0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar eşim çok çok iyidir. Kızım 13 aylık. Bnm için de kızım için de elinden geleni yapar ne istersek alır nereye istersek anında götürür hep gezmeye gireriz. Dün gezdik bugün sabah kahvaltıya gittik falan. Neyse sorun şu. Kızım aşırı yoran bir bebek. Haftasonu eşim evde olunca çok rahatlıyorum birlikte bakıyoruz. Neyse eşimle sorunum şu. Eşim her hafta cuma ve cumartesi akşam 9 da dışarı çıkar kahveye. Gece 3 te gelir. Ve ben bunu sorun ediyorum eşim de bana kızıyor her dediğinizi yapıyorum ben çıkınca surat yapıyorsun diye. Gece 3 te gelir iki gün de uyumasi 4 u bulur. Ee kız de erken uyanıyor 7 8 gibi. Bu sefer eşim uyumak istiyor uykusuz kalıyor. Yine bütün yük bnm üstume biniyo. Bu her hafta sorun olur aramızda. Ben de git ama en geç 12 1 gbi gel uyu uykunu al diyorum. Bu hafta da cuma cumartesi çıktı yine gece 3 te geldi. Bugün de arkadaşları mangal ayarlamış az önce çıktı oraya gitti. Bız yine kızimla kaldık. Yine surat yaptım kızdı bana surat yapıyorum diye. Ne yapacağımı bilemedim kızlar siz olsanız nasıl davranirdiniz

24 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Gece üçte ne kahvesi kız. Çok çay icmesin kabız olur. 

