+1 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde (437 puan) tarafından
Anneler merhaba bugun 27 gunluk oğlumu 2 saatliğine kaynanama bıraktım beni arayıp sen sıcak bişey yemişsin bu cocugun ağzı yanmış (yani ben yemişim cocugun ağzi benim sütümden ağzı yanmış) böyle bişey duyan yaşayan oldumu bana çok mantıksız geldi sonuçta ben yiyorum onun ağzı nasıl yanıyor bana fikir verirmisiniz

41 Cevaplar

+18 oy
(6,859 puan) tarafından

Memelerimi güneşlendirdim hava çok güzeldi deseydin :) 

(5,240 puan) tarafından
Alfa mısın:) cok guzel yorum hahaha cok güldüm yaa allahta seni guldursun
(437 puan) tarafından
:)))mantikli
(6,859 puan) tarafından
Napim vala benm kayinvalideme şahsen böyle derdim çok iyi anlaşırız mesela lafımi da esirgemem. Öyle şeymi olur ağzı yancak tobe ya :)
tarafından
Hahahah çok mantıklı +
-Reklam-
+2 oy
(10,877 puan) tarafından
Hayır. Kaynanan huzursuz ol gezmekten birsey anlama diye yapmış. Oyle ssy mi olur. Sanki mememizden direk yediklerimiz akıyor. Canını sıkmaya yapmış 
+1 oy
(65 puan) tarafından
Kor alev mi yedin acaba süte geçene kadar ateşi geçmemiş yediğin şeyin. Tövbe ya rabbim daha ne duycaz. 
+1 oy
(1,988 puan) tarafından
Ay bak gözlerim arkaya doğru kayıyor sag kaşıma bi segirme geliyo 
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Ben böyle bişey duymadım daha önce hiç 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum canım 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
İlahi kaynana deyip gulseydin kapatsaydin bjsjsjsnsn
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hayatımda bu kadar saçma sapan birşey duymadım kaynanan seni nerden nasıl azarlayacagini şaşırmış galiba 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Muhtemelen pamukçuk oldu ki emen cocuklarin genelinde olur kaynanan onu yanık sanıyor
(1,092 puan) tarafından
Ahsdjjd cahilinde cahili olmayı nasıl beceriyorlar bilmiyorum benim kizimda 40. Günlük falandı bueun kanalları yeni oluştuğu için burnu tıkalı oluyordu genelde kaynanam her seferinde çocuğa grip olmuş diyordu bı turlu ikna edemedim en son bana sen antibiyotik iç sütünden bebeğe geçsin demişti döndüm ciddimisin sen ya dedim neden öyle olmaz mı ki diyor :D yani ne diceksin
(437 puan) tarafından
Ya cok zoruma gitti ilk bebeğim altini bile degiştirirken ecel teri veriyorum kusuyor cok panikliyorum
(1,092 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum benimde ilk bebeğim altını alırken 3 tane bez kirlettigimi bilirim ellerimin titremesinden çocuğun altını temizleyene kadar 3 tür işiyordu . Boşver zmaanla öğreneceksin onun annesi sensin en iyisini sen bilirsin kimseyi kafana takma
(2,460 puan) tarafından
Pamukçuk olsa ağlar durmaz dedi annem bana. Benim bebeğimin de ağzında var beyazlık. Doktor o sütten olur dedi.. Herkes çok biliyor ya bişey görünce hemen söylemeden edemiyorlar takma.
Birde kusma bizdede çok oluyor. İnt.den izledim hep neden olur vs.. 20 dk dik tutmak gerekiyormuş emince. Doktora da sordum yeşil bi renk gösterdi böyle kusmuyosa sorun yok dedi. Her istediğinde emzirme 1.5, 2, 2.5 saat ara olsun dedi. Elini her ağzına götürmesi acıkmış demek değil dedi.. Yani fazla yemesinden kaynaklı bazen kusması. Bazende çok sallamak hemen yatırmak falan. Üzülme yani. Kilo alması normalse sıkıntı olmaz inşallah
(2,460 puan) tarafından
Ben alerjisi mi var diye düşündüm. Ama alerji olsa kilo almaz yazıyor intde
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Daha neler deseydin....
0 oy
tarafından
Valla okurken güldüm ne yalan söyleyim sen sıcak bişey içsen senin ağzın yanar bebeğe nasıl etki edecek bu nasıl bi mantık sen kontrol ettin mi bebeğinin ağzını ? Pamukçuk filan mı oldu ki
(437 puan) tarafından
Yok degil mama takviyesi yapıyorum ağzinda kalintıları kalıyor bende pamukcuk sanıp doktora goturdum ama kadını ikna edemiyorum
tarafından
Onların kendi bildikleri her zaman doğrudur canım ikna edemezsin boşver o zaman söylenip dursun en sonunda patlarsın lafını alır oturur
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Daha neler  yok artık 
0 oy
(673 puan) tarafından
Yok artık ya cahillikte son nokta.
0 oy
(1,975 puan) tarafından

Kaynanan belki farkında değil hatırlatmakta fayda var canım. De ki yıl 2022 ,hatta bitmesine 6 ay kalmış. Azıcık yeni ve modern uydurmasyonlar yapsın :D

0 oy
(48,661 puan) tarafından
istemsizce güldüm dondurma yerim.sogur deseydin ☺️
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Puhahahahahah bence sen ateşin ta kendisisin
(437 puan) tarafından
Galibaa :)
0 oy
(852 puan) tarafından
Ha ha ha ha Allahim yaa ya bu ne kafa bunlar nasil cocuk büyütmüşler ben gerçekten anlamıyorum artık. Pamukcuk falan çıkmıştır 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Yok direk memelerime buhar banyosu yaptırdım süt ısınsın diye deseydin 
0 oy
tarafından
O bir saçmalık başka bişey değil ama banada şey derlerdi eğer çocuğu sıcakta biraz geç emzirirsen süt eksirmis o yüzden göğsünü yıka veya biraz sağ  derlerdi bu daha mantıklı geldi 
0 oy
tarafından
Ayyyyy soğuk yeseydin donardi dili o zman bunlar ne saçmalıyor hangi kafayla sacmaliyo anlamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 115 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mldnz (440 puan) tarafından soruldu

379,561 soru

11,362,363 cevap

34,839 kullanıcı