0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (1,352 puan) tarafından
Sağlık ocağına gittim ebeye baktı baktı birden ağlamaya başladı. 3. Ay kontrolünde doktora da aynı şeyi yapmıştı. Bunu nasıl aşabilirim veya kendiliğinden geçiyor mu?

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal malesef çare yok sanirsam
(1,352 puan) tarafından
İçim gidiyor ağlayınca :( zamanla geçer inşallah
tarafından
Zamanla geçer tabi ama en azından laf anlayıncaya kadar ama şimdi zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlum da oyleydi evde sadece anne babasini görünce bir süre öyle oluyor galiba şimdi aştık biz o durumu 6 aylik
(1,352 puan) tarafından
Aynen kalabalık değiliz. Bizde aşarız umarım
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Akli eriyor aartik yabanciliyor çok normal kendiliğinden geçer 
(1,352 puan) tarafından
İnşallah :(
0 oy
(14,035 puan) tarafından
18 aylık oldu hala umudum var canım 
(1,352 puan) tarafından
18 ay diyosun :/ umudumu bıraktım bir köşede
(14,035 puan) tarafından
Ben annemlere gidince ağlayarak eşimi arıyordum gel bizi al diye ne uyur ne dururdu lavaboya bile gidemezdim en son cildiriyordum
(1,352 puan) tarafından
Seninki üst level
0 oy
tarafından
Kuzum yani minicik bebek cooooook normal .Bebek ilk alti ay sadece annesiyle bag kurar .

Onun icin bu hayatta ilk alti ay annesi vardir .Onun hislerini , duygularini hisseder ve paylasir .Takilma boyle ufak tefek seylere canim benim
(1,352 puan) tarafından
Aah ah annelik değil mi işte. En ufak şeye üzülür kafayı yorar.. iyi geldi yorumun teşekkür ederim
tarafından
Biliyorum ❤️ icin rahatlasin ama cidden .Cunku su an hala sen ne hissediyorsan hissediyo .Anne her sey onun icin .Onun disinda babanin kucaginda bile annede oldugu kadar huzurlu olamaz 6 ay .☺️ Uzulme
(1,352 puan) tarafından
Onu çok farkındayım. Canım bir şeye sıkkın olsun hemen durgunlaşıyor sesini çıkarmıyor mülayim mülayim duruyor :/
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benim oğlan 7 aylık hiç kimse de ağlamıyo doktora götürüyorum sen büyüdün mü falan diyo bizimki gülüyo hiç yabancısı yok:) 
0 oy
(788 puan) tarafından
Bizde aynıyız. Zaten ne oluyorsa şu 4. Ayda oluyor galiba :)
(1,352 puan) tarafından
Anaların çıldırma ayı falan mı :)
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bizim bir seneden uzun sürdü anneanneye bile ağlıyordu eve biri gelince biz bı yere gidince hep ağlıyordu
(1,352 puan) tarafından
2 hafta önce anneme gittim 1 hafta kadar kaldım. Anneme de ilk gittiğim 15 dksı öyle yaptı sonra alıştı
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bu yapiyla mi alakali bilmiyorum benim oğlum kimseyi yabancilamiyor ilk böyle bi bakıyor inceliyor o kadar:)
(1,352 puan) tarafından
Dün avmye gittik kucağımda gezdi hep ama tık yok. Doktora ebeye karşı ağla ağla bi hal oluyor
(7,654 puan) tarafından
Kıyamam yavrum erken başlamış yabancilamaya
(1,352 puan) tarafından
3. Aya girdiğimiz gün bebenin huyu suyu değişti
(7,654 puan) tarafından
Değişir insallah zorlanirsin
(1,352 puan) tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Benim ogland a öyleydi dedelerini görünce korkar ağlardı normal yani
(1,352 puan) tarafından
Tek olmadığıma sevindim bir yandan üzüldüm
0 oy
tarafından
Bizimki 6 bucuk aylık hala öyle annemlere gideriz orda aglar kimi görse aglar bi 3 4 aya kadar babasına bile ağlıyodu
(1,352 puan) tarafından
Umudumu yitirdim :(
tarafından
Ama evden çıkmıyoruz normal karşılıyorum ben
0 oy
(2,593 puan) tarafından
normal canım 3 aylıkken başladı oğlum yaşına kadar devam etti parka falan götürmeyi sıklaştırdım öyle öyle alıştı artık ağlamıyor ama gene de dayısına eltime babama falan gitmiyor sevdirmiyor kendini bir süre sonra kendisi alışıyor gidiyor ama gene kucağa alınıp sevilmek istemiyor
(1,352 puan) tarafından
Çoğu bebekte var sanırım
(2,593 puan) tarafından
Evet canım az daha anlamaya başladığında bol bol dışarı çıkart benim oğlum öyle biraz alıştı en azından ağlama krizleri geçti hatırlıyorum 3 aylıktı eşimin kuzenine gitmiştik aynı yerdeyiz diye daha kapıdan girmeden ağlamaya başladı dolaştırdık yok eve geldik yok banyo yaptırınca sakinleşmişti
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Evde çocuklar anne babayı görüyor sadece o yüzden dışarıdan korkuyorlar . oğlum 20 aylık olacak aynı şekildeyiz. Tanıdıklara karşı iyiyiaylıkat yabancı görünce alışıncaya kadar ağlar kucağıma sarılır
(1,352 puan) tarafından
Bir yandan iyi bir yandan kötü bir şey
0 oy
tarafından
Benimkide gülüyor tana gibi yabanciya
(1,352 puan) tarafından
O da ayrı bi şey :)
tarafından
Nazar oluyor kizz
0 oy
(119,455 puan) tarafından
zamanla duzeliyo kuzeyde oyleydi o zamanlar
(1,352 puan) tarafından
Hadi inşallah
0 oy
tarafından

Oğlum sürekli ben ve eşimi görüyor eve birisi geldiğinde yada biz birbyere gittiğimizde burnumuzdan geliyo:ermm: ağlama krizleri tutuyo ve eve gelene kadar susmuyo geçer mi bilmiyorum ama bu durum bı,i çok zorluyo :ermm: şuan 6 ay 8 günlük ❤️

(1,352 puan) tarafından
İnsanın evden çıkası gelmiyor değil mi
tarafından
Aynen öyle cnm ☺️
0 oy
(636 puan) tarafından
19 aylıktan bildiriyorum benimkide hala öyle 
(1,352 puan) tarafından
Umudum hiççç yok
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Az büyüsün kalabalıktan uzak büyüdüler ondan Cnm hep
(1,352 puan) tarafından
Büyük ihtimalle
0 oy
(387 puan) tarafından
Benim kizim da oleydi cok fazla yabanci gormedigi icin galiba,sonradan gecti farkli yuzler gormege alistirmak lazim
(1,352 puan) tarafından
Bu zamanda da çok zor
0 oy
(146 puan) tarafından
Benim kızım doğduğundan beri yabancı görünce çok ağlar.  Kaynanaya giderim sabahtan akşama kadar ağlardı:) kaynana bunu hazmedemez sürekli bu çocuk aç sütun yetmiyor o yüzden ağlıyor derdi. Kızım şu an 8.5 aylık ve hala o kaynanaya ya da eşimin ailesinden kim varsa hepsine ağlar. İnş hep böyle gider :) 
(1,352 puan) tarafından
Ay istediğim çocuk profili :D
(146 puan) tarafından
İnş hep böyle gider:) kaynana şimdi de aç değil  kulağından rahatsızlığı var o yüzden ağlıyor diyor. Hayır ne alakaysa kulak. Çocuk kucağımda susuyor :)

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 661 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 45 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.