0 oy
661 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar otobüse bindim durağı söyledim geçiyor mu irfan diye benim yaşlarda ni kadın bende orda inicem dedi yani boştu oturdum başladı evlimisin kocan iyi mi kaynanan iyi mi benim kocam şöyle kötü kaynanam böyle kötü eltim kötü vs kadına hem acıdım hem de bana neden anlattığına şaşırdım siz böyle biseyle karşılaşsaniz sohbet eder misiniz yoksa kısa kesip uzak durmayı mi tercih edersiniz ablam seni saf görüyorlar diye her gelen konuşuyor dedi çünkü bı kaç kere daha oldu böyle 

34 Cevaplar

0 oy
(1,235 puan) tarafından
Cnm olabilir bazen insan cok doluyo ne yasadigini anlatmk istiyo olabilir bnce haa bn asla anlatmam anlatan olursada kisa kesmeye calisirim saf gormkle alakasi ne bunun
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
Ayy aynı ben valla iki dakika içinde herkesle bir şekilde muhabbete girmiş oluyorum eşim de çok kızıyor bana :D ama benden kaynaklı aşırı gulen cilveli konuşuyorum 
0 oy
tarafından

Konuşurum. Ve konuşmuşlugumda var yani duraktan kadınlarla:D

Normalde kendi tanıdıklarıma çok içimi dökmem. Mutsuz bile olsam mutluyum derim. Ama tanımadığım insana direk içimi dökerim çünkü dedikodumu yapamaz. "Ayy ben anlattım ama ona buna gidip anlatır mi keşke anlatmasaydim ya" diyebileceğim birisi değil. Kime anlatırsa anlatsın birdaha nerden gorecem yada anlattığı kişiler beni görüp nerden taniyacak :D

0 oy
tarafından
Bazı insanlar o kadar çok çekiyor ki kafasında hep onlar dolanıyor anlatıp rahatlıyor. Yani muhtemelen herkese anlatıyordum. Psikolojisi bu durumda olan bı çok insanla karşılaştım. Normal bence
0 oy
tarafından
Anlatacak kimse olmayınca tanimadigin bı insana içini dökmek iyi gelir 
0 oy
(7,868 puan) tarafından
Olabilir yani 
0 oy
(73 puan) tarafından
Bu durumlarda yabancılar tarafsiz yorumyapabildigi için bir başkasının yorumunu dinlemeye ihtiyacı vardır açıkçası ben konuşurum yani benim için sıkıntı olmaz saflikla alakalı olduğunu düşünmüyorum  
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Konuşurum ben anlstmam öyle ama dinlerim :D demek ki çevresi yok dolmuş baya sana denk gelmiş

0 oy
(1,154 puan) tarafından

Bana da anlatırlar devamlı bende dinlerim anlatırım napiyim canımız sıkılıyor herhalde :D

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Yazık zavallı kadın belkide kimsesi yok konuşacak bulduğuna anlatıyor. 
0 oy
tarafından
Ben anlatmam
0 oy
tarafından
Evet benimle konuşanlar oluyo ama ben sevmiyorum öyle yabancılarla konuşmayı
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Uzun yolculuklar da yan yna bulumdğmz insan laf atmadığı sürece bnde atmam genelde içni dökme gbi Bi durmm olmaz nerdesn ne iş yapıyorsun gbi genl knuşmşlr yaprm çnkü bahsettiğiniz knulr aile içi knulr olduğuna inanıyorum ve ben ailemin sırrını dışarıya dökmm
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Aman dertli insan işte nefes alan herşeye anlatmak istiyor. Allah dert vermesin. 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 222 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 791 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 233 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 495 göst.