0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (284 puan) tarafından

Kızlar ben napıcam postlarımı okuyanlar bilir eşime karsı içimde hep bi sıkıntı ama benı mahveden bı sıkıntı hıcbıseyden tat almıyorum zevk almıyprum karaları baglamısım resmen niye boyle anlamıyorum eşimle ılgılı ıcımde sıkıntı var resmen kaya oturmuş gıbı hoc mutlu degılım eşimle cok severken bıanda tepe taklak oldum kımınıze sacma gelcek belkı ama yasamayan bılemez anlamıyorum bu duygu durumunun dızelmesını beklıyorum ama yok eşim şyi biri iyi baba ve severek evlendık gecen seneye kadarda cok sevıyodum ama bıanda tam tersı oldu ya  ben anlamıyorum nasıl bıanda bıcak keser gıbı sogunurkı normalmı bu varmı bı tavsıyenız fıkrınız dusuncenız kotu yorum tapmazsanı lutfen cnku zaten oaramparcayım :(

12 Cevaplar

0 oy
(6,199 puan) tarafından
Bisey mi oldu da tepetaklak oldun 
(284 puan) tarafından
Yanı eşimle ilgili enazından hıcbısey olmadı bıanda sogudum ya gerckten bıcak keser gıbı :/
(6,199 puan) tarafından
O zmn sıkıntı kendinle ilgili destek al bence iyi gelecektir
-Reklam-
0 oy
tarafından
İçinde biseyler birikmiş ondandır zamana bırak biraz 
(284 puan) tarafından
Çok düşünüyorum her an her dk her sanıye aklımda acaba buyuzdenmı bukadar kötüyüm zamana felan bırakamıyorum :(
tarafından
Bende senin gibiyim ama benim birikmisliklerim çok var
(284 puan) tarafından
Bendede birikmişlik vardır belkı cok sıkıntı yasadık zamanında kocamdan bekeldıgım sevgıyı ilgiyi şefkatı goremedım ama cok sevıyodum yıne buna ragmen işte tam kavgalar gürültüler bitti huzurmuz olmaya başladı eşiminde bana karsı bi sevgısı ılgısı olmaya basladı busefee bende hersey bıttı
tarafından
Tükenmişlik sendromu yaşıyorsun inan ki bende senin gibiyim adam duzelmiste sen senden gitmişsin biraz şans vermeye çalış belki duzelirsin
(284 puan) tarafından
Bu tükenmişlik sendromu dedıklerı boyle bişeymi blmıyorum beynımde boşanma dusunceleeı dolanıyo ama bosanmak ıcın tek bı sebep yok mesela :(
0 oy
tarafından
Tam bilmiyorum konuyu ama psk destek alma imkanın var mı 
(284 puan) tarafından
Okb hastayıaım bunun için tedavı goruyorum canım ama suankı konum ıcın tedavı gormuyorum
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım okb hastasıydin dime 
(284 puan) tarafından
Evet canım okb hastasıyım
(2,366 puan) tarafından
Canım ilaçlarını lütfen aksatma sevgi sana çok iyi gelir iyi şeyler duusn eminim eşinin iyi yanlarında vardır sarıl ona temas çok iyi gelir böyle şeyler düşünme şeytanta fırsat verme insllah Rabbım ŞİFALAR versin inşallah
(284 puan) tarafından
Allah razı olsun canım destegın için ama nebıleyım aklıma ostemedıgım seyler gelıyo bosanma dusuncelerı ıste kocam cırkın soyle boyle ya geckten kafam almıyo severek evlendım bıde kocamla ben :(
(2,366 puan) tarafından
Caim bunların hepsi vesvese kulak asma bunlara bu hastalık vesvese hastalığıdır zaten teyzemden bilirim takıntı yapma kendine teyzemde iki çocuğu var lohusa dönemi hastalandı eşinin ilgosizliginden ve şuna okb hastası çocuk istiyor o düşüncelere girince ilaç kulanmiyor ama başına gelmeyende kalmıyor sonra ama ilaçlarını kulnainca çok iyi vesveseye kulak asma bunların hepsi sadece Bi düşünce. Ben bir yerde okudum okb hastaları çok zeki insanlar oluyormus sen çok akili birisin farkına var kendine iyi bak
0 oy
(435 puan) tarafından
Altta yatan bir sebep vardır mutlaka. 

