0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 13 aylık. Bursa'da yaşıyoruz hava baya sıcak. Kızımı kısa kol ve uzun alt ile yatırıyorum. Üstüne muslin ya da ince battaniye ortuyorum ama hemen tekmeleyip acıyor üstünu :( sabaha kadar da üstü açık yatıyor... Bız bile sabaha karşı hafif üşüyoruz. Usumesek bile ince yorgan ortuyoruz alışkanlık. Kızıma da uzun giydirsem terleyecek. Nasıl yapmalıyım sizce ?

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Giydirince terliyor çıkarınca üşüyor kar en iyisi koynuma alıp yatmak 
(1,685 puan) tarafından
Hahah en mantıklısi
-Reklam-
0 oy
(46 puan) tarafından
11 aylik oyle uyuyor canim. Uyku tulumu kullandım kışın ama şuan mumkun degil yazlik olanlari var onlardan alicam cunku benimkide açıyor ama bi sey olmadı aşırı sıcak klimada calisiyo bende düşün 
(1,685 puan) tarafından
Ben de kışın rahattım cnm tulumla uyudu üstünü ortsem De açmıyordu şimdi büyüdü acıyor. Terliyor da hiçbir şekilde üstünü ortmuyor aklım ksliyor napcam bilemedim
0 oy
(3,637 puan) tarafından
Uzun kollu ince tişörtlerden giydirsen üstünü acsada bişey olmaz bence 
(1,685 puan) tarafından
Çok terliyor cnm ama en kotu öyle yapcam
(3,637 puan) tarafından
Dene bakalım bu gece nasıl olacak
0 oy
(5,247 puan) tarafından
Ben uzun kollu ince pijamayla yatırıyorum üstünü örtmüyo atıyor üstünden 
(1,685 puan) tarafından
Bnmki de asla ortmuyor yaa alti uzun üstü kısa ama uzun giydirym o zmn
0 oy
tarafından
Uzun kollu ince bir üst giydir canim ben öyle yapıyorum 
0 oy
(306 puan) tarafından
Son 10 gündür bende kısa kol.ve pijamayla yatırıyorum cnm üstünde açıyor ama şükür usut mrdi çünkü coo sıcak bende inegoldeyim
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Bende bursa dayım kızım 11 aylık uzun kollu ince zıbın altina uzun pijama giydiriyorum üstüne de muslin örtüyorum
0 oy
(118,989 puan) tarafından
üşumez hocam yaa
0 oy
(124 puan) tarafından
Bende Bursa'da yaşıyorum bende yazlık çok ince tulumla yatırıyorum inan cookk rahat en iyisi kafan rahat
0 oy
tarafından
Terlemiyo benim kizim ince Uyku tulumu giydiriyorum 
0 oy
(613 puan) tarafından
Uzun kollu ile yatıyorum ben gece üstünü açsa bike üşümesin diye. Şuan mesela ben atletle uyuyorum üstüm açık kızım üstü açık ama uzun kollu oğlum desen oda aynı sekikde
0 oy
tarafından
Uzun kollu ama çok çok ince tişört var ben onu giydiyorum üzerine de battaniye atıyorum 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Bnmki 6 aylık aynı dediğin gibi yatırıyorum hatta camda açık oluyor ama bnm kız açmaz üzerini ama ilk kuzim.kis8n bile ortunmezdi hava çok sıcak bence üşümez bnde Bursa'dayim
0 oy
(113 puan) tarafından

İnce uyku tulumları var canım penye onlardan al giydir bende onla yatırıyorum benimki de sürekli üstünü açıyor onla daha rahat yatıyor yazlık uyku tulumu diye bak bendeki bundan hem ince hemde rahat

image

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 478 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 341 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 496 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy