0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (5,272 puan) tarafından
Kızlar 12 haftalik oldu kadin dogum ikili tarama için perinatolojiye randevu al dedi..sizde ikili taramayi perinatolojiye mi yaptrdiniz ?

1 cevap

0 oy
tarafından
Evet kan alıyor bide ultrasondan burun kemiği en ense kalınlığına bakıyor ama bence gereksiz bişey çünkü etrafımda bir sürü kişiye dedi down doğabilir ama hepsi sağlıklı doğdu benim oglumada dedi down sendrom riski var su aldiralim karnından falan ama kabul etmedim ALLAH ne vermişse şükür ona dedim oğlum doğdu şükür sapasaglam
(5,272 puan) tarafından
Ay korktum bnde ilk gebelikte kadin doguma gittim ikili tarama icin hic perinatolijiye göndermedi...ya bnde yaptrmak istemiyorum esim yap dedi bi bakalm dedi....birde canm perinatoljide mi ultrasyona alicak yoksa sadece kan mi
(1,193 puan) tarafından
Kan değerleri ile birlikte ultrason u değerlendiriyor. Bi sıkıntı olursa aldırmayı düşünmüyorum zaten bunlar olasılık testleri bi kesinliği yok sadece ultrason da ense kalınlığı ve burun kemiğine baktırmıştım . Detaylı ultrasonu da yaptırmıştım.
tarafından
Hem kan aliyor hem ultrason bakıyor canım
(5,272 puan) tarafından
Tşk ederim canm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
0 oy
3 cevap 31 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,421 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 102 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,421 puan) tarafından soruldu

383,042 soru

11,465,664 cevap

35,066 kullanıcı

...