0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
2500 kira mi olur en uygunu hemde nasıl gecinicegiz ya el insaf

16 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Ev yok ki bizim burda değmiyecek evlere 1500kra istyorlar
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
2500  e varsa ben tutayım hemen
(331 puan) tarafından
Bizim sesimizi kim ne zaman duyacak çok merak ediyorum
(1,837 puan) tarafından
Karşı dairem 2.500
(1,154 puan) tarafından
@hacerhale kimse duymayacak ben inancımı kaybettim
@gamzeozbk58 neresi bacım komşu da oluruz bak :)
(1,837 puan) tarafından
Bağcılar sjsjsj 5 senede 6 kişiyi öldürüp evimin altındaki bakkalı uyuşturucu madde sattığı için taradılar her gün kavga gürültü buyrun gelin beklerim :D
(1,154 puan) tarafından
Abooow 2 bebekle hayatta bağcılarda yaşayamam :D
0 oy
(331 puan) tarafından
Ben İstanbul'da oturuyorum 4 bin tlye bulamıyoruz kız 2500 yine iyi
tarafından
Coruma gel bin lira kira
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hangi şehir 
0 oy
tarafından
Kimse itiraz etmiyor bari evde oturan kiracılar zama karşı çıksa bu kadar olmaz ben 200 TL zam yapacaktı yaptırmadım çarşı yakın 50 yaptırdım hadi bul benim gibi zmanin da kira veriyorum evi temiz kavga gürültü şikayet yok yapmayacaksın dedim .... Atarım çıkarım diyorlar korkuyor millet itiraz edin hiç de atamaz hele düzenli vermissen yapılan zamlara itiraz edin boyun egdikce namert çöker üstünüze 
tarafından
Kavga etmem tartışirim:) bizide severler memlekete gideriz gitmeyin ya diyorlar :) iyi olmak başka ezilmek başka kimse ye ezdirmeyin kız kendinizi
tarafından
Git gide ne olacak biliyor musun millet kira parasi vermeyecek iki üç ay ne otursam o kar diyecek ya kanlı bıçaklı olacaklar yada 6 ay ödemeden oturup çıkın burdan dediklerinde başka eve geçecekler millete kimse bişey diyemezler insanlar aç mı gezsin askeri ücret dört buçuk en düşük kira 3 bin insanlık mi bu
(7,768 puan) tarafından
Canım kira zammı devletin belirlediği orana göre oluyor neye nasıl itiraz edelim el mecbur tüfe artıl oranı %39 olmuş şaka gibi %15 ti 200 artış olsa şükür 500₺ ediyor
tarafından
Balım iyide sen nasıl diyorsan avukatla ugramam falan diye onlar dahada cimri otur evinde ver eski fiyatı bak bakalım  çıkarabilir mi yapamaz atamaz bacım amaç korkutmak
(7,768 puan) tarafından
Yok canım kanunen vermek zorundayız sözleşme ne için var
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Nerdesiniz bilmiyorum ama bizim burda 4 ten 5 ten başlıyor malesef bize yılbaşına kadar dokunmaz belki ama alt ve üst kat kiracılar değişti 5 ten vermiş iki katıda 
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Bizim dükkan sahibi da 1500 liralık kirayı 3000 yaptı 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
2500 e bulduysan kaçırma 
0 oy
tarafından
Üç katlı apartman en üstte biz oturuyoruz alt katı kiraya verdiler yeni 2.500 TL bu evi biz 2 yıl önce 160  bine aldık ayda eşim bir buçuk ödüyo şaka gibi
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Kız bir ara görüöcem için bakıyoduk ev en kötü gece konduya 2000 isteyeni gördü bu gözler battık dahada batırmaya calısıyolar benim ev sahibide 2500 yapmaya kalktı eşim dava acarım o kadar yükseltmeye hakkın yok yeni gelene O fiyata vermek zorundasın saftırık yok karsında dedi 
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Hangi şehir istanbul 3000den aşağı yok
0 oy
tarafından
Allah kiracılara yardim etsin 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
4 katli eski bi bina pencereler kapılar tahta mutfak dolaplari saglam ama eski model tuvalet banyo fayamslar duvarlar eski genel anlamda bi kac bakim isteyen ama iyi bi ev 600 tlye duruyoruz. Tabi senemiz dolunca bakalim ne kadar yapicak kirayi bir anda 900 1000 yaparsa cikcaz. O kadarberbat evler varki durmayi birak bakilmiyo bile 1 bucuk milyar kira isteniyo insanlar ne ara bu kadar para canli oldular ekonomi kotu evet eskiden 500 tlye dolu dolu yaptigmz alisveriste simdi 3 parca bisey anca aliyoruz evet ama bizde ev sahibiydik evimiz ne ediysa o kirayi istedik fazlasini istemedik hic bi zaman 
0 oy
(852 puan) tarafından
Ates pahası olmayan bisey soyle canm ..Allah yardım etsin 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aralıkta 2.5 a tuttuk biz iyiki tutmuşuz civarda 4-5 i buldu. Kışın da muhtemelen 4.5 falan olacak nasıl öderiz bilmiyorum 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Eskiden beğenmediğimiz esenler bile 4000 en kötü ev 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 330 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 218 göst.