+1 oy
298 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Kizlar eşimin babalar gününü kutlamak istiyorum o benim anneler günümü bir kolye ve yemeğe çıkararak kutlamisti ama ben onun nasıl kutlasam bilemedim siz nasıl kutlamistiniz ilk babalar gününü banada fikir olur 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kutlamadm 

Daha dogrusu ilk 2 yil Tişort gomlek aldm
Sonra baktm hicbi ozel gunumu kutlamyo birktm. Bende kutlmyirm
(1,334 puan) tarafından
Anladım iyi yapmışsın
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne zaman babalar gunu
(1,334 puan) tarafından
16 Haziran diye hatırlıyorum ama yanlış olabilir
(6,163 puan) tarafından
19 haziran cnm 16 degil
(1,334 puan) tarafından
:)) teşekkür ederim doğrusunu söylediğin icin
0 oy
tarafından
Maalesef yanımızda değil ☹️
(1,334 puan) tarafından
Asker felan mi
tarafından
Hayır değil☹️ ama maalesef yanımızda değil ☹️ belki seneyede olmaz belki öbür senede
(1,334 puan) tarafından
Sebep ne tabi eğer paylaşmak istersen
0 oy
tarafından
Geçen yıl hamileydim o günde erkek olduğunu öğrendik şimdide fotoğraflı yazlı tahta alacam kıyafet ye yarın inşallah 
(1,334 puan) tarafından
Güzel düşünmüşsün
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kızıma zıbın üstüne baba sözleri yazdım resimler yaptırmıştım ama şimdi avucunu yalasin kuru kuru kutluycem 
(1,334 puan) tarafından
Ahdhaj güzel yapmışsın da şimdi niye kuru kuru Kutlucan
(3,419 puan) tarafından
O bana öle yaptı çünkü
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bu yıl bebegimizle ilk babalar günü geçen yıl hamileyim bebeğim adına üzerinde yazı olan zibinlardan almıştım üzerinde babasına güzel şeyler yazıyordu. Bu sene ne alacağım bilemiyorum aslında pasta alıp üzerine yazı yazdirmak birde ayakkabı almak geçiyor. Yada baba oğul kombini yapsınlar diye ikisine aynı üst bulursam ondan alicam.
(1,334 puan) tarafından
Güzel fikirler bakalım ben ne yapcam
0 oy
(6,163 puan) tarafından

