0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar annem 5 6 gün önce beni aradı hassaya gidecez arsa bakmaya buraya gel dedi (anannemin omzu kırılmıştı annemgilde kalıyor du (4 tane teyzem var 1 i Hollanda da diğerleri çok yakın gelmezsen teyzenin birine bırakacam dedi bende dedim ki eşimin işine bağlı cumartesi günü doktora gdecez işe gitmicek ama pazar günü bilmiyorum dedim. Neyse dün aradı noldu gelecek mısın dedi birazdan haber veririm dedim akşam babamgile geldim yarım çuval patates getirdim dedim ki gidecek misiniz dedim babam da adamin işi varmış (satın alacakları bahçenin sahibinin) gitmicez dedi annem yarın ikindin gibi gelir misin dedi gelirim anne dedim. Eve gittik eşimle neyse ikindin annemlere geldim annem niye bugün erkenden gelmedin babanla ayrılma noktasına geldik dedi bnde dedim ki dün akşam bana gitmicez adamın işi varmış demediniz mi dedim anennem de kızın da işi vardır eşi evde çocuğu var dedi neyse mutfağa yemek hazırlamaya gittik annemle annem ddedi ki sen gelmedin teyzene bırakacaktin anennen gitmem dedi (2. Kata çıkamam demjs anneme annem yardım ederiz çıkarırız dese de annem yok demiş anennem ) babam da annenem gitmiyor diye annemle kavga etmiş halamgil faln da varmış  (babannem ve dedeme annem 27 yıl baktı hiçbir kızı oğlu bakmadı annem babama bn 27 yıl annene babana demiş babamla baya bı kavga etmişler ayrılma noktasına gelmişler) halam da ordan biz anamiza gel derdik o gelmedi demiş anneme halbuki hiç biri bakmam dedi bn 23 yaşındayım 1 gün bile halalarim in amcalarimjn evine çağırdıklarini gormedim duymadım 

Şimdi sorum suç kimde 

5 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından
Senin bir suçun yok canim. Aslında annenin de bir suçu yok burada tek suçlu baban. Yıllarca fedakarlık yapan karısı için azcik fidakarlık yapamıyor. 
-Reklam-
0 oy
(892 puan) tarafından
Suç yürüme imkanı oldigu halde 2.kata cikmamissa anneannende ve babanda bu durumda yoksa diğer türlü babanda.
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Baban vefasız Allah merhamet versin.. 
0 oy
tarafından
klasık turk erkegı(öküzü) baban kusura bakma ama bosanma noktasına gelecek ne var bunda arasalardı senı dun boyle boyleydı ama kızım gitmemiz gerek cıkıp gelebılır mısın yada anneannemi sana bırakalım dıyebılırdı senın sucun falan yok

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 287 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Nisaenes2022 (8 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 188 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 381 göst.