0 oy
743 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim beni 8 ay önce oğlumun doğum gününde aldattığını öğrendim kadında evli iki küçük çocuğu var ve aldattığını öğrenmeden on gün önce hamile olduğumu öğrendim 7 aylık hamileyim şuan eşimi dovmustum oklavayla tüm herkese söyledim bni aldattığını neyse gel zaman git zaman düzeldi ama işe gider vaktim yok zaman bulamıyorum seni aramaya der ama ne hikmetse iş yerinde olsun iş çıkışı olsun hep akrabalarıyla konuşur telde oğlum yaramaz iki buçuk yaşında bana diyor ki sürekli annenlere git orda kal bnm tahammülüm yok sese kaldıramıyorum kafa dinliyim az bugün bile diyo otobüse bindiriyim ailene git bn dinleniyim azıcık ama herkesin derdini dinler akıl verin ne ypiyim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

26 Cevaplar

0 oy
(1,159 puan) tarafından
O gitsin anasına çok istiyorsa bu erkekleri anlamıyorum sanki kendi kendimize yaptık çocuğu ne demek kafam kaldırmıyor babasıj sen böyle bir hakkı yok o seni başından savma derdinde bunlar bahane 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oklavayla dövmüşsün helal olsun 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Seni üzmek istemem ama sen gidince adam enerjik şekilde seni tekrar aldatacak gibi geldi
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Çok kafa dinlemek istiyorsa de bavulunu hazırlayayım sen git gitme bence dur evinde
0 oy
(917 puan) tarafından
Çocuğu yaparken sesi düşünen yok,simdimi aklına geldi bu erkekler çok bencil 
0 oy
tarafından
Eve birini atacak zemin hazırlıyor şerefsizzz 

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,620 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 671 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 202 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yoruldumhayat (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 252 göst.

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...