0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Annemler Mardin'de ben kayserideym görüntülü konusuruz hergun kaynanam 80yasinda annemle konusurken beni yanına alır anneme ne dese sende tekrarla diyo duymadı diyo anne diyom duyuyo sesin gidiyo emin olmak için illa tekrarlatiyo normalde kizlarimla akşama kadar oynar bahçede araları iyidir annem aradimi hemen alır onları kucağına daha çok sevdiğini gösterir öper koklar annemimi kıskandırıyo anlamadım bak diyo onları tosun gibi yaptım çok iyi bakiyom diyo bana diyo kız desene annem çok iyi bakiyo kızlara diye anne duyuyo duyuyo olsun tekrarla diyo 

10 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Annenin dediklerini de kaynanana tekrarla bakalım ne yapacak sana kendini tastikletmek amacı duymadıklarını düşündüğünden değil yani
tarafından
Kız annemle konuştuğumu gordumu hemen bna sarılıyor kızları yanına çekiyor başlıyor konuşmaya her lafını soyletip duruyo annem duyuyom teyze diyo yinede devam ediyo
(3,832 puan) tarafından
Dediğimi yap annen bişey dedikçe dön annem böyle diyor de
tarafından
Onuda yaptiriyo kız duymadimi ne dedi ne dedi diyip duruyo
(3,832 puan) tarafından
Sjsjjssjjs o zaman yorumsuz
tarafından
Hatlar karışıyor sürekli tekrar yapmaktan sagolsun ya iki kizimada öz babaannelerinin vermediği sevgiyi fazlasıyla veriyo sanki kendi kanindanmis gibi hakkını odiyemem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaşlılığına.ver canım 
tarafından
Öyle yapiyom kuzum dusunuyom bazen ben bu yasa gelince nolacam diye ben bakiyom her işini goruyom ins banada benim gibi bı gelin denk gelir
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay ne tatlı yaa:D
tarafından
Tatlıdır hoştur su huyu olmasa çok severim normalde evimde duramam hep bahçede dibindeym
(13 puan) tarafından
Valla hahahahahahah kız kocanla arani bozmuyor kavga ettirmiyor. Kötü konuşup can sıkmıyor boşver he de geç :)))
0 oy
(3,205 puan) tarafından
80 yaş  ☺️ herşey normaldir canım 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
yasida bayagi varmis
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Kız alakasız olcak ama 2 eşinle nasıl tanıştınız
tarafından
İnternet üzerinden tanıştık
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Bence kendisi duymuyor annende duymuyor sanıyor
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Kız 80 yaşında diyorsun boşver o kötülüğünden değilde annenin aklı kalmasın diye yapıyordur geçen gün küçük oğlumu (7 aylık) anneanneme bıraktım büyük oğlumu (31 aylik) hastaneye götürdüm elli defa aradı bak güzel bakıyorum cocuguna iyi birşey olmadi diye en son anneanne bizi sen büyüttün nasıl çocuk bakarsın biliyorum arama artık ne olur dedim olsun olsun aklın kalıyordur diyor annemi de aramış elli kere iyi bakıyorum diye annemde işte diyor ki ana bana anlatma sen bakarsın biliyorum demiş ama yok illa söyleyecek aklıma bile gelmiyordu oysa :) büyük oğlum 25 aylıktı küçüğüm 1 aylık büyüğü ameliyata götürdüm hastanede yatıyoruz onlar bakıyor yine annemden görüntülü konuşuyoruz bana diyor ki bak cocuguna güzel bakıyoruz aklın kalmasın falan diyor :D 80 yaşında ne diyeyim:D

0 oy
(2,524 puan) tarafından
80 yaşındaymış zararı yok:D Komik yani annen duysa bile tekrarlattırması

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 873 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 573 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,196 göst.