Allah yardımcınız olsun valla iç sıkıntısı çok kötü bişey. İnsan her sıkıntıdan bir nebze olsun kaçabilir. Ama kendinden kaçamıyorsun. 
(284 puan) tarafından
Kaçamıyorum delircek gıbı oluyorum bıan kızım gelıyo gozume sakınleşiyorum sonra tekrar aynı :(
0 oy
tarafından
Canım evidne her gün bakara süresi aç kendin okumayı biliyorsan oku inan çok faydasını göreceksin 
(284 puan) tarafından
Hergun olmasada hafta bır ıkı acıyorum ama nebılıyım hıc faydası olmuyo sankı :(
tarafından
Olur canım illaki olur sen inanarak yapmaya devam et
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Sogudum sogudum dememekle basla mesela agzinda sevgi sozler olsun daha iyi olurr
(284 puan) tarafından
Haklısınız belkıse guzel düşünsem faeklı olcak ama yok güzel olumlu dusunemıyorum hep aksı kötğ olumsuz dusunceler dolu beynım :(
(1,235 puan) tarafından
Ne demisler ilk once dilini duzelt sonra kalbin duzelir ister istemez icinden gelmesede dilinde bn seviyom askim canm de yani ister istemez etkiler kalbinde duzelir zamanla ins
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım.canimdan çok seviyordum evleneli 2 sene dahi olmadı ama şimdi sevgiye dair en ufak bir kıvılcım bile yok napicam bilemiyorum bazı huylarıni sevmem ama genel olarak iyi biri sevilir yani napicam bilmiyorum
(284 puan) tarafından
Benimde daha 4 sene oldu cok severek evlendık 1 senedırde böle sevgı yok gıbı hıcbısey hıssetmıyorum mutlu degılım napıcaz boyle bacım sende nasıl pekı :(
0 oy
(788 puan) tarafından
Canım eşinin bir yanlışıni mi gördün birde anlattıkların pisikolojikmen iyi değilsin yıllardan beri ben çekiyorum kendindem biliyorum pisikolok a. Gitmen lazım 
(284 puan) tarafından
Canım 4 senelık evlıyım ilk 1 denem eşimin ailesi yuZunden okadat kavga felan ettıkkı zehır gıbı gectı sonra tam dızeldık ettık derken ben bole oldum :(
(788 puan) tarafından
Canım insana rahatlık Yok gerçek den Rabbim hastalık ölüm vermesin sende iyi olursun inşallah.
0 oy
(852 puan) tarafından
Belkide  iraz ayrı kalmak size iyi gelir özlersin filan ..memlekete falan ailene uzak yere çocukları da alıp gitsen bir ömür bes yrimi gün falan bazen boyl3 iyi oluyor diye düşünüyorum..insan eşinden sıkılmaz bellki senin de kafa dinlemeye ihtiyacın var sıkılmış olabilirsin belki esinde wski güleçligini heyecanını ilgisini falan kaybetti zamanla .evliklw3de kaçınılmaz son bu malesef 
(284 puan) tarafından
Bunuda dusundum ama ızakta hıckımsem yok aılemle akrabalarımla aynı öahallede aynı semtte oturuyoruz belkı uzakta olsaydık ayrı kalsaydık faeklı olurdu ama o fırsatım bıle yok
(852 puan) tarafından
Uzaklığın biraz ayrılığın iyi geleceğine eminim ..hic mi kimsen yok uzakta teyze hala samimi olduğun bir arkadaş
(284 puan) tarafından
Yok malesef ya keşke olsada bı 10  gunlugune gıdebılsemde kafam rhatlasa canım ama yok bı gıdısle kafayı yicem :(
(852 puan) tarafından
Sakin ol canm..her gün evde bakara sur3si dinlenyuksek sesle bunu denermiusin
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Evinde hergun bakara suresi oku ilk günkü gibi aşkla sevgiyle bakacaksın eşine 
(284 puan) tarafından
Allah aşkına gerckten fayda edıyomu ben artık ole bı olmusumkı hcıbıseye ınancım seyım kalmamış :(
(3,419 puan) tarafından
Sen aç dinle niyet et nie etmesin canm
0 oy
(301 puan) tarafından
Bunlar kesinlikle vesvese bence inancın varsa, ayetel kursi, nas, felak, bakara suresi, inşirah süresi oku bol bol ve evde tvden yada telefondan aç ve dinle her gün, bir de sadaka ver, adak ada, eşinden gerçekten soğumuş olsan pişmanlık duygusu gelmez içinden yada gerçekten boşanmak istesen davayı bugün açardın, seni tutan bir şey yok sürekli bu konuyu düşündüğün için öyle hissediyorsun belki de hayatta en korktuğun şey eşinle ilişkinizin kopması bu yüzden felaket senaryoları geçiyor içinden, okb varmış zaten çok normal bir de başka şeylerle meşgul olmanı tavsiye ederim bir hobi edin, kitap oku, kuranı kerim oku, namaz kılmıyorsan namaza başka, soğuduğunu düşündüğünde de güzel anılarınızı hatırla...

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Deryavn (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,452 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 284 göst.