0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (1,195 puan) tarafından
Kızlar bebegimi gobek deligimin 5 6 santim assa tarafinda hissediyorum arada rahmime sancı kramp gibi bisi giriyor dinlenimce de geciyor erken dogum yapacakmisim gibi hissediyorum sizce psikolojik olabilirmi

5 Cevaplar

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kac haftaliksin?
(1,195 puan) tarafından
25+4 günlüğüm
-Reklam-
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bilmiyorum ama hayırlı ve sağlıklı doğum olsun inşallah 
(1,195 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Ayakları ordaysa normal tekme atıyordur bide bazen yerleşmeye çalışırken rahime baskı yapıyor oda normal 
(1,195 puan) tarafından
Bilmiyorum erken olacak diye korkuyorum 15 inde hastane randevum
(5,877 puan) tarafından
Stres yapma
0 oy
tarafından
Psikolojik canım. O dönemde başlıyor erken doğum psikolojisi. Benimde hep vajinama doğru vuruyordu kendimi tutmasam çıkıcak gibi hissediyordum. Doktora sorduğumda alanı daralıyor her yerde hissedebilirsin tedirgin olma demişti bir sorun yok dedi. Eğer çok korkuyorsan progestan fitil kullanabilirsin istersen dedi ama kullanmadım hiç. Şükür 34+2yız hala daha her an doğacakmış gibi hissediyorum ve rüyalarımda hep öyle görüyorum bilinç altım şu an doğum odaklı olduğu için. Ama sorun yok doğuma var dedi doktor. Sen de tedirgin olma canım psikolojik tamamen. İlk 3 ay düşük korkusu son 3 ay erken doğum korkusu olması normal. 
(1,195 puan) tarafından
Saolun teşekkür ederim desteginiz icin bilmiyorum bu 2. Gebeligim ilkinde hic boyle olmamistim bunda 3 gundur falan bu sekilde yim
tarafından
Yine kontrole gittiğinde doktoruna danış canım ama şimdilik rahat bırak kendini. Ben her zaman iyi düşünüyorum iyi olsun. Kötüyü düşünüp kötüyü çağıracakmışım gibi hissediyorum. O yüzden düşünmemeye çalışıyorum.
0 oy
(119,346 puan) tarafından
kontrolun ne zaman
(1,195 puan) tarafından
15 inde kontrolum 10 gun var daha

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde Mhmthan (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu