0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
Biz eşimle çok ilginç ve tehlikeli şekilde tanıştık ben ağrıda Türk Telekom şirketinde müşteri temsilcisi olarak çalışıyordum başlayalı 3 ay faln olmuştu neyse Bi gün hatlar çok sakindi sistemler uzun süre çalışmadığı için donmultu  1 çağrı geldi arıyan eşimdi sistem otomatik yenilenmesi gerekti yenilenmedi 1 önceki müşterrnn bilgisi vardı fatura ödemek için numara istedi bende haliyle farkında olmadan yanlış verdik teşekkür edip kapattı sonra arkadaşım seher naptn sen yanlış verdin dedi bende o ay çok şikayet almıştım kaptan çok kızıyodu kendi numaramdan aradım eşimi özür dilerim yanlış verdim numarayı diyip doğruyu verdim bir süre sonra eşim tekrar aradı faln nereden konluyorz dedi ağrı diyince muhabbet uzadı uzadı Bn ciddi bir ilişki istiyorum dedi yoksa konuşmam dedi  biz görüşmeye karar verdik bnm için 3 kere ağrıya geldi buluştuk yemek yedik sinemaya gittik 4 gelişinde ailesiyle geldi nişanlandık şmdi tam 5 buçuk yıldır birlikteyiz 16 aylık ta bir oğlumuz var, riskli ve gerçekten delice bir hareket oldu iyi kötü zamn geçirdik alışmak zordu bnm için bizm böyle bir hikayemiz var ya sizlerin çokk uzun oldu ya :))) 

35 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Ne bileyim düşman çoktu illa tanıştırdı birisi
(866 puan) tarafından
Bunu bş yerde okumuştum alemsinz ya
tarafından
Benimde ordan aklımda kalmış aşkım zaten
tarafından
Hahah kız bende kendi yorumun sanmıştım ama olsun mukemmel
tarafından
yaa cok iyi :D
(2,136 puan) tarafından
Aradığım yorum:))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Biz eşimle akrabayiz küçüklükten beri tanıyorum ama lise de bana aşık olmuştu o zamandan beri seninle evlenicem derdi ve evlendi namıssız:D

(866 puan) tarafından
Namızsız :))) tutmuş sözünü
+1 oy
tarafından

İş yerinde tanıştık ilk göz göze gelmemizde aşık olduk ilk görüşte aşk anlıcağın  5 yıldır beraberiz çok şükür kızımız da evimizin neşesi<3

(866 puan) tarafından
Neşeniz daim olsun
tarafından
Amin canım ❤️
0 oy
(3,599 puan) tarafından
İyi cesaret kız 
(866 puan) tarafından
Deli cesareti valla
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Ne guzel :) biz lise de sinif arkadasiydik cok yakin arkadastik smdi de 4 yil olacak neredeyse evliyiz 1 bucuk yas kizimiz var 
(866 puan) tarafından
Lise aşıkları:))
(1,533 puan) tarafından
Kankiydik ya o zamanlar ne olduysa askerden sonra oldu :)
(866 puan) tarafından
Kankalardan korkulur
0 oy
tarafından
Vay bee iyi cesaret eşin hangi ilden geldi ağrıya 
(866 puan) tarafından
Malatya dan :))
0 oy
(7,288 puan) tarafından
Gorucu oldu bizim 3 ayda evlendik 
(866 puan) tarafından
Yaa hiç görmemiş miydiniz birbirinizi
(7,288 puan) tarafından
Gorduk 3 ay boyunca tanistik isde
0 oy
tarafından
Ben liseye giderken eşimle yolda karşılaştık 3 4 gün benim servise bindiğim yolun karşısından geçiyordu sonra ona ne bakıyorsun dedimb  öyle böyle tanıştık 5 yıl birlikteliğin ardından şimdi 1 buçuk yıllık evliyiz 
(866 puan) tarafından
Alışıyoruz işte bizde 4 4 lük değiliz ama bunda şükür
tarafından
Valla seninki de ayrı bir güzl kuzum Maşallah iyi cesaret helal olsun eşine de valla
(866 puan) tarafından
O ısrarcı olmasaydı ilerlemezdi bn 1 2 konulur bırakırım diyordum bide :)))
tarafından
Yaa işte hayat neyin nasıl getireceğini bilmiyor
(2,967 puan) tarafından
Alıcı gözüyle bakıyom dedi mi ☺☺☺
0 oy
(267 puan) tarafından
Bende müşteri temsilcisi olarak çalıştım. Yardımcı olmak bizim görevimiz ama bazıları bunu farklı algılıyor çalıştığı yerin adresini veren mi adres verin çiçek gondermek istiyorum diyen mi bi ton insan. Ha ben evliydim zaten ama bekar olsaydım asla cesaret edemezdim.. 
(866 puan) tarafından
Biz Bi gurp arkadaştık 5 6 kişi bekarlık Bi Baltık hepimiz evlendik birden :))) Bn tek böyle oldu
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Cesaret seninki .

Instegram dan yanlıslıkla ekledim ben vandaydı ılı ay konustuk sonra ben kalktım gıttım onun yanına 
(866 puan) tarafından
Adama kaçtın yani :)) nasip işte
(9,247 puan) tarafından
Yo kacmadım görmeye gitdim
0 oy
(31 puan) tarafından

Okumaz olsaydım dermişim :))) ilk okulda eşimin boyu fazla uzundu birde bir sınıf usttu hep abi derdim o gün bugündür aşık  bana sonra lise dönemlerinde sevgili olduk  ben okudum falan sonra ünüversite falan derken 5 yıl hiç görmedik birbirimizi görüşmedik sonunda yine karşıma çıktı ve 5 ay sonra nisan 4 ay sonra maalsef düğün derken 5 yıldır evliyim işte :'(

(866 puan) tarafından
Vay bee kader işte bırakmamış peşinizi :)
0 oy
(368 puan) tarafından
Görücü usulü oldu bizimki , 2 sens sonunda evlilik  :) 
0 oy
(2,512 puan) tarafından

Arkadaşlarla Yunanistan'da tatilde idik yemek yerken yan masada iki kişi vardı biri aaa İstanbuldan mi geliyorsunuz dedi valla nasıl oldu bilmiyorum tatile beraber devam ettik o tanışmanın birinci ayında evli idik :) ona kalsa Yunanistan'dan evli dönecektik deli :) 

0 oy
tarafından
Bir iş çıkışı depoda müdüre sandalye firlatmistim sjsjs o sinirle yürüyordum habire mesaj atıyor bütün sinirimi ondan çıkardım oda öyle sakince dinledi beni çok sakindi bir mesaj attı iki attı o soruyor ben hem tersleyip hem sorduklarina cevap veriyorum sonra 1 ayligina bir fabrikaya ise girdim saatlerimiz aynıydı sabaha kadar konuşuyorduk 2 saatlik uykuyla isee gidiyorduk gel zaman git zaman buluşalım dedi istemiyordum bir gün merkezde isim vardı iş çıkışı gittim Şubat 27 de gittim bir kafeye oturduk çay icicektik 2-3 zibidi bana bakıyormuş oradan kalktık (kıskançlığını orda anlamaliydim) başka kafeye geçtik ve kahve icicektik bana dediki ciddiysen oturalım ciddi değilsen oturmiyalim herkesle kahve icilmezzz dedi patladı gitti 1 sene çekmedi evlendik ❤️
0 oy
tarafından

1 sene onların evin yakınındaki liseye gitmiştim. Okul kenarında bekleyen tiplerdendi gorustuk kısa Bi süre sonra evlenmek istedi bende yaş daha 15. Ben okuyacağım evlensem de seninle evlenmem dedim ve universitede başka biriyle evlendim. Anlasamadim boşandım eşim yine evlenmek istedi. Sen hiç evlenmedim dedim ve 2yıl sonra karşılaştığımızda evlenmiş ayrılmış.  Bi süre görüştük evlendik. Yani çekeceğin varsa donuo dolaşıp çekiyorsun :D

(13,824 puan) tarafından
Yaa cok ilginc bir hikayeymis gercekten degisik
0 oy
(124 puan) tarafından
Biz eşimle otobüste gördük birbirimizi o bana baktı ben ona falan benim indigim yerde oda indi bende dedim beni takip ediyo diye korktum bı markete girdim çıktım baktım bizim sokakra oturmuş sigara içiyor Allah Allah dedim meğer bizim mahallede oturuyormuş  aradan 3 ay geçti bizim kapı komşusu onun arkadaşınız beni sormuş falan filan derken tesadüf benim Facebook'ta ekliymis  oradan yazdı 5 ay sonra bana bi baktım ozamanki çıktığım çocuk onun arkadaşı nereden taniyorsun falan filan dedim anlattı etti falan meğer o çocuk evlenip boşanmış bana söylememişti eşimde bana bunu söyleyince ayrıldım eşimle dertlesmeye vs başladık öyle tanıştık sevgi olduk bir süre sonra 1 hafta sonra ayrıldik 1 sene hiç konusmadik sonra ben msj attım  tekrar barıştık bir sürü sorun oldu bizim aramızda aile arasında falan ama evlendik şimdi 2 yaşında kızımız var karışık oldu ama kusura bakmayin
0 oy
tarafından
Şuan bebisimle aşk yaşıyorum boşver kocaları ☺️
tarafından
Aşkım yaa :-)her gün dua ediyorum sana inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın prensesini ❤️
Kız doğuyor içime
tarafından
Benim de içimden geçen kız inşallah sağlıkla gelsin de ❤
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(941 puan) tarafından
Bizimde ben bir dugüne gitmistim esim numrasını verdi almadım tabi hataa cok kicık görünuyordu bide annemin akrabisı cıkmasın iste instegramdan ekledi  konustuk  ve suan 11 aylkk evliyim ve 56 günlük kızım var iyiki onunla evlenmisim iyikk karsıma cıkmıs tekrardan:)
0 oy
(3,206 puan) tarafından
Arkadaşlarla çay içmeye gitmiştik beni orada görmüş beğenmiş takip etmiş kursa girerken görmüş kurusun İnternet sitesinde arkadaşlarımı bulup  mesaj atmış öyle başladı ben ciddi düşünmedim için görüşmedim çok uğraşmıştı. Sonunda görüştük ama sevgili gibi değildik. 7 yıl bekledik birbirimizi 3 yıllık evliyiz
0 oy
(475 puan) tarafından
Ablamın eltisi eşimin kuzeni oluyor.  Kayınvalideme bahsetmiş eltimin kız kardeşi var vs diye. Önce ablam eşimle tanıştı iyi midir aileye uygun mu vs.  Ablamla eltisi vesile oldu bize.  İlk bir konuştuk telefonda soğuk soğuk. Biraz mesajlaştık falan. İkimizde birbirimizin aklından geçenleri söyledik hep birbirimize. Ben cümlenin başını getiriyordum o sonunu. Derken tanışmamızın dördüncü gününde ben seninle evlenecem dedi eşim.  Evlendik :) 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,443 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Burcu miray (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 731 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 825 göst.
8 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
30 cevap 593 göst.