0 oy
726 göst.
Aile kategorisinde (1,837 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bilen bilir. Bilmeyenlere özet geçiyorum. Bir senelik evliyken kocamla yengesinin (abisinin karısı) ilişkisini yakaladım. Ve çok uzun süredir devam eden bir ilişkiydi bu. Beni susturup suçlu gördüler. Anne baba arkamda durmadı bosanamadim. Rahim kanseri tedavisi gördüm o olaydan bir kaç sonra çocuk yapmak zorunda kaldım yoksa rahmimi komple alacaklardı. Yaşım daha 24. Eşim 35 yaşında. Şimdi bende ailem sahip çıkmadığı için açıktan liseyi bitirip üni sınavına hazırlık yaptım. İki hafta sonra sınav var. Özgürlüğüme son 4 sene. Okul biter bitmez çekip gideceğim Allah'ın izniyle. Postu acmamdaki sebep ailesinin başına ha bire bir musibet geliyor. Ahım tuttu hissediyorum. En büyük ablasıni kocası aldattı evi barki bırakıp bambaşka bir şehire gittiler ama ne huzur kaldı ne yakınlık. Şimdi duydum abisinin biri de karısını aldatmış yakalanmış. Yengesi baba evine dönmüş. Sırayla başladı hakkıma giren kim varsa burnu b.ktan çıkmasın. Hepsinin perişan olduğunu görüp rahatlayıp öyle kurtulmak istiyorum bunlardan. Sizce yaşadıkları aksiliklerden sonra benim ahımı aldıkları akıllarına geliyor mudur
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

24 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Vallahi tiksindim bu nasil birseydir :O

(1,837 puan) tarafından
Utanmaz arlanmaz insanlar topluluğu bunlar canım
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Ben seye takildim yengesiyle iliskisi olan hala koca diyebildigin adamdan cocuk yapmak bu nasil mecburiyet 
(1,837 puan) tarafından
Rahim kanseriydim ilaçlarla ve kemoterapi tamamen temizlemiyordu rahmin yenilenmesi için hamile kalmam gerekliydi
tarafından
Ne diyim bana cok sacma geldi bu durum gene yasayan bilir Allah korusun oylelerinden
(1,837 puan) tarafından
22 yaşında rahmini almak zorunda kalsalar ve hiç anne olamayacaksin deseler sen ne yapardin? Bu adamdan kurtulunca elbet hayatıma bir başkası girecek. Ve bende en azından bir defa annelik duygusunu yaşamak istedim. Şuan kimseyle görüşüyorum kızım da hiç biriyle tanışmadi kaldi ki daha 11 aylık yani bazen insan öyle mecbur kalıyor ki asla yapmam dediği şeyleri yapiveriyir
tarafından
Oyuzden dedim yasayan bilir diye
0 oy
(4,152 puan) tarafından
en cok merak ettigim esinn iliskisi devam ediyo mu cok zor bir durum iyi sabrediyorsun
(1,837 puan) tarafından
Var bir oğlu bir kızı var kızı kocamdan
tarafından
Ayy tövbe yarabbi allahim ıslah etsin
tarafından
Kaç kurtar kendini  yemin ediyorum palu ailesi masum kalır bunun yanında
tarafından
Sen boşanmak istesen esin karşı çıkar mı peki
(1,837 puan) tarafından
Çıkar ama umrumda değil
0 oy
tarafından
Gordum postlarini insallah tez zamanda kurtulursun
(1,837 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Allah'ım ıslah etsin. Eden buluyor. Geçmiş olsun canim cocuktan sonra duzeldi mi rahatsizligin ? ☹️ Dahada cok gencsin.allahim yolunu acik etsin inşallah 
(1,837 puan) tarafından
Çok şükür atlattım tabi tekrar da edebilir artık gerisi Allah'a kalmış. Ama kızım ilacım oldu elhamdülillah
(6,724 puan) tarafından
Cok şükür canım. Allah'ım senin ve kızının yüzüne baksın. İnsallah kurtulursun şu rezillerden.
(1,837 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(866 puan) tarafından
İnşallah hakkında hayırlısı olsn cnm, abisi nasıl karısıyla ilişkisine müsaade ediyor tövbe tövbe aklıma çok iğrençlik geldi ya 
(1,837 puan) tarafından
Bende anlayamıyorum normal insan değil bunlar ya
(866 puan) tarafından
Allah ıslah etsin tez vakitte kurtul bacı oradan, sonradan mı öğrendin başta belli bişiler bilseydin hiç o aileye girmedin ailen niye arkanda durmuyor seni niye dışlıyolar
(1,837 puan) tarafından
Zaten ailemden kaçmak için evlendim. Hergun dayak küfür hakaret daha katlanamiyordum. Daha önceden bilsem tabiki evlenmezdim bir senelik evliyken yakaladim
(866 puan) tarafından
Yağmurdan kaçarken doluya yakalandın desene kader işte
0 oy
tarafından
yok canim akillarina gelmiyordur sanmam. demekki aldatmayi normal goren ahlaksiz insanlarmis. tez zamanda kurtulursunuz insallah. peki yenge kkcasindan bosanmadi mi? hadi siz ayrilamadiniz? peki o ahlaksiz yenge? 
