sonra yaptım canım salı günü doğuma gireceğim rabbim bilir tabiki ama rabbim sıralı ömür verirse birbirlerine destek olurlar diye düşündüm kızım tek başına olsun istemedim birbirlerine dal olurlar dert ortağı olurlar seviçlerini mutluluklarını paylaşırlar 
0 oy
tarafından
Ben tek cocugum gwrcekten 7-12 yaş araları hep aglardım gecelerı neden kardesım yok benım dıye, hıc unutmam mahallede cocukalrla kavga ederdık onun ablası bunun abısı gelır bana kızarlardı boynumu buker otururdum, kuzenlerımle bayramlarda gorusurduk ufacık anlasmazlık ysasak cocuguz ya herkes kardesını savunurdu ben tek kalırdım cok dokunurdu ıcıme
0 oy
(2,152 puan) tarafından

Yedi kardeşli biri olarak kardeş candır diyorum:D

Şu an bir kızım var ileride okula başladığında tekrar düşünüp nasip olursa hayırlısıyla Bir oğlum olmasını isterim Yeter

0 oy
(119,343 puan) tarafından
bizde istemiyoduk ama iyikide oldu diyoz ❣️
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bence 1 tane kardeşi olmalı ilerisi için büyüdüğü zaman yalnız kalmaması için 
0 oy
tarafından
Bnim iki tane ikiside küçük çok zorlanıyorum aklı olan bitaneydi 5 yaşına gtrsn sonra yapsn bncee

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
26 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
+4 oy
80 cevap 969 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 155 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kubra_16 (20 puan) tarafından soruldu

380,194 soru

11,382,098 cevap

34,879 kullanıcı