0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (618 puan) tarafından
Kızlar bende oturmamaya calsiyorum sürekli iş çıkarıyorum kendine bugün. İki kilo bezelye ayikladm yikadm poşete koyup buzluğa attım üstüne iki kilo fasulye domatesle kavurup attım. Üstüne iki kilo kiraz attım yıkayıp. Üstüne bide bir kilo ıspanak vardı hemen attm buzluğa tıkayıp güzelce. Evet yoruldm ettm üç hurmada yedim çömel kalkta yaptım. Normal mi bu haftada yaptıklarım 38+1 acilmam olsun istyrm bebegm kilolu sezeryan korkyrm çünkü sezeryan olursam arkadaşından safra ameliyatı olcam delik deşik olmak istemyrm doktorumda normale müsaitsin dedi. Siz ne yapıyorsunuz bu haftalarda . Yeni uzandım daha rahmim kıpır kıpır 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
E balım yürüyüş yap açılma olmazsa çocuk dönmüş ve kanaldaysa suni sancı alsana 
(618 puan) tarafından
Bende suniden çok korkyrm o yüzden zaten yapamıyorum ya
(7,197 puan) tarafından
Bebek hazır olmadan verilen suni sancıların bir çoğu sezaryen ile sonuçlanıyor anne hazır değil bebek hazır değil hiç gerek yok haftan erken daha
tarafından
36 haftada suni sancı aldım açılma oldu kendi sancım başladı iki saat sonra çıkarıldı kendi sancimla doğum yaptım ne korkutuyorsun bende zaten hemen alsın demedim ki açılma olmazsa sezaryan olmasın hemen diye dedim
(7,197 puan) tarafından
36 da zorunlu bir doğum yapmışsınız bu arkadaşın öyle bir sorunu yok . Korkutma gibi bir amacım da yok ! Şuan için sezaryene kadar zamanı var zaten . Doğal süreç dururken gereksiz yere suni almasi bana göre de doktoruma göre de yanlış
tarafından
Aynı şeyden bahsediyoruz eğer sezaryan dan korkuyorsa normal doğum baslamazsa suni alsin dedim hemen bu hafta alsın demedim ki aynı şeyi diyoruz ama zıt konuşuyoruz
-Reklam-
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Yürüyüş yap. Ilık su ile duş al hergün merdiven in çık bunlar iyi geliyor 
0 oy
(124 puan) tarafından
Doktorum.benim açılmayı tetiklesin die alttan muane etti silme die birşey yaptı ve gerçekten acilmada etkili oldu bı sor istersen ben normal doğum yaptım suni sancisiz rabbimebin sukur ben çok korkuyordum doğumdan 
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Gırgır yapiyodum habire squat yapiyodum

Duvar siliyodum yürüyüş yapiydm.

Sıcak duş aliyodum suyu belime tutarak
.
Kızımda da gebelik boyu çok yürüdüm 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
bezelyeyi neden yikadin 
(2,153 puan) tarafından
Takıldığın yer süper :D yıkanmaz mı içini çıkarınca yıkarsın
ben hic yikamam ayiklayip posetleyip atariz biz kiz
(2,153 puan) tarafından
Aslında içi temizdir ama yıkamadan hiç atmadım bende :D bide çiğ olarak mı atıyonuz yoksa biraz kavurup mu haşlayıp mı atıyonuz onuda sorayım madem konu buraya geldi haha :D
(618 puan) tarafından
Kız sonuçta kabuğuna elleiyoruz sonra içini cikaritoruz elin kirleniyor  eee o ellerde bezeleyyi çıkarıyoruz :)
hee biz ayiklayip direk cig atiyoz
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Yer silmek merdiven çıkmak yürüyüş ılık duş bol bol hurma yemek plates topuyla hareketler ayy neler neler yaptım ama sonunda Rabbım izin verdi 41. Haftada dogurdum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 196 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Satigll (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.