(1,837 puan) tarafından
Yok o yenge hala duruyor evinde hiç bir şey yaşamamış gibi
0 oy
tarafından
Allah hakkını bırakmasın inşallah canım Rabbım yar ve yardımcın olsun 
(1,837 puan) tarafından
Amin çok sağol canım
0 oy
(293 puan) tarafından
Madem ilişkileri vardı. Seninle niye evlendi. Allah yardım etsin. İnşaallah kurtulursunuz 
(1,837 puan) tarafından
Akrabalardan laf çıkınca olayı kapatmak için beni çocuk ve saf gorup evlenmis
(293 puan) tarafından
Yok artık ya. Aklım hafsalam almıyor. Bu nasıl iş. Özrü kabahatinden büyük.
(1,837 puan) tarafından
Aynen öyle. Bu da benim kaderim mis dedim ve özgürlüğümü alabilmek için sabrediyorum Rabbim mükâfatını verecektir inanıyorum
0 oy
tarafından
Aldatan aldatana bu nasıl aileymis. Bence üniversitesi yi bitirmeyi bekleme kurtar kendini o aileden canım 
(1,837 puan) tarafından
Uniyi bitirmeden nasıl kurtarayım?
tarafından
Bir işe gir hem çalış hem okulunu oku. Çok değişik bir aile çocuğun o ailenin içinde büyümemeli
(1,837 puan) tarafından
Kızım daha 11 aylık canım onu bırakıp çalışamam şuan
tarafından
Ha çok küçükmüş canım ya. Allah yardımcın olsun inşallah hayırlı bir kapı açar biran önce
(1,837 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(17,775 puan) tarafından
Nasıl bi sülaleye düşmüşsün gülüm sennnn
(1,837 puan) tarafından
Valla bende anlamadım yağmurdan kaçarken doluya tutuldum
(17,775 puan) tarafından
Bari çocuk yapmasaydın bu iğrençten
0 oy
(241 puan) tarafından
Valla canım benimde yengem babamla kocaısnı kıskandırmış annem daha 30 lu yaşlardayken ben 10 yaşındayken annem cayır cayır yandı bende gözümle o yaşta gördüm ama tabi aklım şimdilerde erdi o yaşta ne bilicem Allahım sana sabır versin Yar ve yardımcın olsun 
(1,837 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Evlerden ırak ya rabbim
0 oy
tarafından
Bunlar ne biçim aile
(1,837 puan) tarafından
Ah anlayabilsem
0 oy
tarafından
Okurken şok oldum vallahi  yani ne bileyim  ya  rabbim büyüktür ya çok şükür allahima  kalkkan  el geri çevrilmez 
(1,837 puan) tarafından
Çok ah ettim. Bana yasattijlari ne varsa bu dünyada rezilliğini çekmeden ölmesin hiç biri
tarafından
Amin amin inşallah ay kusura bakma ama esinde  yengeside ne pis insanlarmış ya ay tiksindim vallahi ua
0 oy
tarafından
Bunca olaya ragmen kaynın hala evlımı o kadınla pekı
(3,012 puan) tarafından
Belki kaynında yiyordur bir haltlar
tarafından
Onun suratına tüküreyim o zaman
(1,837 puan) tarafından
Ne b.klari varsa yesinler bana dokunmasinlar
(3,012 puan) tarafından
İnşaAllah hayırlı yerden bir iş çıkarda kurtulursunuz sende kızında
(1,837 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(502 puan) tarafından
Ar damarı catlamışlik bu olsa gerek .Kinamak istemiyorum ama allah akil fikir ahlak nasip etsin bunlara .Nasil seyler duyuyoruź cok cok ilginc.Allah seninde cocugununda bahtini acik etsin.Onlara muhtac etmesin gercekten
(1,837 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ayy yok artık esin de nasıl bir mide var nasıl yakaladın canım şu an olmadığından emin misin 
tarafından
Yaa bide ben seni görmüştüm hatırlıyorum vallahi güzel de bir kadınsın yani neden başını yakmışlar şerefsizler
(1,837 puan) tarafından
Ediyor canimm. Kaç defa takip ettim gördüm görüştüklerini
(1,837 puan) tarafından
Kaderimiz güzel olmadıktan sonra yüzümüz güzel olmuş ne fayda
tarafından
O adamdan kurtulduktan sonra seninde yüzün güler inşallah sana dua etcem
(1,837 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok sağol
0 oy
(119,332 puan) tarafından
daha beter olsunlar
(1,837 puan) tarafından