Bende takilirdim 
tarafından
:)) hadeee üçe kadar ha. Bende sinir olurdum ya
(852 puan) tarafından
Niye sende gidiyormussun ya
(7,036 puan) tarafından
Hahahha Hanife çay kabizlikmi yapıyor kız
tarafından
Evet yavrum fazla içince kabızlık yapio :D hele bide demliyse sjksksks
(7,036 puan) tarafından
Sjsjjs hahhaha peki KAÇAK çay için Efe yapiyormu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece 3 e kadar kahve mi var ki 
(1,271 puan) tarafından
Kahve kapanınca ordaki parka sohbet ediyorlar
tarafından
Haftada 1 gün gitsin o zaman mesela cuma gitsin cumartesi sizinle olsun
(1,271 puan) tarafından
Yok iki gün gitcekmis bir gün gitmese kıyamet kopar
0 oy
tarafından
Eşin haklı. Elinden geldiğince yardımcı oluyormuş onun da kendine zaman ayırmaya ihtiyacı var.
(1,271 puan) tarafından
Evet ama her hafta ve çok geç geliyo :(
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Allah'tan eşimin arkadaşı yok bune ya hiç yardımcı olmuyor bence  en makbulu evde işe işten eve 
0 oy
tarafından
Bosver canim o uykusunu sorun etmiyorsa sende etme
0 oy
tarafından
Eşin niye evlenmiş acaba sordunmu?
(1,271 puan) tarafından
Bütün evli ve çocuklu arkadaşları böyleymiş... Onun neyi eksikmis...
0 oy
tarafından
Gec gelmesi güzel değil tabi ama oda öyle mutlu oluyor demek ki esimde yeni geldi arkadaşıyla yiyecek bugün dışarda hic sorun etmedim 
(1,271 puan) tarafından
Öyle mutlu oluyor... Tek olsam belki ama inan bebek 1 dk müsade etmiyor hiçbir şeye çok yoruluyorum
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Uykusuz kalması onun sorunu. Onun dışında ben sorun etmezdim zaten dediğin gibi adam elinden geleni yapıyormuş.
(1,271 puan) tarafından
Evet elinden geleni yapıyor ama uykusuz kalıyor bütün yük yine bana biniyor sonra dinlenemedim diyo biraz erken uyandirsa kızım. Erken gelseydin de uyusaydn diyorum
(3,259 puan) tarafından
Yani haklısın. Dediğim gibi uykusuz kalmak onun sorunu. Gece uykusu uyumayan biri ne kadar uyursa uyusun uykusunu alamaz. Sana sıra gelince de zaten yük sende eşin içinde birazına katlanmış olacaksın
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Haklısın akşam dokuzdan resmen ertesi gün 4 e kdr yok 
(1,271 puan) tarafından
Zaten gelince ben uyumuş oluyorum sabah kalkınca da koşturma başlıyor bebekle o uyumak istiyor falan filan..
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Valla eşlerini çocuklarını eğlence gezme tozma için gece 3 lere kadar evde yanlız bırakan adamları zerre anlamıyorum çalışsa işte olsa neyse dersin ki bizim için çabalıyor ama eğlence için yanlız bırakıyor ya size gece koru bişey olsa ne olucak. Eşim aynı anlattığın gibi istediğimi alır evine çocuğuna bana çok bağlı ilgilenir sever bizi ama işten çıkar direkt eve gelir evden işe işten eve. Mangal falan organize edilse de bensiz biyere gitmez. Öyle gece gezmeleri mangal gezmeleri bekarken olur evliylen karı evde bırakılıp gezilmez bana ters geliyor. Bazı adamlar evlendiğini idrak edemiyor bence.
(1,271 puan) tarafından
Arkadaşları hep öyleymis o eksik mi kalsinmis herkesten uzaklaşsin mıymış
(3,141 puan) tarafından
Uzaklaşsin gerekiyorsa eksik kalıcak tabi o bekar hayatı geçti gitti. Benim eşim uzaklaştı taa 15 yıllık arkadaşlarıyla. O zaman haftaa bir gün izinli gününde çocuğu ver eline adamın çık o kaç saat sokakta duruyorsa sende arkadaşınla çik. Ararda gelmiyomusun derse dersin ki niye sen çıkınca beni düşünüp eve geliyor musun dersin. Eve gelince de bundan sorna bende sende haftada 1 gün izinli gününde böyle yapicam işine geliyorsa de. Bakalım ne dicek. Oh valla bı bu adamların canı sıkılıyor sanki niye evdekinin canı yokmu. Sende evde çalışıyorsun çocukla uğraşıyorsun.
0 oy
tarafından
Kız herşey tamam da 1 neyse de 3 ve 4 ye kadr oyle.erkek erkeğe ne yapılır.okey oyanamkta bir yere kadr sıkılmiyor mu valla sen nasıl kabul ediyorsan eism herşeyimi evet tamam deyip yapsa bile 3 te gelirse asla kabul etmem bu saatlerde git 1 de gel derim
(1,271 puan) tarafından
Valla ben de bende mi acaba sorun diyorum adam ugrasiyo bizim için diyorum ama yok yani abartıyor hep bütün arkadaşları öyleymiş... Öyle gerçekten bir bnmki iyi gibi aralarında iyisi bu düşün
0 oy
(7,998 puan) tarafından
Gece 3 te gelmesi iyi değil evine yani ksuura bakmasinda her istediğini yapıyorum diye gece evine geç gelemez bir erkek 
0 oy
(2,574 puan) tarafından
O saatte gelmesi tabiki büyük sorun o saate kadar kahve kalmaz zaten bence kizmakta haklısın
(1,271 puan) tarafından
Kahve kapannca ordaki parkta sohbet ediyorlar
0 oy
tarafından
Evet herkesin biraz olsun kafasını dinlemeye ihtiyacı var ama her hafta iki gece saat 3 e kadar da değil bir kerede baksın çocuğa sen çık gez arkadaşlarınla ne olucak seninde buna ihtiyacın var
(1,271 puan) tarafından
Geçen gün iki saat baktı çocuğa ben de Arkadaşmla buluştum saat 6 ile 8 arası
0 oy
(736 puan) tarafından
Size yeterince vakit ayiriyormus zaten onun da kendine vakit ayirmasi gerekiyor haksizlik yapmissin esine bence
(1,271 puan) tarafından
O da öyle diyor bana
(736 puan) tarafından
Bencede canim.eger 3 e kadar gercekten kahvede durdugundan eminsen bence karisma baska yere gitmiyormus nasolsa kahveye gidiyor sabah o kalkana kadar sen bakarsin kalktiktan sonra da o da bakar cocuga boylelikle dengelemis olursunuz benimde esime kizdigim zamanlar oluyor ama şöyle düşünmemiz lazım bunlar cok kucuk seyler gercekten senin eşin şuan burdaki çoğu kadinin hayalindeki es senin bu postunu okuyan evliligi iyi gitmeyen kadinlar diyorlardir ki keske tek kotu aliskanligi kahve olsaydi
0 oy
(17,959 puan) tarafından
O saatte açık kahve bulunuyosa  demekki :D
(1,271 puan) tarafından
Kahve kapanınca ordaki parka sohbet ediyorlar. Kahve evin karşısında zaten sorun o değil ya :(
(17,959 puan) tarafından
:(( bunalıyodur canım oda
0 oy
tarafından
Aynı benim eşimde böyle,gece 3 olmada da 12 de falan geldiği oluyor.ama uyumayı çok seviyor o yüzden bende ertesi gün 12 1e kadar uyumasına müsade ediyorum.sonra da çocuğu ona veriyorum o çıkartıp gezdiriyorum ben dinlemiyorum.sizde böyle deneyebilirsiniz 
(1,271 puan) tarafından
Bu sefer ben çocuk bakayım o çocuk baksın gezmeye vakit olmuyor. Her şey dört dörtlük olmuyor işte..
tarafından
Bizim burası küçük yer, gittiğimiz 3 5 piknik alanı falan var o yüzden bizim için sorun olmuyor
0 oy
(362 puan) tarafından
O sırada bayramdan bayrama eşiyle dışarı çıkan ben oda bayramlaşmak için aile ziyareti valla şanslısınız size vakit ayırıyor bırakın da eşinizin de kendi alanı olsun arkadaşları ile vakit geçirsin ben arkadaslari ile vakit geçirmesini isterim ama hiç sevmez gezmeyi insanlardan muhabbet etmekten herşeyden nefret eder 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Ya tmm her istediginizi yapiyo aliyo olabilir size vakit harciyo gezdiriyo olabilir ve yine tamam onunda arkadaslariyla disari cikmasi cok normal ve hakki da iki tarafta birbirini kisitlamamali ama gece 3e kadar da kahvecok sacma
(1,271 puan) tarafından
Ben de tam senn gibi düşünüyorum zaten..
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Benm eşim yurtdışında calısıyor  izne geldiğinde 1 gece aynı senin ki gbi 9 10 gibş cıktı 3 4 gibi geldi ama nerde kimlerle oldugunu biliyorum tavır aldığım için nerde olursa ya foto atıyo ya goruntulu arıyo hatta kaynımın evinde oturdular hem eşimle hem kaynımla tartıstım evli adamın o saatte dısarıda işi yok diye ikisininde burnundan getirdim hele eşime fazlasını yaptım uyumasına da izin vermedim kahvaltıyı hazırladım ayrı yedim gönlümü almak için baya ugrastı sonra dusununcede hak verdim 4 ayda bi geldi bi gcee dusarı cıktı burnundan getirdim diye kızdım kendime

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 415 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ikiiprensesinannesi (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
0 oy
21 cevap 752 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anneyimben (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 245 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Semos (345 puan) tarafından soruldu

382,117 soru

11,440,741 cevap

35,011 kullanıcı

...