image

ben şöyle bsy düşünüyorum 
(1,334 puan) tarafından
Ayy çok hoş
0 oy
tarafından
Eşiminde ilk babalar günü olcak. Powerbanka ihtiyacı vardı telefonun şarjı bozuk diye powerbank alırım herhalde. Üzerine de not yazarım öyle veririm büyük ihtimal. 
(1,334 puan) tarafından
Yaaani ihtiyaç olunan birşey alınınca daha mantıklı
tarafından
Yani ben öyle düşünüyorum. Her zaman ihtiyacı olanı almak daha mantıklı geliyor. Alıp kullanmamasındansa alıp kullanması daha çok hoşuma gidiyor.
(1,334 puan) tarafından
Benim eşimde öyle düşünüyor genelde bence de daha mantıklı
0 oy
tarafından
Bende ilk tişört aldım ... İki  üç renk açtırdım kızım hangisine  bakıp dokunduysa onu aldım vişne çürüğü idi sonra poşetin üzerine kalpli not kağıtlarına ... Canım bababm iyiki babamsin .... Ben büyüyünce aynı babam gibi olacagm ... Falan böyle anlamlı şeyler yazdım bende kendi adıma ... Dünyadaki en güzel babasın kızım çok şanslı falan yazdım 12 tane kağıdı yapıştırdım poşetin üstüne hep oturduğu koltuğun üstüne koydum battanjhe kapattım açınca çok duygulandi her okuduğu kağıtta kızıma sarıldı bana sarıldı açınca iyiki sizin hibi aileye sahibim dedi öyle 
(1,334 puan) tarafından
Yaa okurken duygulandım valla güzel ve ince düşünülmüş
tarafından
Her duygu karsiliklidir ben çok üzülüyorum eşim yapmıyor bende yapmıyorum diyene bana bazen atlar ama bakar ki ben yapmaya başladım oda yapar iki sefer atladı ben atladı diye yapmamazlik yapmadım ... Eşimde bana anneler gününde kızım adına ayrı oğlum adına ayrı hediye aldı sonuçta iki evladım var tek alsam haksızlık dedi ❤️ abisi konusu hariç ev içi muhteşemiz inslalah o meselede çözülür de tek sorun o simdilik
0 oy
(3,491 puan) tarafından
İlk analar günümü kutlu olsun deyip geçiştirdi. İntikam zamanı nihehe:) 
(1,334 puan) tarafından
Shfhfjrjfg al intikamını bacım
tarafından
Kız yapma ya öyle bir yap ki utansın yaptığına sonuçta bazen dusunemiyorlar ve sen yapmadikca oda önemsemiyor sen güzel anlamlı bişey yap emin ol bir daha atlamaz senin için kıymetli olduğunu düşünür anlar
(3,491 puan) tarafından
Kız senin iyi niyetine kurban. O kadar da kıymetli değil benim için ya. İlk olduğundan bi önemser gibi oldum da geçti sonra. Sevdiği pastadan yaparım belki.
tarafından
❤️❤️❤️❤️ hep sevgi olsun hayatında bitanem
0 oy
tarafından
Bizim ilk babalar günü olucak nasil kutlicama dair hiçbir fikrim yok ya
(1,334 puan) tarafından
Benimde ilk babalar günüm baya bı özel olsun istiyorum ama kafamda fikir yok heralde en son evde güzel bir sofra hazırlayıp sonrasında pasta getircem sürpriz olarak bilemedim valla
tarafından
Bole babam iyiki varsin vs yazan bi bebek eşyası mi alsam bende karat veremedim
(1,334 puan) tarafından
Yaa bende o konuda karar veremedim ama belkide normal bir hediye alıp notu kendim yazarım yaa bilmiyorum
0 oy
(307 puan) tarafından
Babalar günü ne zaman dı
(1,334 puan) tarafından
19 haziranmis
0 oy
(846 puan) tarafından
Valla hicbisey almicam ikimizin ilkti bu yıl o benim anneler günümü kutlamadi sadece dil ucuyla kutladı bitti normalde herşeyde hediye alır ama yapmadı o yüzden bende ona bişey almam da yapmam da
(1,334 puan) tarafından
Yani yapılana yapılır benim eşimde bana yaptığı için yapmak istiyorum
0 oy
(15,168 puan) tarafından
O benimkini kutlamadigi için ben de kutlamycm. Sen benim annem değilsin ki oğlun alsın hediyeni büyüyünce diyor pissss ajdhsjajsnd
(1,334 puan) tarafından
Ahdjfjrfjs sırf kurtulmak için bahane yapıyorlar ya
(15,168 puan) tarafından
Aynrn evlilik yıldönümünu bı de doğumgümu kutlar bı tek
(1,334 puan) tarafından
Bizde evlilik yıldönümü kutlamayiz çünkü ben bile unutuyorum
0 oy
tarafından
Netten kıyafet almıştım,bir de küçük bir pasta .yemek yedik çay koymaya diye mutfağa gidip pastanın üzerine mumu yakıp gelmiştim.hic beklemdigi bir anda olduğu için epey duygulanmisti :) 
(1,334 puan) tarafından
Yaa çok güzel heralde bende bu tarz birşey yapcam yaa
tarafından
Küçük ama etkili bir sürpriz:)
(1,334 puan) tarafından
Yani zaten eşimij öyle büyük bir beklentisi olmaz o yüzden buna etkilenir
tarafından
Videoya çekmeyi unutma yaparsan,ileride hatıra olur :)
(1,334 puan) tarafından
Ayy evet iyi ki hatırlattın
0 oy
(1,629 puan) tarafından
O kutlama dı oglun kutlasın dedı sen benım annemmisşin dedı bnde ona idae ediyorum oglu alsın 
(1,334 puan) tarafından
Yanlış yapmış sana ama sen doğrusunu yapıyorsun kutlamiyorsa kutlama şekerim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 345 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 341 göst.
9 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bdgu (2 puan) tarafından soruldu