0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (2,769 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 3 buçuk aylık geliştirici olarak oyuncak ne alabilirim 

Oyun halısı alsam olurmu yada başka tavsisesi olan? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebegim 4 aylik cingirak var oynamak istemiyor oyun halisi alacam şansa bime gelmiyor 
(2,769 puan) tarafından
Letgodan bakıyorum bende hem uygun
tarafından
Bebek oynuyacagi icin ordan almak istemiyorum birde hastaliklarda arttı degisik degisik hastaliklar cikti pek güvenemiyorum ordan almaya
(2,769 puan) tarafından
Evet doğu diyorsun peki letgodan oyun halisini alsam yine hastalık bulasirmi makinada yıkanabilcek birşey mi
tarafından
Valla baci bende baktim yalan yok ama öyle makinaya atılacak birsey değil eğer dersen ben güzel bir temizlerim birsey demem valla ben güzel temizleyemem diye almak istemedim oyun halisi bulamasam başka bir oyuncak alirim bu arada bebegim peluş ayiciklari cok sever
(2,769 puan) tarafından
Tamam canm Allah razı olsun makina atilsaydi alırdım
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bez toplar oluyor içi çınkıraklı, dışında değişik renklerde etiketler var, biz trendyol dan aldık galiba, 7aylık halen oynuyor. Bondigo kumaş çıngırak var bi ucu dişlik gibi.  Oyun halısı sesli olursa ilgi çekiyor, pahalısına gerek yok, 2. El alabilirsin yıkarsın, sıcak suyla silersin. Benim kızın en sevdiği şey pamuk ambalajı ama:) 
(2,769 puan) tarafından
O dediginiz oyuncak adı ne diye geçiyor arama motorunda
(3,491 puan) tarafından
Çıngıraklı top diye aradım çıktı trendyolda, link atardım ama görünmüyor yorumda. Diğeri de rakun çıngırak, bizdeki.
(2,769 puan) tarafından
Tamam canm çok tesekkür ederim
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Oyun halısı çok iyi kızım 6-7 aya kadar oyalandi . Şekilli kartlar çok dikkat çekiyor. Kumaş kitap çok güzel seviyordu kızım. Sesli kitap olabilir.
(2,769 puan) tarafından
Kartlara bakiyormu tepki veriyormu
(1,465 puan) tarafından
Yok sadece bakıyordu ozamanlar kızım ama şuan 10 aylık mesela köpek hav hav der diyorum anlıyor köpekleri biliyor
0 oy
tarafından
Fisher pricenin oyuncaklarına bak canm
(2,769 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
O dönemd3 zeka kartları, hisirtili kitaplar, çıngırak,oyun halısından başka seçenek yok galiba 
(2,769 puan) tarafından
Tamam canm teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu