+1 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından

Kızlar benim kayınvalidem çok soğuk bense sıcak kanliyim yani iyi olmak isterim ama aşırı soğuk suratı hiç gülmez sanki gelin o bana...

Eşim de aramizin iyi olmasını ister ama ben artık çok soğudum ara sıra bile aramiyorum hiçbir şeyini paylaşmaz benimle bu yüzden sorunlar çıkabiliyor 

Bazen birbiriyle arkadaş gibi olan Kaynanalar görünce çok imreniyorum valla 

Sizin nasıl kızlar ??

53 Cevaplar

0 oy
(34 puan) tarafından
İyidir çok şükür benim kayınvalidem. çok karışmaz bana bende karışılmasını sevmem zaten. Evler yakın olduğu için sürekli gelir gideriz torununu sever gül gibi geçinip gidiyoruz.. 
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benim ki melek iyidir kasmaz adamı
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Çok şükür kendi annem den ayırt etmem o da beni kızlarından oğlundan daha üstün tutar
0 oy
tarafından
Eşimle sevgikiyken daha samimiydi evlendikten sonra samimiyetine inanmiorm bilmiyorum beni yalandan seviyomus gibi yapiyor cok sicak kanliyimdir aslinda herkezle anlasirim uyumluyumdur ama kaynanamin hareketleri yapmacik geliyor bana  anlasamiorz pek ben onceden hergun arardim artik ararsa kendi ariyo
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Allah razı olsun oğlundan çok beni sever her işlerine koşarım aynı şekilde onlar da benim herşeyime koşarlar ve alırlar yakın oturuyoruz zaten evde bunalsin veya morali bozuk olsun çıkar gelir hergün arar Rabbim sağlık versin hepsine 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
En iyi arkadaşım en iyi komşum en iyi ablam wn iyi dert ortağım ve daha bir sürü şey :D Çok iyiyiz şükürler olsun. 
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Yan yanaykrn iyidir.ama herkez kendi evine gidince mesafe iyidir.aramam sormam... Ağzından çıkanı kulağı duyaydi.anne kız gibiydik.simdi soğudum ondan.. o yüzden mesafe iyidir.
0 oy
(182 puan) tarafından
Arkadaş gibiyiz beraber herşeyi yapabiliriz eğlenebiliriz içebiliriz dertleşebiliriz. Eşimle bir sorun olsa aramızda hemen beni korumaya geçer arayı bulur. Evimize sürekli alışveriş yapar bana, eşime oğluma hediye alır, arada kiramızı öder ve harçlık verir. İstediğim yemekleri yapar en az haftada bir  kez. Bulaşık toplatmaz iş yaptırmaz hep oturtur beni. Gelin olarak değil kızı olarak görür. Kayınpederim aşkım, canım kızım tatlı kızım ballı kızım diye sever, kaynımda benim erkek kardeşim gibidir. Şakalaşırız bizde kalır dertleşiriz yani benim ailem gibiler. 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizim şöyle ki ben Türkçe biliyorum o Kürtçe o yüzden pek konuşamiyoruz zaten tek tük bişey anlatmaya çalışıyo dili döndüğü kadar o kadar yani fazlası yok ama bazı problemler çıktı ondan sonra artık karışmaz iyiye kötüye 
0 oy
(144 puan) tarafından
Küsus ve inşallah hiç barismayiz.
0 oy
(888 puan) tarafından
Çok şükür iyiyiz kayinvalidem le . Arada pürüz ler olmuyor değil ama bu anne kız arasında bile oluyor yani.
0 oy
(656 puan) tarafından
6 senedir bir duruyorum gorumcemler falan hepimiz bir evdeyiz surdan eğer bı çıkarsam şu adamı bosamadan bı daha yüzlerini belli bı müddet görmek istemiyorum o derece yani öyle nefret ettim hepsinden.
0 oy
(13,338 puan) tarafından

Çok iyidir şükürler.olsun ( masaallah) :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 302 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 944 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 309 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 587 göst.