0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Kızlar Bi ev beğendim o evi almayı düşünüyorum ama faizler aşırı yüksek bir miktar altınım var 250 ya da 300.000 TL çekmek istiyorum bazı bankalar veririz ama 300.000 çekersen 700.000 ödersin diyorlar kursağımda kaldı resmen yüzde yüzü geçmiş faiz oranı bildiğiniz çekebileceğim faiz oranı düşük bankalar varmı size sorayım dedim? 

13 Cevaplar

0 oy
(616 puan) tarafından
Maalesef canım. Bizde aynı durumdayız. 
(1,028 puan) tarafından
Ya resmen aldığım eve vereceğim altın direk faize gidiyor böyle saçma birşey görmedim ya
(616 puan) tarafından
Biz almak zorunda kaldık maalesef. Ödüyoruz şu anda
-Reklam-
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Hangi kredi. Com a gir bak orda bütün bankaların faiz oranıyla gösteriyor 
0 oy
(449 puan) tarafından
Katilim bankalarına basvur istersen 
(1,028 puan) tarafından
O nasıl oluyor bilmiyorum onu
(449 puan) tarafından
Ziraat katilim yaz intten araştır bilgi sahibi olursun yavrum
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Malesef ki öyle canim bizde cekemedik bu yüzden 
(1,028 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır etsin
0 oy
tarafından
Abooo allah yardımcınız olsun canım altın birikimin ne kadar   sorması ayıp....   Biz de  araba var birikim altınlar a araba almıştık. Kendimize ev  düşüniyoeuz ama. Fiyatlar almış başını. Gitmiş durum da olduğu için cesaret  edemiyorz da. Aynı zaman da  öncelik ev bulmak ta şuan evi bulduktan sonra artık araba satma.   Kredi çekme olabilecek sanırım.....     Faiz oranları  çok fazla yüksekmiş canım bence. Altın larına biraz daha ekleyin arabanız varsa ona el atın ama.  Faiz işine hiç girmeyin bence haram ya   hem o yüzden hem de.     Zaten 700 ü verebilecek olsanız  krediyi ne yapacaksınız. Yani.  Bence mantıklı olmaz zaten şu durum da çekmeniz krediyi
(1,028 puan) tarafından
Valla keşke çekmesem bende çekmeden yana değilim altınım 150.000 tutuyor alacağım ev 450.000 arabam yok malesef Bi altınlarım var bende uçmadan evler alayım dedim ama yok yani bu durumda nasıl çekebilirşm
tarafından
Anladım canım allah ım kolaylık versin yine de faiz e girme bence inşallah allah ım başla kapılar açsın inşallah canım
0 oy
tarafından
O kadar mı uçmuş yaaaa
(1,028 puan) tarafından
Valla halkbankı aradık 300 çekerseniz 700 ödersiniz diyor erken bitirelim dedik diyorlar ki erken olnası için aylık 10 bin ödemeniz lazım yuh yani
0 oy
tarafından
En düşük faizli banka ziraat bankası canım biz birevime girdik girdik aldık şimdide 8 ay kaldı bitmesine hem bu devirde ev çok pahalı Allah yardım etsin 
(1,028 puan) tarafından
Bir evim noluyor anlatır mısınız güvenilir mi nasıl çıktınız yola?
tarafından
Bir evimle anlaşma yapıyosun canım önden para alıyorlar dosya parasıda orda birikim ysptı eşim sonra bir evim parayı verdi aldık şuanda da az kaldı bitecek
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Uzun zamandır böyle canım. Biz evimizi sattık ev alıcaz sozde sansımıza faizleri duşurduller 0.79. Ama ev fiyatları da uctu. Faiz de baktık bir eve 2 ev parası oduyoruz bıraktık Artık hayalimde bile ev almak yok. Uzulme sizin birikim varmıs bi yerden denk gelir inşallah. Bilmiyorum ama bu emin evim fuzul ev bilenler yazar belki. 
0 oy
tarafından
Bugün buna fazla dersen ilerde hiç alamazsin. Ev iyiyse değerlenir . Hergun herşeye zam geliyor yerinde olsam alırdım da öyle bir imkanımız yok malesef.
0 oy
(119,345 puan) tarafından
cuuusss 300 e 700 faizmi olur 
0 oy
tarafından
Bir ev kendine bir bankaya alıyorsun değermi o günaha girmeye ayrıca 
0 oy
tarafından
Devlet bankaları 0.99 veriyor ilk ev alana canım 
0 oy
(917 puan) tarafından
Canım maalesef krediler hepsi öyle yani

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 290 göst.
16 Ağustos 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.

380,216 soru

11,383,594 cevap

34,881 kullanıcı

...