0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Mübarek bitmeyen iş yapmışlar onuda biz kadınların üzerine yıkmışlar nedir bizim bu çilemiz yemek ütü bulaşık çamaşır çocuklar eş ben yetişemiyorum artık arkadaşlar kendimi iyice saldım değil saçımı taramayı tuvalete gidemez oldum bebegimin 10 dakikalik uykusunda koştur koştur mutfağa gidiyorum ütüye çamaşıra büyük kızıma zaman ayiramaz oldum 2. cocuk doğduğundan beri çok titiz oldum yetişemiyorum yetisemedikcede evden midem bulaniyor 3. 4 tane çocuğu olanlar nasıl yapıyorlar nasıl hepsine yetişebiliyorlar şaşıyorum birde üstüne hem kendilerine bakabiliyor hemde gezebiliyorlar 

4 Cevaplar

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Evin küçük mu 
(73 puan) tarafından
Evt küçük
(1,541 puan) tarafından
Küçük evler çabuk kirlenir çocuk olunca iyice kirlenir ablanin benim ev küçük hemen kirleniyor her gün süpür mutfakta yesek bile
(73 puan) tarafından
Aynı durumdayım birde salonda yatıyoruz kızın odasını ayirdik alışması için salon mutfak ve çocuk odası kullanılıyor bu 3 yere yetisemiyorum
(1,541 puan) tarafından
Kullanmadığın oda bile kirleniyor canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla al bendende o kadar canim ya bi bebegim var asla işim bitmiyor yemek camasir ütü temizlik yetisemiyorum
(73 puan) tarafından
Kafayı yemek üzereyim artık bende
tarafından
O kadar da takma canim ya çocuklarından önemli değil bırak bazen kalsın öylece çocuklarına vakit ayır
0 oy
(3,491 puan) tarafından

Allah rızası için yap bütün işleri, yerden aldığın kırıntı bile sadaka vermiş sayılır. Her gün yapılan onca işten dünya kadar sevap kazanırsın isyan ve şikayet etmezsen.Dünyada kalıcı değiliz,öbür taraf için yatırım bütün bunlar. Bunu bi düşün. 

image

0 oy
(1,610 puan) tarafından
Dinen kadın bunların hiçbirini yapmak zorunda değil. Sadece biz insanoğlu böyle yapmak mecburiyetinde gibi alışmışız. Bunlar da bize sevap olarak yazılıyor zaten 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 369 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 296 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Almila ahmet (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 674 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,009 cevap

34,835 kullanıcı

...