0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Eşimle parayla ilgili birşey konuşuyorduk. Ben birşey sordum hafif kızmaya başladı sonra konu uzadıkça sinirlendi. Bende sinirlendim. İsteklerine yetişemiyorum dedi. Ben birşey istemedim oysa sadece sordum. Bende sinirli şekilde sana birşey sorup konuşamayacaksam böyle sinirleneceksen ne anlamı var dedim şurdan geçene sorarım sana sormam daha hep sinirleniyorsun dadim daha da sinirlendi ve gitti konuşmuyor çok sinirli şuan. Ben çok mu ağır konuştum hatalı mıyım söyleyin bana. Çok sinirli yapısı var bende susan biri değilim ne yapayım şimdi.

5 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Bişey dememissin....
(195 puan) tarafından
Bende birşey demedim ama çok ağır laf söylemişim şurdan geçene sorarım ne demekmiş defol dedi resmen bana
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından
Ortada sinirlenecek bisey yok ki canım esin sakinleşince konusursunuz
(195 puan) tarafından
Ona göre çok ağır bir lafmış şurdan geçene sorarım demek.
(385 puan) tarafından
Aman erkekler hep öyle kendileri bilir herseyi Bosver kuzum sen takılma
(195 puan) tarafından
Takmaya çalışırım da bu konu günler sürer
(385 puan) tarafından
O zaman Allah sabır versin canım
0 oy
tarafından
Hiç birşey göremedim canım her ailede olabilecek düzeyde bir tartışma. Olur böyle şeyler 
(195 puan) tarafından
Ayy valla anlamadım ben mi çok sığ düşünüyorum o mu çok ayrıntıcı anlamadım şurdan geçene sorarım lafı çok ağırmış
tarafından
Ters anına denk gelmiştir olabilir kuzum boşver gitme üzerine
(195 puan) tarafından
Gitmiyorum üzerine ama o da defol dedi resmen bana yaa sinirlerim tepemde
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ne dediğini tam anlayamadım ama erkekler para konusunda desmeni istemezler. Ataerkillik ten dolayı. Öyle yapacağına harca gitsin
(195 puan) tarafından
Ben dedim ki şurdan geçen birine sorarım daha sana birşey sormam dedim bu ağır mı
(4,040 puan) tarafından
Değil ama ters zamanı demek ki olur böyle seyler
(195 puan) tarafından
Bende anlamadım yaa hep sinirini bizden çıkarıyorlar bizim niye ters anımız yok acaba
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Sen birşey dememissin ama erkeklere para ile ilgili birşey sorunca sinirleniyorlar hesapmi verecem diye
(195 puan) tarafından
Ben kendi paramla ilgili sordum kendi maaşım hesap vereceği birşey de yoktu. Anlamadım seniriri benden çıkarıyor

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,283 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 613 göst.
1 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,158 göst.
0 oy
38 cevap 646 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu