0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından

Dün başladım oğlum 20 aylık. Gündüz iki sefer kakasını tuvalete yaptı. Yani tam ıkınmaya başlarken ben yakalayıp orurttum öyle. Çişini de bazen tuvalete oturttum ama toplam 3 kez altına yaptı. Gece bez bağladım. Uyandığımızda bez çişliydi ama sabah çıkardım hemen tuvalete gidelim mi dedim çiş dedi ve tuvalete yaptı çişini. 

Gündüz de 4 kez altına yaptı çişini 3 kez de sanırım tuvalete yaptı. Bir kez de kakasını tuvalete yaptı elhamdülillah. Maşallah deyin lütfen en azından kaka kaçırmadı henüz. 

Bir de gündüz parka giderken bez taktım ama altına yapma diye tembihledim geldiğinde altı kuruydu. Bu gidiş nasıl sizce daha hiç kendi gelip söylemiyor ama. Başında bekliyorum ben hemen kapıp oturtuyorum.

Tuvalet eğitimi verenler siz ne durumdasınız? 

5 Cevaplar

0 oy
(4,907 puan) tarafından
Küçük olmasına rağmen maşaallah gidiş iyi .bırakma ve devam et canım ilk 10 gün seni zorlayacak ama öğrenecek
(72 puan) tarafından
Öğrenir inşallah demi ya başında beklemek çok yorucu. Sürekli çişini yap diye diye onu da sıkıyorum bazen. Bir de gece bezliyorum onu sonra öğrenir bir de gece tahammül edemem herhalde küçük bebeğim var.
(4,907 puan) tarafından
Bende bi haftadır egitimdeyim 35 aylık ikizler. Çok zor oldu ama alışıyorlar canm. Gece bi süre bağla uyumadan sıvı tüketmesin bi süre sonra baktın kuru kalkıyor bırakırsın
(72 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim. Rabbim sana da kolaylık versin ikiz çok zor olmalı
-Reklam-
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Primaci annemisin sen kizz
(72 puan) tarafından
O ne demek kız :) anlamadım
(44,840 puan) tarafından
Hahaha karistirmisim :D
0 oy
(9,259 puan) tarafından
Her cocugun rıtmı farklı canım ama bez olayını komple bitirmeye bak
0 oy
(120,691 puan) tarafından
super yaa masaallah
0 oy
(72 puan) tarafından
Nasıl kızlar 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
25 Haziran 2024 Diğer kategorisinde 2 boys mommy (2,508 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,408 soru

11,857,665 cevap

35,955 kullanıcı

...