0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (875 puan) tarafından
Ya saat 02.21 bu çocuk uyumuyor aç değil gazı yok altı temiz ama yok uyumuyor sallamaktan ayaklarım koptu eşimde bu saate kadar uyanık kaldı birazda o baktı saat geç olunca onu salona uyumaya gönderdim bebeğim geç uyuduğu yetmiyormuş gibi birde sabah erkenden uyanıyor bir diş bu kadar uykusuz bırakır mı ya gözlerim kapanıyor artık zor açık tutuyorum gözlerimi ne olur bana tek olmadığımı söyleyin balla oturup ağlayacam uykusu gelsin diye dışarı bile çıkarttık yok olmuyor

7 Cevaplar

0 oy
(7,703 puan) tarafından
Kiyamam annesi ben cok cektim uykusuz gecelri gozleeim kapaniyor ayakta uyuyorum sallamaktan ayaklarim uyusuyordu gecti sukur 1 bucuk yasindan sinra duzene girer sabir et duzelecek insallah
(875 puan) tarafından
1 yaşında ama arka dişler onu da bizi de bitirdi belim koptu resmen ya öyle ağrıyor
(7,703 puan) tarafından
Dislerinden olduguna eminmisin
(875 puan) tarafından
Evet hatta arka diş et parçası olmuş ya diş yani başka ne sebeb olabilir bilmiyorum ki
-Reklam-
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Bizde oturuyoruz hala canım 1 yaşında ama oturuyoruz yapacak bir şey yok 
(875 puan) tarafından
Benimde 1 yaşında ne oldu bu çocuğa anlamıyorum o kadar diş çıkarttı hiç böyle yapmamıştı
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim oğlum da 22 aylık hiç sevmiyor uykuyu hele 1 aydır uyutmak isteyince ağlıyor kaçıyor ama gözlerinden uyku akıyor gece 3 de yattığım oldu gece 5 de yattığım oldu sabah 6 da kalktığım oldu kızdığım da oldu ama napalim sabrediyorsun 
(875 puan) tarafından
Evet vallahi öyle gözlerinden uyku akıyor açamıyor uykudan ama uyumamaya direniyor anlamıyorum neden yani uykun varsa uyu belim öyle ağrıyor ki anlatamam eşim de bu hafta çok yoruldu gel bak desem bakar ama ona da kıyamıyorum kaldım böyle
(3,681 puan) tarafından
Benim eşim de bu hafta izin kullanmadan çalıştı geç geldi hep geldi yarım saat uyudu oğlum babasını da uyutmuyor illa oyun oynucak onunla gece 4 de yatıyor adam sabah 7 de gidiyor napsin  okula başladıklarında da bir yataktan çıkmasinlar o zaman da biz yeriz başlarını
(875 puan) tarafından
Var yaaa o günler hayırlısıyla bir gelsin o zaman işte görüşecez onlarla
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Tek değilsin bacım benim kide uyumuyor bende cildircam hatta çıldırmış bile olabilirim 
(875 puan) tarafından
Fenalık geldi bana dinletmedipim müzik sure kalmadı yok bana mısın demiyor
(1,334 puan) tarafından
Öyle valla bende de durum aynı
0 oy
(399 puan) tarafından
Bende seni durumdayım ve 2 ay olmasına 10 gün kaldı 
(875 puan) tarafından
Benim 13 aylık canım ama bitirdi beni
(399 puan) tarafından
Benide benide
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Yalniz değilsin gel sarılıp ağlayalım:(
(875 puan) tarafından
Valla yalnız olmadığımı görünce bir miktar sakinledim yoksa çıldırıyordum
(1,154 puan) tarafından
Kaç aylık senin minik pandan
(875 puan) tarafından
13 aylık canım zaten 1 yaşına girdiğinden beri bir değiştir huyu suyu
(1,154 puan) tarafından
Ah bacım çok normal ben ikinci turu dönüyorum bak büyüğü 31 küçüğü 7 aylık biri uyusa biri uyumaz biri dursa diğeri durmaz artık gelen geçen delirmiş diyor bana :D
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Dişten dolayi huysuz olabilir canım. Ben eczaneden diş granülu alıp kullanmıştim. Diş dönemlerinde çok zorlanmadık tavsiye ederim. Hem doğal doktorumuzun tavsiyesiyle almıştım. Bi de yapabiliyorsan sallamayı bırakmalısın. Bence sallamanin uyumaya hiç bir faydası yok tam tersi anneye ve bebeğe zorlukdan başka bişey değil. Hafif karanlık ve yalnız yalnız uykuya dalabilecegi bi yer yatağı yap. Bide sarılıp kendini güvende hissedeceği bir küçük yastık ver kucağına. Bişeylere sarılmak çocukları aşırı rahatlatıyor. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 733 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 628 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mlktn (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.