0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar hamilelikte kaçıncı haftada alışveriş yaptınız ve neler aldınız ve nekadar ödediniz❤️

13 Cevaplar

0 oy
(3,094 puan) tarafından
Ben cinsiyetini öğrenince başlamıştım
(8 puan) tarafından
Hemen mi almaya başladın kız :))
(3,094 puan) tarafından
He valla hemen başlamıştım 30 haftalıkken herseyim tamamdı
-Reklam-
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Keseyi görünce başladım almaya :D 
(8 puan) tarafından
Ya ben 20 hafta oludcam daha birşey almak istemedim erkenden hayal kırıklığı olmasın diye
0 oy
(3,127 puan) tarafından
28. Haftada toplu alışveriş yaptım herseyini aldım araba beşik küvet kıyafet bez filan tamamladık bir kaç zıbın takımı daha almıştım o haftadan sonra. Ama 10 takım da doğunca aldım yenidoğan çünkü 0-3 ay büyük geldi bende büyük hiç sevmiyorum o yüzden aldım 
0 oy
(241 puan) tarafından

image

Bunun gibi 2 takım var şu an bir tane altlıkk aldımm 6 çift çorap 188 tl ödedim e bebekte bana uygun geldi takımların tanesi 55 tl küsürdü birde organik dahada birşey alamadım yavruma 1 ay somra alıcam 
(241 puan) tarafından
18. Haftada aldımm şu an 21 haftalığızz  :)
0 oy
(62 puan) tarafından
Hevesim kırılmasın diye cinsiyeti öğrendiğimde 3 4 parça almıştım hastane çantasını hazırlamaya başlamadan önceki hafta herşeyi tamamdı 35 haftaya kadar yani 3 aylıktan başladım hep
0 oy
(3,242 puan) tarafından

Şuan ikinci erkek geliyor ilk oğlumun bebeklik kıyafetlerini atmamaştım saklamıştm beşik, bebek arabası,puset diğer bir çok ihtiyaç bunlar İlk çocuktan duruyor şuan sadece iki tane yada üç tane hastane çıkışı alacağım kendime de iki üç tane lohusa pijama takımı alacağım günü kısa kâr ile kapatagim:D

0 oy
(118,484 puan) tarafından
akla gelecek herdeyi aldik fiyat herkezin butcesine gore degisir
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ben ilk etapta birşey almadım 3 aylık olduk ondan sonra aldım dayıları sağolsun kızımın ;)) birde yengem allah razı olsun her şeyi aldılar pusete kadar
0 oy
(78 puan) tarafından
24. Hafta falandı sanırım ilk hastane çıkışlarıyla başlamıştım alisverise. Ne kadar harcadık bilmiyorum ama epey yüklü oluyor maalesef. Hele şimdi bir de fiyatlar çok arttı, Allah yardımcınız olsun.
0 oy
(13,203 puan) tarafından
19 haftalık iken cinsiyeti öğrendim 22-30 arası tamdı hatta 12-13 haftalık iken küvet bakım çantası tarak gibi cinsiyet gerektirmeyen alışverişlerimi yaptım şampuan VS. Odası dahil 16-18 civarında harcama yaptım geçmiş de olabilir yıl 2020 idi
0 oy
(2,769 puan) tarafından
5. Haftada başladım yavaş yavaş ortak renkler aldım cinsiyeti öğrenince ona göre aldım 
0 oy
tarafından

7 haftalık hamıleydım ındırımde dıye bebek arabasıyla basladık herkes dedı yapmayın bak bısey olur falan ne yapalım nasıp Allahtan dedık, sureklı bısey aldık bız :D

0 oy
(1,463 puan) tarafından

Ben liste yaptım aldıklarımi 19da toplu bı şekilde aldım sadece kıyafetleri ben aldım yorganı falan annem yaptırdı benim aldıklarım toplam 1200 perde tuttu daha da eklemem gerekenler var 

image

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
0 oy
23 cevap 546 göst.
29 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yildizsumeyye (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 183 göst.
3 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,508 kullanıcı

...