0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (1,679 puan) tarafından

Yoksa bir ben mi seviyorum acaba özellikle Kore dizileri izlemeyi:D

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hiç sevmiyorum canım :D

tarafından
Anladım kuzum bugün pazar ya aile vakit geçirmecedir kesin :)
tarafından
Evet kuzum kesin ya da disarlarda geziyordur ☺
tarafından
Kesiiin gezsin bakalim akşamadamlar buraya nasıl olsa ☺️☺️❤️
tarafından
Aynen balım tadını çıkarsın bu günlerin ☺❤
tarafından
Ayy bencede yaa  ☺️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Koreli erkekler çok tatlı geliyor bana hatta BTS grubunu rm çok begeniyorum

İnşallah bir oğlum olgunda koreliler gibi olur
(1,679 puan) tarafından
Hahahhahah bnde o gruptaki jk burun yüz şekli ki zaten saçlarına hiç lafım yok bayılıyorum bazen eşime diyorm bak diye bunlar çocuk diyor adam bilmiyor bunlar yaslanmiyor:))
tarafından
Ayy ben eşime onlardan bahsettiğim de kiskaniyor teli Alaçam vermem diyor kardeşinden posterleri var getirmiştim götür geri ver yoksa atarım demişti ayy bende çocuk gibi fotolarını sevip.opunce koca deliriyordu:D)))
0 oy
tarafından
Koreeeeeeeeeee harika dizi önerisi veeebilirimmmmm
tarafından
Ben en çok Lee min ho nun faith dizisini ve  legend of the blue seayi beğeniyorum çok çok güzel tekrar tekrar izlemisimdir ..... Hon gil dong da çok efso
(2,445 puan) tarafından
Evet ya bende Lee dong wook var di onu çok seviyodum en son goblin de izlemiştim daha da hiç izlemedim o dizide çok guzeldi tövbe tövbe diye diye diziyi izlerdim hahha biraz Azrail falan işi vardı ya :)
tarafından
Ya ben goblini 3 bölüm izledim ama sarmadı niyeyse felaket sıkıldım .... Şeyde çok güzeldi ya uzaylı çocuk vardı komikti ya bişey stars ti  neydi ya legeng blunof the sea.  Daki kadın oynuyordu iki dizide hem komik hem sürükleyici hele legend of the blua sea çok komik ya ilk bölümü falan
(2,445 puan) tarafından
You came from the stars ❤️evet buda çok güzeldi ay tekrar baslicam izlemeye ahahahah
tarafından
Yok kız dur bulam yazanlm
0 oy
(6,714 puan) tarafından
Bayılıyorum kore dizilerine ☺️☺️
(1,679 puan) tarafından
Ayyy bende bende en son 16 bölümlük dizi izledim Allah'ım bu kadar mı güzel mutlu oluyorum ben ya türk dizilerinden bence bin kat güzeller :))
(6,714 puan) tarafından
Ne izledin kuzum ? Türk dizilerinden daha cok sariyor insani bizimkiler biktriyor diziyi karman corman yapiyorlar. Birde oyuncularida cok güzel oynuyor ☺️☺️ ben the uncanny counter izliyorum yeni başladım 2.bolumdeyim☺️
(1,679 puan) tarafından
The Liar and His Lover eğer izlediğin sarmazsa buna kesin bak derim :)
(6,714 puan) tarafından
Onu hic duymadim bi bakayim bunu bitirince☺️ bu izledigim fantastik simdilik iyi gidiyor
0 oy
tarafından
Bende severim kore dizileri çok güzel zaten çoğu türk diziside koreden uyarlama olduğu için izlemem sıkıcı gelio. Hint de filmlerini severim :))
(1,679 puan) tarafından
Ayni Kafa ki bende türk dizilerinden nefret ediyorum çok çok nadir izlerim ama Kore dizileri bayılıyorum:))
tarafından
Hahaha aynen :D ilk izlediğin ne benim ki boys ower flowers dı klasik :D lee min ho ♥️♥️
(1,679 puan) tarafından
Bakicam canım teşekkür ederim ❤️
tarafından
Arada tavsiye istersen bana yaz bende dolu :D
(1,679 puan) tarafından
Vallahi iyi olur cnm saol :)
0 oy
tarafından

Nefret ederm :) 

(1,679 puan) tarafından
Neden kız güzel bence bir gün izlemeni tavsiye ederim:)
tarafından
Kızz izledim de nefrett ettim zaten :)
(1,679 puan) tarafından
aaaa neden ya :))zevk meselesi galiba olabilir cnm ;))
0 oy
(328 puan) tarafından
Kore dizilerini ilk izledigimde uzatarak konuşmalarına dayanamadigim için kapatıyordum sonra sonra alıştım yine çok uzatanw dayanamıyorum da :D  Hint dizileri de gereksiz uzun ağır ağır çekimler bayıyor ama yine Kore önde :)
(1,679 puan) tarafından
Her zaman Kore :) Hint filmleri amir kahan filmleri güzeldi şimdi pek izlemiyorum Kore dizileri daha çok :)
(328 puan) tarafından
Evet hintte amir güzel onunda tek sıkıcı yani oyunlu sahneleri çok uzatıyor ileri sararak izlemeyi de hiç sevmem izleyince de içim daraliyor :D o yüzden katılıyorum Kore Kore Kore :D
(1,679 puan) tarafından
❣️❤️❤️
0 oy
(119,071 puan) tarafından

hic sevmem :wassat:      

0 oy
(3,127 puan) tarafından
Kore dizilerini çok severim birçok Türk dizisi Kore dizilerinden uyarlama bence senaryoları çok iyi 
(1,679 puan) tarafından
Evet cnm ama orijinali gibi olmuyor türk dizileri bence
(3,127 puan) tarafından
Mahkumu cok sevdim ben
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Hint dizilerinden ikimizin yerine ve yalancı baharı izleyip sevmiştim başka da izlemedim kore filmleri izlemedim pek ama güzel diyolar
(1,679 puan) tarafından
Dene bir bence belki onu daha çok seversin:)
(1,739 puan) tarafından
Zamanım olmuyo ki canım oğlum 20 aylık olacak bir dakika rahat bırakmıyor:) onunla ilgileneyim ıstıyor hep o dediklerimi de bebis yokken izlemiştim:)
0 oy
(2,445 puan) tarafından
Ay bekarken delisiydim 300 e yakın kore dizisi izlemişimdir koreceyi çözmustum artık vay be ne günlerdi . 

16 bölümlük diziyi bir günde bitirirdim uyumazdim uyku nedir bilmezdim hahaha hatırlayınca bir acayip oldum. Şimdi yaşlandım artık izlemiyorum ❤️☺️
(1,679 puan) tarafından
Ben hala öyleyim oğlum erken uyanıyor evin içinde hortlak gibi geziom eşim sabah geliyor dio yine mi :))) napim elimde değil o yüzden sürekli izlemiyorum artık biliyorum kendimi:)
0 oy
tarafından
Kore degilde hamileyken masumu izlerdim bikactane daha vardi bitti cok güzeldi o hint dizileri
(1,679 puan) tarafından
Masumu gördüm de izlemedim kuzum ama güzeldir bilmiyorum:)
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Kore çok izlerim 2011 den beri takip ettigim grupta var yani o zamandan beri de izliyorum guncellerini de izliyorum hala  :D
(1,679 puan) tarafından
Hangi grup :) bende oldum olası severim hep internetim sırf bunlar yüzünden biterdi:)
(7,661 puan) tarafından
Infinite :D aynı benim de öyle ya ama cok guzel sarıyor dizileri
(1,679 puan) tarafından
Bazen kendimi ergen gibi hissediyorum BTS falan hoş geliyor bana napim :)
(7,661 puan) tarafından
Olsun ya tek takintimiz bu olsun :D
0 oy
(10,431 puan) tarafından
Hint dizisi pek severim kız ;) Kore de seviyorum 
(1,679 puan) tarafından
Cnm benim bende seviyorum valla:)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hiç izlemedim hangi kanallarda cikiyo
(1,679 puan) tarafından
YouTube da k-dream kanalı var cnm yada Kore altyazılı dizileri yaz bulursun:)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay yok hiçç sevmem:D
(1,679 puan) tarafından
Şans ver bence ya :)
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Kore dizilerini çok severim Hint dizisi komik olursa severim

(1,679 puan) tarafından
Bende bende :))))
0 oy
(315 puan) tarafından
Korede yaşıyorum evet dizileri güzel ama pek ilgimi çekmiyor :)
(315 puan) tarafından
Aslında geneleme yapmak yanlış kaba olanı da nazik olanı da var ama saygılı ve kesinlikle kurallara uyan bir millet
(1,679 puan) tarafından
Yaaaa ne güzel çok şanslısın bence bende hep isterdim ama işte küçüklüğümden beridir görme istediğim tek ülke :)
(315 puan) tarafından
İnşallah bir gün gelip görürsün :))
(1,679 puan) tarafından
Zor cnm çünkü ne dil biliyorum ne de tanıdık herşeyi geçtim imkan yok ama olsun yinede güzeller:)
(315 puan) tarafından
Nasip herşey belli olmaz hiç :)
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Kore dizilerinden cok filmlerini severim aksiyon veya korku filan ama hint dizileri hayatimda gordugum görebilcegim en sacma dizi diyebilrm 
(1,679 puan) tarafından
Kore mi bilmiyorum ama garez diye bir korku izlemiştim golgemden bile korkmuştum çok iyi yapıyorlar ya :))
(1,224 puan) tarafından
Genelde filmleri virus salgin uzerine dizileri ise dram ask romantik komedi tarzi :) genel anlamda guzel ama hint dizisi filmi sacma ya hic izlemedim de kaynanam cok izliyo denk geliyorum
(1,679 puan) tarafından
Dream aşk romantik komedi ve aksiyon bu üçü dışında pek izlemiyorum cnm Hint filmleri d
E amir kahan filmleri güzel dizileri saçma geliyor banada
(1,224 puan) tarafından
Hic izlemefim :)
0 oy
(11,150 puan) tarafından

Dizi değil de filmlerini severdim hintlilerin net olmayınca izleyemiyorum artık  :)

(1,679 puan) tarafından
Evet ya net olmayınca olmuyor

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 469 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 380 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 180 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 331 göst.
10 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Anonim (307 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,885 cevap

34,753 kullanıcı

...