0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hadi eşimizle tanışmamızı anlatalım

30 Cevaplar

0 oy
tarafından

Akrabayiz eşimle küçüklükten beri tanışıyoruz ama kendisi bana lisede aşıktı ama ben istemiyordum zaman geçti eşim başkasıyla sozlendi ayrıldı sonra kayinpederim geldi bize istedi beni bende hadi bir görüşelim konuşalım dedim olanlar oldu:D

-Reklam-
0 oy
(1,036 puan) tarafından
Takipçi kasmaya çalışırken ona denk geldim ben attım devamı onda zaten 2 yıl oldu Bi kızımız var. 
0 oy
tarafından

Eşimin babasıyla benim babam Küzen. Biz Karabağ göçmeniyiz. O yüzden hep akrabadan kız alıb akrabaya kız veriler ki, topraklar işgalden kurtulunca, herkes toprağına geri dönünce kimse gürbetde kalmasın:)

Tanışmıyorduk. Ama o beni görmüş. Ben karanlıkda sırtı dönük gördüm. Boyuna posuna aşık oıdum dedim evlenirim ayol. Yüzük almaya gidince ilk kez yüz yüze gördüm. Yeşil gözleri çok güzeldi. Yüzükleri taktık sonra tanıştık biz :)yani tersine oldu.

0 oy
(205 puan) tarafından
Eşimi hic tanimiyodum gormuslugum dahi yoktu benim halam onun yengesi oluyo halami bize getirmişti orda gordum beyendim 
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Yeni girdiğim İş yerinde müdür yardımcısıydı ikimizin de birbirimizden böyle bir beklentimiz yoktu ortak bir arkadaşımız yaptı aramızı :D

0 oy
tarafından
Hakuna uygulamasından dhdjdjjddjj
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Arkadaşlarımla gezmeye gidiyorduk ayrı yerlerdeydik ve hicbirimizin dakikası yoktu.cansu adında arkadaşım eşime haber vermiş arkadasimi ararmisin dakikamiz yok nerdeymis diye bi sorar misin diye.sabahin köru tavi:) esim normalde hiç uyanmaz ama o gün kısmet işte uyanmış beni aradı cansu surda siz neredesiniz felan diye sordu.arkqdasimla bulustuktan sonra cansu erkek arkadaşının sesi çok güzelmiş dedim oda ayarlıyım sana o zaman dedi ole birbirimize mesaj attık konuşmaya başladık 1 hafta sonra buluştuk:) 4.ayda da evlendik şuan 22 aylık oğlumuz var:) ve esimle tanışmadan 1 hafta önce 4 senelik bi sevdiğim vardi ama o beni sevmiyordu hep dua ediyordum karşıma hayırlı insan çıkar hayırsız insanları hayatımdan çıkar derdim o 4 senelik arkadaşım hayatımdan bi anda çıktı esim girdi hayatıma 
0 oy
tarafından
Ortaokul arkadaşımdı ortaokuldan beri sevgiliydik 18 snee oldu
0 oy
tarafından
Rahmetli ortak bi arkadasimiz vardi onun işgüzarliği sayesinde tanismistik ikimizinde birbirinden haberi yoktu arkadasimiz kendi kafasinda yakistirmis bizi ve tanistirmisti 
0 oy
(11,347 puan) tarafından

Bizim eve iş yapmaya gelmişti :)

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 668 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 287 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 635 göst.