0 oy
1,700 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

Bayanlar bu saatte yaziyorum sinirlerim çok bozuk 6 aylık hamile bir bayanim ve bu hafta sonu esimin arkadaslari eşleri ile birlikte kalmaya gelecekler sizce bunlar yaptiklari normal bi durum mu yoksa ben mi abartiyorum

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ahh ahh bu eşler. Hiç anlamıyorlar yorulduğunu, hassas olduğunu Baariz belli et canım. Hadi erkek bilmedi ya o aekadaslarin eşi olan hanımlara noluyor. Kendileri olsa aynı şey mi yaparlar.  Hissettir canım başka çaren yok

-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından

Tabiki de normal deil misafirliğe gelirsin ama kalmazsin esin nie kabul etmiş ki

(7 puan) tarafından
Kıramamış arkadaşlarını benim esimde suç dusunce yokki adamda
(2,849 puan) tarafından
Yani sonuçta 6 aylikesin insan yoruluyor ister istemz
(7 puan) tarafından
Aynen canım inan bazen iş yaparken nefes nefese kalıyorum normalde misafir ağırlamayı çok severim ama bu dönemde yetemeyecegimden strese giriyorum
(2,849 puan) tarafından
Aynen bnde ole oluyorum
0 oy
(661 puan) tarafından

Uzaktan mi geliyorlar ? Kalcaklar , normal misafri cekemiyorm bu halmde yatiliyi hc cekemem , misafr basmn tacidir ama vakitli gelirse

(7 puan) tarafından
2 saatlik yoldan gelecekler canım ya hamile olmasam başımın ustune,aynen oyle
(661 puan) tarafından
Valla kusura bakmasnlar , esinn arkadasinin bu halde sende isi yok , rahatsz oldgnu soyleseydn elin kirk yabanci adamiyla ayni evde ne isim var bnm bu halde tovbe  esinde dusncesz valla
(7 puan) tarafından
Aynen kesinlikle mahremdir ama gel Benim esime anlat
0 oy
(17 puan) tarafından

Kaç gün kalcaklar ki bence normal gelmeleri hem belki senin için de iyi olur degisiklik yani eşini kırma bence yetisemedigin yerde yardım istersin eşinden ve misafirler den bence hiç çekinme keyfini çıkart yoksa sitres yaparsan bu sefer kabusa dönüşebilir iyi düşün iyi olsun 

(7 puan) tarafından
Canim zaten iyi insanlar ama dusuncesizler ben misafir ağırlamayı severim ama hamileyken kendimi zor taşıyorum iki saatte bir uzanma isteği duyuyorum ve inan hamilelik başından beri sorunlu gebeligim var mide bulantilarim devam ediyor neyse ben ne dersem diyeyim gelecekler doğru söylüyorsun kendini uzmekle kaliyorum
(17 puan) tarafından
Seni cok iyi anlıyorum insan yürümekte bile zorluk çekiyor ama işte anlayış yokki kimsede düşünce sende arada kaç dinlen sonra yine katil aralarına hem olan da olmuş esin davet etmiş en iyisi bu duruma adapte ol yoksa sitres den ağrıların olur
0 oy
(1,454 puan) tarafından

tuhaf valla ben bile iki kardeşimi zor agirliyorum yatılı kaldı mi eşimin arkadaşları ve eşleri gelecek.  zor canım zor insan insanın halinden anlamıyor ki bisey de diyemezsin . eşim kardeşlerimi çok sever onları istememek değil benimkisi hamile olduğum için ağır gelio ben çağırma dinine eşim bana ne kadar gaddarsin kardeşlerini istemiosun dio ne saçma eşim bile anlamio halbuki gebe değilken ooo her hafta bendelerdi ama iste napcan canım 

(7 puan) tarafından
Ne kadarda çok bu konuda dertli varmış :(
(1,454 puan) tarafından
aynen yada biz mi çok hassasiz hormonlardan anlamadim
0 oy
tarafından

misafir ağırlamak çok zor hamileyken hicnkmseyi istemedim kndmde zor gttm hatta gtmedm doğurdum şuan halada istemiorm hc kmseyi

(7 puan) tarafından
Vallahi enguzelini yapmissin canım
tarafından
aynen CNm kendime zar zor bkiordm ztn zor geçti birz hamilelik birde kimseyle ugrsamzdm halada istemuorm çünkü cvrmdeki kmsulrmi istemiorm agrlmk
0 oy
(13,260 puan) tarafından

Ah gülüm ah.  

Gebe kaldım 32 haftaya geldim. 

Başlarda düşük riskim olmasna rağmen kuzeni kalmaya başladı, o gitti dayısı geldi, o gitti babası geldi  o gitti, diğer dayısı geldi,o gitti kardeşi geldi, o gitti bacısı geldi. Ve ghiçbiri 1 akşam kalıp gitmediler 1 köylüsü haricinde 

Kuzeni 40 güne yakın, babası 1 hafta dayısı 10 gün,kardeşi 20 gün, bacısı doğuma kadar  yanmda kalcak, doğmda kaynanam gelcek.

Geçen isyan etm Allah affetsin, dedim biz onlaraonlara gidincegidince karıları hoşgeldin demeye korkuyo acaba yemeğe mi kalırlar  diye, sen bulduğunu eve getiriysn dedim. 

(7 puan) tarafından
Vallahi ne yalan soyleyim senin derdini okudum kendi derdimden utandım Allahım kolaylık versin :(
(13,260 puan) tarafından
Valla bide bişi dedirtmez asla, kıyameti koparır hele bişi diyim.
Geçen dedim artık 7,5 aylığım yoruluyorum diye.
Bana diyo Allah razı olsun herşeyime katlanıysn. Dedim ama bn sendenrazı değilim sen acımasızsın
0 oy
(261 puan) tarafından

Misafirliğe gelinir elbet ama hamile bir kadınsin sonuçta yatıya kalmak nedir biraz düşüncesizliğe giriyo bu 

(7 puan) tarafından
Aynen öyle misafir basimin ustune ama bu dönemde yatıya gelmemeleri gerek hadi erkekler anlamıyor kadınlarda mi anlamıyor sonuçta gelecek olan bayanların da çocukları var onlarda bu dönemden gectiler
(261 puan) tarafından
Haklısın canım zaten erkeklerin bu konuları akıl edememesi çok normal ama bayanlarinda akıl edememesi çok saçma
0 oy
(96 puan) tarafından

normal degil tabiki yatılı oldumu cok zor oluyo 

0 oy
(523 puan) tarafından

Neden gelecekler sebebe de bakmak gerekir ve eşin sana sormadan mi onay verdi misafir kabul ettir

(7 puan) tarafından
Gezmek için canlarını sıkılmış kış ayında oyuzden canım evet sormadı
(523 puan) tarafından
Gezmek için mi hamile kadına üstelik.Ne saçmalık. neyse gelenler sende iş beklemezlr diye saniyorum.Egerki gelmelerine çok zaman varsa eşin arayıp rahatsız olduğunu söylesin kusura bakmayın desin ama az zaman varsa yapacak birşey yok.Esinle konuş.Sana danışmadan bir daha misafir kabul etmesin
(7 puan) tarafından
Düşüncesizlik canım kabul etmiş bikere gelme denmez napalim katlabacagiZ:(
0 oy
tarafından

ben kabul etmezdim heralde esimde dusunceli o konuda valla cok kotu oluyom bilasigim duruo oluo sana sormasi lazimdi

(7 puan) tarafından
Neguzel esin dusunceli olması halden anlaması enguzel şey yok canım ne sorması kendi kafasına gore işte...
tarafından
ben evleri toplarim biri.gelir falan die gelen habersiz.gelmesin almam eve der :)
(7 puan) tarafından
Neguzel maşallah:)
0 oy
(43 puan) tarafından

Bende 7.5 aylık hamileyim kaynım geldi 2 günlüğüne ama severim kaynımı sağolsun kahvaltıyı ben kurdum toplamasını o yaptı hep gelsin :) yük olacağına yükümü alıyor 

(7 puan) tarafından
Düsünceli insanlar her eve lazım
0 oy
(342 puan) tarafından
Kiz akraba olsa tamamda esimin arkadaslari ve eslerini kabul ederdim kiz kiza bidaha kafa dengiyse missss
0 oy
tarafından
Sürekli yapıyorsanız bunu normal ama bence gereksiz ya ne herek var 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ağrım var de hiç bir şeye dokunma eşleri mutfakta hazırlasın sen başlarında dur
0 oy
(149 puan) tarafından
Kafa dengi birileri ise güzel olur ama sevmiyosan pek hafta sonu gecmek bilmez
0 oy
(742 puan) tarafından
Valla insanlar sen gibi anlayışlı olmuyor hele bazıları  ne yaptığını  bilmio yazik  iki canla millete hizmet edecen çok uzuldum sende bidaha eşine  emir baki yap

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 252 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 603 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mother.00 (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 431 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde Melek8663 (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 425 göst.