0 oy
36 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar aşırı derecede kasıklarıma ve karnıma ağrı girdi az önce bir anda bir kaç gün önce de girmişti çok kötü oldum midem bulanıyor şuan bayılacak gibiyim adetime daha 10 gün falan var korunmuyoruz 7-8 aydır acaba gebeliğin ilk zamanları böyle ağrı olur mu ki? 

1 cevap

0 oy
(7,842 puan) tarafından
Aairi derecede olan agrilar normal deil bence ama hafif batar gibi kramplar normal belirti sirt mide bulantisi kasik agrisi adet gecikmesi goguslerde kararma damalrlasma cevresinin buyumesi isdah artmasi veya kapanmasi akinti beyazimsi gibi gibi
(301 puan) tarafından
Canım daha adetime 10 gün var işte bi umut bekliyoruz korunmadığımız için, normalde adet öncesi böyle ağrı olur bazen ama adetime de daha çok olunca ne bileyim şaşırdım
(7,842 puan) tarafından
Bak benim adetime 5 gun vardi aynisi oldu bel agrisi mide bulantisi kasik agrisi gogus agrisi sonra adet oldum bende korunmuyorum insallah hakkinizda hayirlisi olsun isdiorsaniz vardir insallah sen adtini bekle stres yapma gununu biliyorsun gelmezse test yap hemen
(301 puan) tarafından
Geçen ay da 15-20 gün kadar gecikti adetim normalde çok düzenliydi günü gününe adet olurdum hiç gecikmezdi bakalım bu ay nolacak, sağol canım bu arada :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,532 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
0 oy
0 cevap 30 göst.
16 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,053 puan) tarafından soruldu

381,514 soru

11,422,241 cevap

34,980 kullanıcı

...