0 oy
323 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (343 puan) tarafından

Arkadaşlar oğlumun cuma günü piknigi var sınıf annesi herkese birşey paylaştırmis banada meyve karpuz fln demiş tabiki yanına patates salatası ve milföy böreği yapacam da yeterli olurmu acaba bilemedim birde adetini 50 kişilik olarak ayarlayın yazmış 50 kişiye kaç paket milföy hamuru gider ki :angel:

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 paket yeter bence 
(343 puan) tarafından
Yetermi dersin zaten ikiye bölüp yapıyoruz baya çıkar dimi peki iki karpuz mu bir karpuz mu yeter büyük karpuz alcam
tarafından
Milföyle hiç uğraşma,  yoğur bir hamur poğaça yap hem bereketli olur.  Milföy gidene kadar çok dağılır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Milföy paketinde 20 tane var zaten onu da 3 paket alıp yaparsın canım 
(343 puan) tarafından
Peki bunlar yeterli olurmu başka birşey yapmaya gerek varmı ki poğaça kek fln yapanlar var
tarafından
Bence gerek yok zaten baskasi da yapacak elbet size ne verildiyse onu yapin
0 oy
(865 puan) tarafından
Size ne yapmanız getirmeniz söylenmiş zaten niye fazlasını yapıyorsnz ki 
(343 puan) tarafından
Ne bilim işte azmi oldu diye düşünüyorum da 50 kişilik olacak şekilde patates salatasıni nasıl yapmalıyım kaç patates haşlamak gerek
(865 puan) tarafından
Size meyve alın denmiş ya zetn kavun karpuzu al götür 2 şer tane herkez 1 çeşit getirse dünyanın malzemesi çıkar
(262 puan) tarafından
Bende katılıyorum ziyan olur hepsi meyve alıp gidin salataya milfoye ne gerek var onları yapan vardır elbet
0 oy
tarafından
Bence sadece meyve goturmeniz yeterli salata börek çok fazla olur 50 kişilik grup gideceksiniz 50 kişinin en az 20 si yiyecek götürse çok çok yeterli olur 
0 oy
(689 puan) tarafından
Dilimlik yaparsa. Lokmalık olarak 2 paket yeter diye düşünüyorum ama sen garanti olsun diye 3 paket all
0 oy
(14,429 puan) tarafından
Ne söylendiyse onu al git gı,fazlasına gerek yok 
0 oy
tarafından
Patates salatası değilde patates topları yapabilirsiniz önce haşlıyosun baharat un koyup fırınlıyosun bence çocuklar onu daha çok sever
(343 puan) tarafından
Alerjisi olanlar da varsa
0 oy
tarafından
Sana zaten meyve dusmus canım başka yapma bence kaç kişi yapıyordur zaten 
(343 puan) tarafından
Ya  ne bilim sınıf annesi başka ne yapabilirsin demiş
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Milfoyle ugrasma ne dediyse onu götür canim bnce
(343 puan) tarafından
Yanına başka birşeyler istiyor ama
0 oy
(121,300 puan) tarafından
milfoy yerine pogaca yap
(343 puan) tarafından
Onu yapan var
(121,300 puan) tarafından
kurabiye olur hani biskuviyle topcuklar yapiliyo ustune kurdan koyuyoduk o neydi o olabikir
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Sınıf kalabalık herkes 1 cesıt yapsa dunya kafar yiyecek olur. Sızede meyve dusmus. Sadece meyve alın bence. Cunku bızımde sınıf annesı bolusturuyo herkese ne dustuyse onu goturuyor.sızde meyveyi  1 2 kısılık degılkı koca sınıfa alacaksınız. 
(343 puan) tarafından
Ne bilim ya yanina başka ne yaparsın demiş
(1,014 puan) tarafından
Hıcbısey meyve cok pahalı de.)))) saka bı yanada gun sonu yıgılmıs yenmeyen bir suru yiyecek kalacak.
0 oy
tarafından
Sana tavsiyem ne dedilerse sadece onu yap fazlası ziyan oluyor hep herkes 1 çeşit getirse dünya kadar yiyecek olur 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sana meyve düştü ise daha ne de senden birşey istiyorlar ki anlamadım herkez 1 tane birşey yapsa dünya kadar olur zaten çok yapmak istiyorsan bir tane yufka al börek yap daha iyi uğraşma diğerleri ile yada kısır yap 
0 oy
tarafından
Karpuz erik kiraz falan al gerek yok dgerlerine zaten yapan olur
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Kız patates salatası börek meyve bir kiçşiye ağır değil mi 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Oyyy 50 kişilik miiiii abowww ben beceriksizlim valla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 218 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
22 Haziran 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Fatma1112 (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
21 Haziran 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Fatma1112 (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
2 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Busraa. (55 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,408 cevap

36,127 kullanıcı

...