0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
Kızlar oglum 32ayı doldurdu 10gun önce . 2gun öncede büyük tuvaletıni yaptı pişik oldu lastık kısımları cıs yapsada kızartıyr ben pnceden denedım kabul etmedı bu sefer ınat etmedı oncekınde daha sık çıkardı sımdı 45dk buluyor .her götürdüğümde genellikle cıs yapıyor bı ıkı kaçırdı oda aksamleyın ama kakasını tuvalete yapmadı oncekı denememde küçük yapmazdı büyük tuvaletını yapardı lazımlıga sımdı tersi öğlen ve demın olmak üzere büyük tuvalet temızledım ve aşırı gerıldım birazda soylendım soydum gıt gelıyorum dedım gonderdım elımı yıkadım bı geldım halının üstüne işemıs biz sabahtan berı napıyoruz anlamıyor degılsın dedım başladı ağlamaya halı sıldım bide .. anlıyor hepsını cıs kaka nereye dıyorum lazımlık gosterıyor bıde dovmeden dovmusum gıbı ağlıyor ortalama kaçıncı gün düzelır cısı gectım kakayı napıcam 

2 Cevaplar

0 oy
(3,204 puan) tarafından
Her çocuk  bir olmaz canım biraz sabır işi tuvaleti öğrenmesi, bizimki de ne yaptıysam kolay olmadı yani her türlü aşamayı yaşattı bana 2-3 ayda anca taşlar yerine oturdu diyebilirim 
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ben gece gündüz bir yaptım 15 güne öğrendi tamamen çişini yapınca hep alkisladik kaka yapınca beraber hemen dışarı çıktık oyuncak falan aldık heveslendi öğrendi beni ilk kaka yapmama zorladı ama 3 4 güne yaptı demem o ki odullendir asla kızma etraf kirlensin istemiyorsan  alıştırma kilotu al ben öyle yaptım ev de hiç çiş falan yapmadı iki tane işimi gordu

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 219 göst.
0 oy
1 cevap 54 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
13 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu